FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D13A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,0 km
 
1.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä    13:31:00   15:55  
2.   Roosa Metsola Kymin Suunnistajat    13:35:00   16:08  
3.   Anni Valtonen MS Parma    13:51:00   17:31  
4.   Iita Pulkkinen Navi    13:39:00   17:49  
5.   Veera Ahola Vaasan Suunnistajat    14:25:00   18:30  
6.   Tatiana Krylova NorthernWi  RUS  14:47:00   18:32  
7.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat    13:29:00   18:38  
8.   Milla Rajala Lapuan Virkiä    13:25:00   19:13  
9.   Sanni ROmu Someron Esa    14:31:00   19:45  
10.   Emma Muhonen Vaasan Suunnistajat    13:49:00   20:02  
10.   Natalia Malukova Kirishi-La  RUS  14:23:00   20:02  
12.   Natalia Blagonravova Olimp-Vidn  RUS  13:45:00   20:07  
13.   Ekaterina Yakovleva Vesta  RUS  13:37:00   20:12  
14.   Alexandra Enlund IF Femman    13:57:00   20:24  
15.   Ruslana Beliykova Juventa  RUS  13:21:00   20:25  
16.   Eveliina Nurmi Rastiketut    14:33:00   20:27  
17.   Alisa Laitinen Navi    14:15:00   20:56  
18.   Emmi Hiltunen Siikaisten Sisu    13:23:00   21:08  
19.   Miisa-Maria Leinonen Kymin Suunnistajat    14:13:00   22:05  
20.   Anri Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    14:21:00   22:06  
20.   Johanna Paasi Tampereen Pyrintö    14:37:00   22:06  
22.   Rita Bakustina NordWest  RUS  14:35:00   22:08  
23.   Sara Mäkelä Kyrös-Rasti    14:45:00   22:18  
24.   Emmi Latvala Alajärven Ankkurit    14:43:00   22:35  
25.   Nea Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    13:59:00   22:49  
26.   Venla Liljeström Olavin Rasti    14:29:00   25:01  
27.   Aino Prittinen Hämeenlinnan Tarmo    13:41:00   25:14  
28.   Hanne-Line Ekström MS Parma    14:27:00   25:25  
29.   Anni Kivilaakso Lynx    14:17:00   25:44  
30.   Venla-Lyydia Raivio Suunta Jyväskylä    14:07:00   26:40  
31.   Anna Krylova Olimp-Vidn  RUS  14:03:00   27:10  
32.   Hilla Toivanen Rasti-Nokia    13:53:00   27:29  
33.   Isabel Donner OK77    14:19:00   28:26  
34.   Lotta Ketola Lapuan Virkiä    14:09:00   31:04  
35.   Pirjo Ala-Mäyry Koovee    14:41:00   38:14  
36.   Ekaterina Kurguzova Olimp-Vidn  RUS  14:39:00   41:07  
   Emilia Riitaoja Länsi-Lavian Loiske    13:27:00   ei läht.  
   Noora Koskinen Hiisirasti    13:33:00   hylätty  
   Kiira Karvonen Lynx    13:43:00   ei läht.  
   Krista Lahtinen Rajamäen Rykmentti    14:01:00   ei läht.  
   Minerva Juhola Lahden Suunnistajat-37    14:05:00   ei läht.  
   Alena Belyaeva Orienta-Ky  RUS  14:11:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English