FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D21E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,9 km
Väliaika
2,7 km
Väliaika
5,8 km
Maali
7,2 km
 
1.   Inga Dambe Paimion Rasti    12:36:00   15:20 (2)  24:29 (3)  49:20 (1)  58:22  
2.   Sofia Haajnen SK Pohjantähti    12:52:00   15:23 (3)  23:53 (1)  51:09 (2)  1:00:32  
3.   Katja Mjösund MS Parma    12:40:00   15:17 (1)  24:32 (4)  52:59 (3)  1:02:25  
4.   Anni Heikkonen Rastikarhut    12:50:00   15:56 (5)  25:01 (5)  53:18 (4)  1:02:44  
5.   Marttiina Joensuu SK Pohjantähti    12:16:00   16:51 (7)  26:48 (8)  53:51 (5)  1:03:54  
6.   Irina Mihalko Rastivarsat    12:30:00   18:20 (10)  28:04 (9)  55:25 (7)  1:04:21  
7.   Silja Tarvonen Kangasniemen Kalske    12:28:00   16:44 (6)  25:34 (6)  56:30 (8)  1:05:20  
8.   Anna Koponen Lynx    12:02:00   17:23 (8)  26:22 (7)  57:50 (9)  1:07:17  
9.   Heini Wennman SK Pohjantähti    12:38:00   15:24 (4)  24:27 (2)  54:57 (6)  1:09:57  
10.   Laura Pajunen Anttolan Urheilijat    12:22:00   18:31 (11)     1:00:51 (10)  1:10:37  
11.   Liisa Pulli Tampereen Pyrintö    12:34:00      30:38 (14)  1:01:40 (13)  1:11:57  
12.   Taru Ikäheimonen Lynx    12:32:00   19:19 (14)  29:31 (11)  1:01:27 (11)  1:12:01  
13.   Tatiana Rozova IF Sibbo-Vargarna    12:20:00   19:02 (12)  32:07 (16)  1:02:38 (14)  1:12:25  
14.   Margarita Molotkova Voronezh  RUS  12:12:00   19:12 (13)  30:03 (12)  1:01:36 (12)  1:12:35  
15.   Annabel Valledor Catalonia Team  CAT  12:44:00   19:32 (15)  31:22 (15)  1:03:10 (15)  1:13:35  
16.   Elisa Kemppainen Vehkalahden Veikot    12:46:00   18:03 (9)  28:24 (10)  1:04:27 (16)  1:15:50  
17.   Anna-Sofia Marila Tampereen Pyrintö    12:04:00   24:09 (18)  34:58 (18)  1:09:54 (18)  1:20:58  
18.   Tiia Grönholm IF Sibbo-Vargarna    12:54:00      30:13 (13)  1:09:00 (17)  1:21:39  
19.   Johanna Kiiski Helsingin Suunnistajat    12:58:00   21:17 (16)  32:52 (17)  1:11:18 (19)  1:22:27  
20.   Olga Zherdeva Russia  RUS  12:56:00   23:45 (17)  36:03 (19)  1:14:18 (20)  1:27:52  
21.   Minttu-Maija Repo Olavin Rasti    12:06:00   40:47 (19)  57:14 (20)  1:29:54 (21)  1:41:24  
   Riikka Timperi Vehkalahden Veikot    12:08:00            ei läht.  
   Pinja Mäkinen Koovee    12:14:00            ei läht.  
   Mervi Pötry Kalevan Rasti    12:18:00            ei läht.  
   Sari Suomalainen Leppävaaran Sisu    12:24:00            hylätty  
   Kukka-Maaria Kärki Olavin Rasti    12:42:00            ei läht.  
   Marika Teini Rasti-Lukko    12:48:00            ei läht.  
   Laura Lakanen SK Pohjantähti    13:00:00            keskeytti  
   Outi Ojanen Kangasala SK    13:02:00            ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English