FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D13A 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,2 km
 
1.   Alexandra Enlund IF Femman    10:27:00   17:55  
2.   Anni Valtonen MS Parma    10:01:00   18:00  
3.   Milla Rajala Lapuan Virkiä    11:17:00   19:22  
4.   Iita Pulkkinen Navi    11:19:00   19:54  
5.   Tatiana Krylova NorthernWi  RUS  10:23:00   20:24  
6.   Rita Bakustina NordWest  RUS  10:47:00   20:50  
7.   Venla Kinnala Turun Suunnistajat    10:55:00   20:55  
8.   Emma Muhonen Vaasan Suunnistajat    10:19:00   21:08  
9.   Roosa Metsola Kymin Suunnistajat    10:59:00   21:47  
10.   Miisa-Maria Leinonen Kymin Suunnistajat    10:11:00   21:48  
11.   Eveliina Nurmi Rastiketut    10:43:00   22:25  
12.   Emmi Hiltunen Siikaisten Sisu    10:21:00   22:28  
13.   Natalia Malukova Kirishi-La  RUS  11:25:00   22:55  
14.   Janika Puikkonen Suunta Jyväskylä    10:09:00   22:57  
15.   Natalia Blagonravova Olimp-Vidn  RUS  10:33:00   23:02  
16.   Venla-Lyydia Raivio Suunta Jyväskylä    10:49:00   23:17  
16.   Ruslana Beliykova Juventa  RUS  10:57:00   23:17  
18.   Isabel Donner OK77    10:35:00   25:00  
19.   Veera Ahola Vaasan Suunnistajat    11:09:00   25:58  
20.   Emmi Latvala Alajärven Ankkurit    11:13:00   26:05  
21.   Alisa Laitinen Navi    10:29:00   26:49  
22.   Aino Prittinen Hämeenlinnan Tarmo    11:01:00   27:14  
23.   Anni Kivilaakso Lynx    10:17:00   28:16  
24.   Emilia Riitaoja Länsi-Lavian Loiske    11:05:00   28:41  
25.   Hilla Toivanen Rasti-Nokia    11:21:00   29:55  
26.   Hanne-Line Ekström MS Parma    10:45:00   30:46  
27.   Lotta Ketola Lapuan Virkiä    10:31:00   31:12  
28.   Pirjo Ala-Mäyry Koovee    10:03:00   32:01  
29.   Anri Pohjonen Ikaalisten Nouseva-Voima    10:51:00   32:16  
29.   Ekaterina Yakovleva Vesta  RUS  11:27:00   32:16  
31.   Venla Liljeström Olavin Rasti    11:03:00   34:21  
32.   Nea Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    10:15:00   34:50  
33.   Anna Krylova Olimp-Vidn  RUS  11:11:00   36:22  
34.   Sanni ROmu Someron Esa    10:53:00   37:12  
35.   Johanna Paasi Tampereen Pyrintö    10:25:00   39:19  
36.   Sara Mäkelä Kyrös-Rasti    11:15:00   44:30  
37.   Ekaterina Kurguzova Olimp-Vidn  RUS  10:05:00   1:11:45  
   Alena Belyaeva Orienta-Ky  RUS  10:07:00   ei läht.  
   Krista Lahtinen Rajamäen Rykmentti    10:37:00   ei läht.  
   Minerva Juhola Lahden Suunnistajat-37    10:39:00   ei läht.  
   Kiira Karvonen Lynx    11:07:00   ei läht.  
   Noora Koskinen Hiisirasti    11:23:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English