FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D40A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,3 km
 
1.   Kirsi Boström Lynx    12:52:00   46:33  
2.   Marja Kukonlehto Kangasala SK    13:12:00   47:39  
3.   Sirra Toivonen Kangasala SK    13:58:00   48:03  
4.   Alexandra Barkalova Kuzmolovo1  RUS  13:02:00   49:18  
5.   Sari Koskinen Hiisirasti    14:00:00   50:09  
6.   Tatiana Sekhina Dialog-V:N  RUS  13:30:00   50:30  
7.   Virpi Remahl Lahden Suunnistajat-37    13:52:00   51:13  
8.   Mirka Haataja Espoon Suunta    13:04:00   51:45  
9.   Tarja Taulavuori Alatornion Pirkat    13:56:00   52:28  
10.   Riikka Holm Kuopion Suunnistajat    12:42:00   53:11  
11.   Natalia Makeychik Voronezh  RUS  12:38:00   53:47  
12.   Tarja Lepo Suunta Jyväskylä    12:46:00   54:40  
13.   Sanna Valkonen Turun Suunnistajat    12:44:00   55:44  
14.   Tiina Kerkola Suomusjärven Sisu    13:26:00   56:10  
15.   Eija Blomqvist IF Femman    12:48:00   57:07  
16.   Hanna Lankinen Helsingin Suunnistajat    14:02:00   57:28  
17.   Hanna Niinimäki Kyrös-Rasti    13:32:00   58:01  
18.   Helena Havia-Kinnala Angelniemen Ankkuri    14:04:00   59:30  
19.   Leena Tuumi-Niemi Hiisirasti    13:20:00   59:34  
20.   Sari Lilja Suunta Jyväskylä    13:16:00   1:00:40  
21.   Taina Koistinen Nastolan Terä    12:54:00   1:00:53  
22.   Katri Louhi Turun Suunnistajat    13:40:00   1:01:55  
23.   Leena Myllys Helsingin Suunnistajat    12:58:00   1:02:19  
24.   Anniina Heikkinen Vehkalahden Veikot    13:18:00   1:05:36  
25.   Natalya Kunitskaya Saint-Pete  RUS  13:28:00   1:06:04  
26.   Ulla Nissinen Ulvilan Ura    13:14:00   1:06:36  
27.   Sirpa Aarrejoki Suunta Jyväskylä    13:42:00   1:06:46  
28.   Lotta Haavisto Turun Suunnistajat    13:10:00   1:06:52  
29.   Monika Österberg OK77    14:10:00   1:08:27  
30.   Pia Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    13:00:00   1:11:48  
31.   Minna Valkonen-Korhonen Kuopion Suunnistajat    13:22:00   1:13:02  
32.   Gemma Solé Catalonia Team  CAT  13:08:00   1:14:23  
33.   Tarja Kärjä Savon Suunta    14:08:00   1:17:14  
34.   Annika Strandberg IF Femman    13:34:00   1:19:11  
35.   Virpi Snickars Solf IK    13:36:00   1:20:04  
36.   Theres Brunner OLGKöllike  SUI  13:54:00   1:21:17  
37.   Heli Haakana Espoon Suunta    12:40:00   1:21:18  
38.   Louise Reinikka Vaasan Suunnistajat    13:48:00   1:24:50  
39.   Jenny Buelens ASUBOrient  BEL  13:50:00   1:33:37  
40.   Virpi Kinnunen Olavin Rasti    12:56:00   1:37:39  
   Marjo Koistinen Espoon Suunta    13:38:00   keskeytti  
   Anu Alasaari Nivalan Urheilijat    13:44:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English