FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D18E 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
4,1 km
Väliaika
5,5 km
Maali
6,2 km
 
1.   Natalia Chepaeva Lappeen Riento    11:35:00   38:58 (1)  51:48 (1)  56:25  
2.   Ilona Lehtinen Rajamäen Rykmentti    12:15:00   38:58 (1)  54:36 (2)  59:25  
3.   Sanni Kivelä Angelniemen Ankkuri    12:11:00   40:23 (3)  55:40 (3)  1:01:02  
4.   Ekaterina Chetaeva NorthernWi  RUS  11:51:00   41:59 (5)  57:11 (4)  1:02:25  
5.   Emma Silvennoinen Paimion Rasti    11:57:00   42:47 (7)  57:20 (5)  1:02:26  
6.   Victoria Höstman Malax IF    12:17:00   45:09 (12)  59:00 (6)  1:03:50  
7.   Jenna Pajunen Navi    11:39:00   43:58 (9)  59:35 (7)  1:04:35  
8.   Vuokko Jurvakainen Suunta Jyväskylä    12:35:00   45:05 (11)  1:00:29 (9)  1:05:34  
9.   Susen Lösch USVJena  GER  12:29:00   41:26 (4)  1:00:28 (8)  1:05:50  
10.   Alexandra Klimenko Lappeen Riento    12:05:00   47:26 (15)  1:02:05 (11)  1:06:55  
11.   Anna Nilsson-Simkovics TeamAustri  AUT  12:27:00   43:20 (8)  1:00:53 (10)  1:06:59  
12.   Laura Jakobsson Rastikarhut    11:31:00   44:30 (10)  1:03:18 (13)  1:08:15  
13.   Anja Arbter TeamAustri  AUT  11:07:00   42:34 (6)  1:03:25 (14)  1:08:35  
14.   Miitu Korhonen Kuopion Suunnistajat    11:03:00   46:24 (14)  1:02:47 (12)  1:08:42  
15.   Carita Espo Sippurasti    12:37:00   46:22 (13)  1:04:26 (15)  1:11:03  
16.   Meri Maijala Lapin Veikot    11:27:00   48:31 (16)  1:07:29 (17)  1:12:08  
17.   Aino Ojanen Kangasala SK    11:53:00   51:54 (21)  1:07:35 (18)  1:12:26  
18.   Tuija Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    11:41:00   51:38 (20)  1:07:37 (19)  1:12:36  
19.   Emmi Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:13:00   52:46 (29)  1:07:45 (20)  1:12:43  
20.   Aino Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    11:43:00   49:09 (17)  1:06:59 (16)  1:13:16  
21.   Emmi Mähönen Tampereen Pyrintö    12:25:00   52:24 (24)  1:08:43 (21)  1:14:38  
22.   Suvi Harju Tampereen Pyrintö    11:33:00   52:42 (28)     1:15:18  
23.   Pinja Kurppa Angelniemen Ankkuri    11:21:00   51:29 (19)  1:09:54 (22)  1:16:10  
24.   Alisa Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    11:59:00   52:34 (25)  1:10:35 (24)  1:16:20  
25.   Jenna Ojala Vehkalahden Veikot    11:11:00   53:09 (30)  1:10:19 (23)  1:16:42  
26.   Säde Suutari Sippurasti    11:47:00   52:09 (23)  1:12:00 (29)  1:16:48  
27.   Laura Virjula Navi    12:31:00   52:36 (27)  1:11:06 (26)  1:17:12  
28.   Anna Moilanen Kajaanin Suunnistajat    12:21:00   51:54 (21)  1:10:45 (25)  1:17:21  
29.   Laura Jakobsson Espoon Suunta    12:09:00         1:17:43  
30.   Lucija Telisman TeamAustri  AUT  11:55:00   57:33 (36)  1:12:10 (30)  1:18:19  
31.   Mari Penttilä Hämeenlinnan Suunnistajat    12:01:00   53:09 (30)  1:11:43 (28)  1:18:29  
32.   Anna Alppi Kankaanpään Suunnistajat    11:01:00   52:35 (26)  1:11:40 (27)  1:18:30  
33.   Outi Valkonen Kangasniemen Kalske    12:07:00   54:59 (34)  1:13:54 (32)  1:19:22  
34.   Sanna Minkkinen Rajamäen Rykmentti    11:29:00   51:05 (18)  1:13:27 (31)  1:19:30  
35.   Annukka Hanhijärvi Espoon Akilles    12:19:00   53:57 (32)  1:14:46 (33)  1:20:45  
36.   Jenni Hakulinen Vehkalahden Veikot    11:45:00   54:42 (33)  1:15:37 (34)  1:21:51  
37.   Eveliina Hasu Sippurasti    11:25:00   55:28 (35)  1:15:50 (35)  1:21:59  
38.   Elina Grahn Närpes OK    11:15:00   57:36 (37)  1:16:02 (36)  1:22:39  
39.   Susanna Forsell OK Raseborg    11:23:00   57:51 (38)  1:17:57 (38)  1:24:26  
40.   Johanna Saari Kankaanpään Suunnistajat    12:03:00   58:35 (39)  1:16:14 (37)  1:26:12  
41.   Riikka Ajalin Suomusjärven Sisu    11:05:00   1:02:44 (40)  1:23:57 (39)  1:30:57  
42.   Leena Tani Sippurasti    12:13:00   1:04:03 (41)  1:26:49 (40)  1:34:28  
   Vilma Kotro Kymin Suunnistajat    11:17:00         ei läht.  
   Laura Hakulinen Espoon Suunta    11:19:00         keskeytti  
   Julia Bauer TeamAustri  AUT  11:37:00         ei läht.  
   Kaisa Kauppila Vehkalahden Veikot    12:23:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English