FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D45A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,9 km
 
1.   Hanna Kirmula Angelniemen Ankkuri    14:07:00   45:22  
2.   Elina Raijas Kalevan Rasti    12:47:00   45:34  
3.   Sirpa Liukkonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:55:00   46:36  
4.   Kaija Kekäläinen Helsingin Suunnistajat    13:23:00   47:03  
5.   Tarja Silvennoinen Kalevan Rasti    13:31:00   47:26  
6.   Svetlana Berezina Saint-Pete  RUS  13:51:00   47:47  
7.   Pirjo Aalto Rasti-Nokia    13:17:00   48:33  
8.   Eija Koskivaara Turun Suunnistajat    14:35:00   52:14  
9.   Minna-Liisa Mankkinen Suunta Jyväskylä    13:41:00   52:36  
10.   Lubov Sergeeva Nord West  RUS  12:51:00   53:34  
11.   Pauliina Lankinen Helsingin Suunnistajat    14:13:00   54:22  
12.   Maarit Ritakallio Lynx    13:27:00   55:14  
13.   Raili Hokajärvi SK Pohjantähti    13:01:00   55:35  
14.   Elena Afonyushkina Ramenskoye  RUS  14:11:00   55:38  
15.   Pirjo Kauria Olavin Rasti    13:05:00   55:50  
16.   Liisa Juga Keravan Urheilijat    12:31:00   55:54  
17.   Katri Pyymäki Kouvolan Rasti-72    14:01:00   58:52  
18.   Irena Morawska Flota Gdynia  POL  13:03:00   58:54  
19.   Meri Huhtanen Tampereen Pyrintö    12:39:00   59:16  
20.   Sirkka Sarkki Keravan Urheilijat    13:39:00   59:28  
21.   Merja Airaksinen Kuopion Suunnistajat    13:29:00   59:59  
22.   Aija Koistinen Kalevan Rasti    13:57:00   1:00:05  
23.   Anja Mäkelä Riihimäen Suunnistajat    12:21:00   1:01:50  
24.   Velga Zalaiskalna Toktaka  LAT  13:21:00   1:01:56  
25.   Päivi Virekunnas Tampereen Pyrintö    14:05:00   1:02:07  
26.   Sari Maijala Epilän Esa    12:13:00   1:02:54  
27.   Riitta Ternola Kangasala SK    14:09:00   1:03:31  
28.   Eeva Mäki-Petäys Espoon Akilles    12:23:00   1:05:06  
29.   Eija Sulavuori Turun Metsänkävijät    12:53:00   1:06:32  
30.   Marja Sarin Kangasala SK    12:45:00   1:07:27  
31.   Sari Koskela Rasti-Jussit    12:37:00   1:09:57  
32.   Tiina Linnainmaa Kyrös-Rasti    13:53:00   1:10:23  
33.   Catarina Frenckell OK Raseborg    13:49:00   1:10:27  
34.   Meeli Kerem M:A:R:U:  EST  13:55:00   1:11:24  
35.   Anu Reiman Angelniemen Ankkuri    13:07:00   1:11:58  
36.   Mitereva Galina Orienta-Ky  RUS  13:35:00   1:12:27  
37.   Tuija Järvinen Hämeenlinnan Tarmo    12:27:00   1:12:40  
38.   Johanna Gustafsson Rajamäen Rykmentti    13:09:00   1:13:27  
39.   Riitta Kaasalainen Lynx    12:11:00   1:13:42  
40.   Päivi Ojajärvi Rastiketut    13:47:00   1:14:29  
41.   Tarja Jokikokko Oulun Tarmo    12:59:00   1:15:51  
42.   Britt-Marie Mylläri Närpes OK    12:29:00   1:16:23  
43.   Anneli Rautasalo Kalevan Rasti    12:17:00   1:16:26  
44.   Tiina Mäkelä Rauman Työväen Urheilijat    12:33:00   1:22:29  
45.   Olga Khepina VelikyNovg  RUS  12:41:00   1:23:01  
46.   Soili Kuittinen Tampereen Pyrintö    13:43:00   1:26:05  
47.   Louise Sylva Dartford  GBR  13:13:00   1:29:18  
48.   Maria Rosa Civit Catalonia Team  CAT  12:25:00   1:57:19  
49.   Yana Malakhovskaya Foton-Mosc  RUS  13:33:00   2:09:29  
   Sinikka Kukkola Kuopion Suunnistajat    12:15:00   hylätty  
   Annika Viilo Tampereen Pyrintö    12:19:00   keskeytti  
   Hanna Paronen Itä-Hämeen Rasti    13:11:00   keskeytti  
   Paula Raudasvirta-Kurth Ounasvaaran Hiihtoseura    13:15:00   hylätty  
   Satu Marila Tampereen Pyrintö    13:19:00   ei läht.  
   Tiina Äijälä Kangasala SK    13:37:00   ei läht.  
   Mirja Huhtinen Turun Suunnistajat    13:59:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English