FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D21AL 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,1 km
 
1.   Minna Ryyppö Helsingin Suunnistajat    13:15:00   43:00  
2.   Ekaterina Rebrova SKRUMMosco  RUS  13:05:00   47:33  
3.   Katri Lindeqvist Paimion Rasti    12:51:00   47:50  
4.   Maria Salmi Lappeen Riento    12:13:00   49:59  
5.   Nastasya Gluschenko Kirishi  RUS  11:51:00   50:32  
6.   Hanna Kosonen Olavin Rasti    12:55:00   50:39  
7.   Hanna Kangasaho Lynx    12:03:00   50:56  
8.   Katja Kyckling Hyvinkään Rasti    12:27:00   51:43  
9.   Mari Sipilä Kankaanpään Suunnistajat    13:13:00   52:05  
10.   Heini Hemminki Rastiketut    13:03:00   52:14  
11.   Elena Bannikova Foton-Mosc  RUS  12:09:00   52:31  
12.   Jenni Järvinen Hiisirasti    12:25:00   52:49  
13.   Riitta Mähönen Tampereen Pyrintö    13:11:00   53:44  
14.   Auli Huuskonen Rasti E4    13:19:00   54:58  
15.   Sanna Laakso Hiisirasti    13:01:00   55:13  
16.   Kristiina Vaano LLuja    12:49:00   55:15  
17.   Ingrid Vehlmann Mercury  EST  13:23:00   55:32  
18.   Natalia Gryaznevich Inkeroisten Terho    12:19:00   56:37  
19.   Satu Tala Helsingin Suunnistajat    12:29:00   56:53  
20.   Matleena Lindeqvist Paimion Rasti    12:11:00   56:58  
21.   Jenni Uusimaa Tampereen Pyrintö    12:41:00   57:01  
22.   Saara Antell Keravan Urheilijat    11:55:00   57:11  
23.   Sanni Salonen Valkeakosken Haka    12:59:00   57:17  
24.   Iida Peltonen Itä-Päijänteen Rasti    12:45:00   57:29  
25.   Svetlana Razumnaya Nara  RUS  12:07:00   57:31  
26.   Outi Nieminen Rajamäen Rykmentti    12:37:00   1:01:38  
27.   Terhi Kauppila Tampereen Pyrintö    12:17:00   1:02:23  
28.   Sohvi Penttinen Lahden Suunnistajat-37    12:05:00   1:03:09  
29.   Natalya Logacheva Kozmolovo  RUS  11:59:00   1:03:18  
30.   Anne Kataja Rajamäen Rykmentti    12:39:00   1:04:01  
31.   Saara Juvonen Raja-Karjalan Suunnistajat    13:17:00   1:05:00  
32.   Monika Oswald OLKPizHasi  SUI  12:57:00   1:06:00  
33.   Taina Uotila Oriveden Ponnistus    13:21:00   1:06:46  
34.   Jarna Savolainen Lynx    12:47:00   1:06:54  
35.   Daria Kuzmina Orienta-Ky  RUS  12:53:00   1:07:18  
36.   Ulrika Lukasczyk OLGZürich  SUI  12:35:00   1:09:01  
37.   Mari Puhakka-Asikainen Sippurasti    12:15:00   1:09:11  
38.   Salla Nuuttila Suunta Jyväskylä    12:31:00   1:09:26  
39.   Eeva Korteniemi Suunta 2000    12:01:00   1:10:28  
40.   Tanja Kalari Rasti-Lukko    11:57:00   1:11:51  
41.   Anna Kankare Someron Esa    11:53:00   1:12:55  
42.   Merja Lahtinen Päijät-Rasti    12:43:00   1:13:54  
43.   Mervi Kivelä Perhon Kiri    12:21:00   1:16:58  
44.   Elisa Tuomisto Kyrös-Rasti    12:33:00   1:19:03  
45.   Olga Kuprienko Sankt-Pete  RUS  13:07:00   1:26:56  
46.   Elena Efimova O.Ural.Ru  RUS  13:25:00   1:57:42  
   Päivi Laine Kauhajoen Karhu    13:09:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English