FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D16A 3. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-7 7-8 8-9 9-10 10-11 11-Maali Tulos  
1   Veronika Tomashevskaya
Polar Star
3:04 (2)
6:31 (1)
3:27 (1)
10:01 (1)
3:30 (1)
12:09 (1)
2:08 (1)
19:34 (1)
7:25 (6)
21:02 (1)
1:28 (7)
25:16 (1)
4:14 (8)
26:47 (1)
1:31 (2)
31:10 (1)
4:23 (2)
34:35 (1)
3:25 (3)
35:35 (1)
1:00 (3)
35:53 (1)
18 (3)
35:53  Veronika Tomashevskaya
2   Maria Petrushko
Kirishi-La
3:24 (5)
9:07 (8)
5:43 (13)
13:12 (5)
4:05 (3)
15:31 (3)
2:19 (4)
22:48 (3)
7:17 (3)
24:16 (3)
1:28 (7)
28:18 (3)
4:02 (6)
29:51 (3)
1:33 (3)
34:31 (2)
4:40 (5)
37:58 (2)
3:27 (5)
39:00 (2)
1:02 (4)
39:20 (2)
20 (11)
39:18  Maria Petrushko
3   Elena Shlykova
Tambov
2:49 (1)
6:35 (2)
3:46 (2)
10:08 (2)
3:33 (2)
13:04 (2)
2:56 (12)
20:38 (2)
7:34 (8)
21:59 (2)
1:21 (1)
25:34 (2)
3:35 (1)
27:10 (2)
1:36 (7)
34:49 (3)
7:39 (27)
38:06 (3)
3:17 (1)
39:05 (3)
59 (2)
39:23 (3)
18 (3)
39:23  Elena Shlykova
4   Daria Krasilnikova
Polar Star
3:18 (3)
8:06 (5)
4:48 (8)
12:18 (3)
4:12 (6)
17:08 (7)
4:50 (28)
23:51 (5)
6:43 (1)
25:13 (5)
1:22 (2)
28:50 (4)
3:37 (2)
30:34 (4)
1:44 (13)
36:01 (4)
5:27 (16)
39:26 (4)
3:25 (3)
40:22 (4)
56 (1)
40:42 (4)
20 (11)
40:41  Daria Krasilnikova
5   Aleksandra Andronova
Lytkarino
3:31 (6)
7:58 (4)
4:27 (6)
13:05 (4)
5:07 (12)
15:44 (4)
2:39 (7)
22:57 (4)
7:13 (2)
24:54 (4)
1:57 (18)
28:50 (4)
3:56 (5)
30:52 (5)
2:02 (23)
36:35 (5)
5:43 (18)
40:13 (5)
3:38 (12)
41:19 (5)
1:06 (7)
41:40 (5)
21 (15)
41:40  Aleksandra Andronova
6   Viivi Valkonen
Kangasniemen Kalske
4:27 (12)
8:28 (6)
4:01 (5)
13:33 (7)
5:05 (11)
16:42 (6)
3:09 (17)
26:41 (9)
9:59 (18)
28:07 (9)
1:26 (6)
31:47 (7)
3:40 (3)
33:20 (7)
1:33 (3)
37:59 (6)
4:39 (4)
41:40 (6)
3:41 (13)
42:47 (6)
1:07 (8)
43:06 (6)
19 (8)
43:06  Viivi Valkonen
7   Maria Zasimovskaya
Baltiyskiy
9:26 (30)
14:05 (24)
4:39 (7)
18:15 (18)
4:10 (5)
21:09 (18)
2:54 (9)
28:35 (13)
7:26 (7)
29:57 (12)
1:22 (2)
33:40 (10)
3:43 (4)
35:16 (10)
1:36 (7)
39:57 (9)
4:41 (6)
43:28 (8)
3:31 (6)
44:39 (7)
1:11 (15)
45:00 (7)
21 (15)
44:59  Maria Zasimovskaya
8   Anni Väyrynen
Kymin Suunnistajat
3:33 (7)
8:42 (7)
5:09 (10)
13:25 (6)
4:43 (9)
16:17 (5)
2:52 (8)
25:25 (7)
9:08 (14)
27:09 (7)
1:44 (13)
33:09 (9)
6:00 (28)
34:56 (9)
1:47 (16)
39:39 (8)
4:43 (7)
43:27 (7)
3:48 (16)
44:43 (8)
1:16 (21)
45:02 (8)
19 (8)
45:02  Anni Väyrynen
9   Ekaterina Blinova
BelieNochi
3:22 (4)
7:22 (3)
4:00 (4)
14:14 (8)
6:52 (21)
17:17 (8)
3:03 (15)
25:40 (8)
8:23 (9)
27:29 (8)
1:49 (15)
33:02 (8)
5:33 (24)
34:37 (8)
1:35 (6)
39:34 (7)
4:57 (10)
43:29 (9)
3:55 (21)
44:44 (9)
1:15 (20)
45:04 (9)
20 (11)
45:04  Ekaterina Blinova
10   Natalia Lebed
Kirishi-La
5:31 (23)
9:26 (9)
3:55 (3)
16:20 (14)
6:54 (22)
19:20 (13)
3:00 (13)
27:43 (11)
8:23 (9)
29:26 (11)
1:43 (12)
35:01 (12)
5:35 (25)
36:35 (12)
1:34 (5)
41:33 (11)
4:58 (12)
45:04 (11)
3:31 (6)
46:12 (10)
1:08 (10)
46:35 (10)
23 (23)
46:34  Natalia Lebed
11   Essi Mäkelä
Länsi-Lavian Loiske
5:21 (22)
11:09 (17)
5:48 (14)
15:26 (11)
4:17 (7)
17:43 (10)
2:17 (2)
25:06 (6)
7:23 (5)
26:29 (6)
1:23 (4)
31:24 (6)
4:55 (14)
33:08 (6)
1:44 (13)
41:07 (10)
7:59 (30)
45:00 (10)
3:53 (19)
46:21 (11)
1:21 (26)
46:39 (11)
18 (3)
46:39  Essi Mäkelä
12   Yulia Izotova
Nord West
4:29 (13)
10:24 (12)
5:55 (16)
15:10 (10)
4:46 (10)
18:12 (11)
3:02 (14)
27:26 (10)
9:14 (17)
29:10 (10)
1:44 (13)
34:05 (11)
4:55 (14)
35:57 (11)
1:52 (19)
41:46 (12)
5:49 (19)
46:25 (12)
4:39 (29)
47:42 (12)
1:17 (22)
48:02 (12)
20 (11)
48:03  Yulia Izotova
13   Elizaveta Tamberg
Baltiyskiy
3:33 (7)
11:06 (16)
7:33 (23)
17:13 (16)
6:07 (18)
19:41 (14)
2:28 (5)
28:54 (14)
9:13 (16)
31:28 (14)
2:34 (24)
36:12 (14)
4:44 (11)
37:50 (13)
1:38 (9)
42:50 (13)
5:00 (13)
46:33 (13)
3:43 (14)
47:44 (13)
1:11 (15)
48:06 (13)
22 (19)
48:06  Elizaveta Tamberg
14   Niina-Mari Inkeri
Olavin Rasti
5:09 (20)
11:17 (18)
6:08 (17)
17:32 (17)
6:15 (19)
20:48 (17)
3:16 (19)
29:56 (15)
9:08 (14)
31:52 (15)
1:56 (17)
36:23 (15)
4:31 (10)
38:21 (15)
1:58 (21)
43:45 (15)
5:24 (15)
47:34 (14)
3:49 (17)
48:46 (14)
1:12 (18)
49:07 (14)
21 (15)
49:07  Niina-Mari Inkeri
15   Alexandra Bartsch
NorthernWi
3:51 (9)
9:59 (10)
6:08 (17)
15:33 (12)
5:34 (15)
19:16 (12)
3:43 (22)
27:50 (12)
8:34 (11)
30:50 (13)
3:00 (28)
35:43 (13)
4:53 (12)
37:58 (14)
2:15 (27)
43:29 (14)
5:31 (17)
47:37 (15)
4:08 (24)
48:48 (15)
1:11 (15)
49:12 (15)
24 (28)
49:11  Alexandra Bartsch
16   Polina Goncharova
Orienta-Ky
5:46 (25)
10:52 (14)
5:06 (9)
16:08 (13)
5:16 (13)
20:28 (16)
4:20 (26)
32:25 (17)
11:57 (23)
34:33 (18)
2:08 (20)
38:44 (16)
4:11 (7)
40:13 (16)
1:29 (1)
45:18 (16)
5:05 (14)
48:50 (16)
3:32 (8)
50:09 (16)
1:19 (23)
50:28 (16)
19 (8)
50:27  Polina Goncharova
17   Eeva Linnainmaa
Kyrös-Rasti
5:44 (24)
11:33 (19)
5:49 (15)
17:04 (15)
5:31 (14)
19:59 (15)
2:55 (11)
31:46 (16)
11:47 (22)
33:41 (16)
1:55 (16)
38:59 (17)
5:18 (21)
40:44 (17)
1:45 (15)
45:27 (17)
4:43 (7)
49:17 (17)
3:50 (18)
50:22 (17)
1:05 (5)
50:45 (17)
23 (23)
50:44  Eeva Linnainmaa
18   Anastasia Popov
Voronech
9:08 (29)
15:30 (28)
6:22 (20)
21:21 (22)
5:51 (16)
24:32 (21)
3:11 (18)
35:23 (22)
10:51 (20)
37:03 (21)
1:40 (11)
41:19 (21)
4:16 (9)
43:06 (19)
1:47 (16)
47:41 (18)
4:35 (3)
51:05 (18)
3:24 (2)
52:13 (18)
1:08 (10)
52:35 (18)
22 (19)
52:35  Anastasia Popov
19   Xenia Evsina
NorthernWi
10:05 (32)
19:17 (32)
9:12 (29)
23:24 (26)
4:07 (4)
25:41 (23)
2:17 (2)
33:02 (20)
7:21 (4)
34:25 (17)
1:23 (4)
39:23 (18)
4:58 (19)
41:04 (18)
1:41 (11)
49:00 (19)
7:56 (29)
52:46 (19)
3:46 (15)
53:54 (19)
1:08 (10)
54:18 (19)
24 (28)
54:18  Xenia Evsina
20   Evgenia Kobarova
Juventa
4:53 (17)
12:41 (20)
7:48 (24)
19:29 (19)
6:48 (20)
23:59 (20)
4:30 (27)
32:51 (18)
8:52 (12)
35:34 (19)
2:43 (27)
40:54 (20)
5:20 (22)
43:11 (21)
2:17 (28)
49:05 (20)
5:54 (20)
52:59 (20)
3:54 (20)
54:27 (20)
1:28 (30)
54:49 (20)
22 (19)
54:48  Evgenia Kobarova
21   Anastasia Evsina
NorthernWi
4:26 (11)
14:19 (25)
9:53 (31)
20:17 (20)
5:58 (17)
23:57 (19)
3:40 (21)
33:01 (19)
9:04 (13)
35:42 (20)
2:41 (26)
40:53 (19)
5:11 (20)
43:07 (20)
2:14 (25)
49:27 (21)
6:20 (21)
53:29 (21)
4:02 (23)
54:54 (21)
1:25 (28)
55:17 (21)
23 (23)
55:17  Anastasia Evsina
22   Aino Väyrynen
Kymin Suunnistajat
4:39 (15)
10:08 (11)
5:29 (11)
14:28 (9)
4:20 (8)
17:22 (9)
2:54 (9)
35:10 (21)
17:48 (28)
37:27 (22)
2:17 (22)
42:24 (22)
4:57 (17)
44:32 (22)
2:08 (24)
51:26 (22)
6:54 (23)
56:00 (22)
4:34 (28)
57:27 (22)
1:27 (29)
57:52 (22)
25 (30)
57:51  Aino Väyrynen
23   Veronika Gabidulina
Juventa
6:00 (26)
14:59 (27)
8:59 (28)
24:44 (29)
9:45 (27)
27:50 (27)
3:06 (16)
38:45 (23)
10:55 (21)
40:17 (23)
1:32 (9)
46:44 (23)
6:27 (29)
48:36 (23)
1:52 (19)
53:33 (23)
4:57 (10)
57:06 (23)
3:33 (10)
58:16 (23)
1:10 (14)
58:34 (23)
18 (3)
58:34  Veronika Gabidulina
24   Svetlana Korneva
Juventa
9:00 (28)
14:37 (26)
5:37 (12)
22:15 (23)
7:38 (24)
26:15 (24)
4:00 (24)
39:32 (24)
13:17 (24)
43:41 (24)
4:09 (31)
48:36 (24)
4:55 (14)
50:18 (24)
1:42 (12)
54:23 (24)
4:05 (1)
57:55 (24)
3:32 (8)
59:00 (24)
1:05 (5)
59:17 (24)
17 (1)
59:16  Svetlana Korneva
25   Minttu Toivanen
Rasti-Nokia
3:59 (10)
10:40 (13)
6:41 (21)
21:20 (21)
10:40 (29)
25:30 (22)
4:10 (25)
42:54 (25)
17:24 (27)
45:07 (25)
2:13 (21)
50:00 (25)
4:53 (12)
52:18 (25)
2:18 (29)
59:24 (25)
7:06 (25)
1:03:23 (25)
3:59 (22)
1:04:43 (25)
1:20 (25)
1:05:08 (25)
25 (30)
1:05:08  Minttu Toivanen
26   Dariya Yasenovskaya
Voronezh
5:12 (21)
16:16 (30)
11:04 (32)
27:29 (31)
11:13 (30)
34:17 (30)
6:48 (30)
44:50 (26)
10:33 (19)
47:30 (26)
2:40 (25)
53:19 (26)
5:49 (26)
55:20 (26)
2:01 (22)
1:03:07 (26)
7:47 (28)
1:07:32 (26)
4:25 (27)
1:08:53 (26)
1:21 (26)
1:09:14 (26)
21 (15)
1:09:14  Dariya Yasenovskaya
27   Marjukka Hanhijärvi
Espoon Akilles
10:04 (31)
17:09 (31)
7:05 (22)
24:20 (28)
7:11 (23)
27:48 (26)
3:28 (20)
45:57 (27)
18:09 (29)
50:30 (28)
4:33 (32)
55:58 (28)
5:28 (23)
57:47 (28)
1:49 (18)
1:04:46 (28)
6:59 (24)
1:09:09 (27)
4:23 (26)
1:10:16 (27)
1:07 (8)
1:10:39 (27)
23 (23)
1:10:37  Marjukka Hanhijärvi
28   Elizaveta Muravnik
Lemur
6:20 (27)
15:50 (29)
9:30 (30)
23:30 (27)
7:40 (25)
31:09 (29)
7:39 (31)
46:07 (28)
14:58 (25)
48:40 (27)
2:33 (23)
55:29 (27)
6:49 (32)
57:43 (27)
2:14 (25)
1:04:28 (27)
6:45 (22)
1:09:53 (28)
5:25 (30)
1:11:12 (28)
1:19 (23)
1:11:35 (28)
23 (23)
1:11:35  Elizaveta Muravnik
29   Elizaveta Penkina
Voronezh
4:36 (14)
10:57 (15)
6:21 (19)
24:46 (30)
13:49 (31)
27:23 (25)
2:37 (6)
49:37 (30)
22:14 (32)
51:16 (29)
1:39 (10)
56:13 (29)
4:57 (17)
57:51 (29)
1:38 (9)
1:06:55 (29)
9:04 (31)
1:11:07 (29)
4:12 (25)
1:12:16 (29)
1:09 (13)
1:12:41 (29)
25 (30)
1:12:40  Elizaveta Penkina
30   Iida Haataja
Ounasvaaran Hiihtoseura
5:04 (19)
13:51 (23)
8:47 (26)
22:49 (24)
8:58 (26)
37:47 (31)
14:58 (32)
55:09 (31)
17:22 (26)
58:12 (31)
3:03 (29)
1:04:55 (31)
6:43 (30)
1:07:24 (31)
2:29 (31)
1:12:16 (30)
4:52 (9)
1:15:51 (30)
3:35 (11)
1:17:04 (30)
1:13 (19)
1:17:22 (30)
18 (3)
1:17:22  Iida Haataja
31   Reea Ruusuvuori
Vakka-Rasti
5:01 (18)
13:14 (21)
8:13 (25)
23:22 (25)
10:08 (28)
28:43 (28)
5:21 (29)
49:16 (29)
20:33 (30)
51:20 (30)
2:04 (19)
58:05 (30)
6:45 (31)
1:00:50 (30)
2:45 (32)
1:13:16 (31)
12:26 (32)
1:19:39 (31)
6:23 (32)
1:21:09 (31)
1:30 (32)
1:21:26 (31)
17 (1)
1:21:26  Reea Ruusuvuori
32   Siiri Ahola
Rastiketut
4:49 (16)
13:43 (22)
8:54 (27)
35:26 (32)
21:43 (32)
39:14 (32)
3:48 (23)
1:01:12 (32)
21:58 (31)
1:04:59 (32)
3:47 (30)
1:10:49 (32)
5:50 (27)
1:13:14 (32)
2:25 (30)
1:20:35 (32)
7:21 (26)
1:26:10 (32)
5:35 (31)
1:27:38 (32)
1:28 (30)
1:28:00 (32)
22 (19)
1:27:59  Siiri Ahola
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English