FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D45B 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,5 km
 
1.   Lea Martikainen Ilomantsin Urheilijat    11:22:00   41:10  
2.   Ruta Staneviciene Labirintas  LTU  12:00:00   42:40  
3.   Heljä Peltonen Kuusankosken Urheiluseura    11:12:00   42:48  
4.   Tarja Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot    11:16:00   46:54  
5.   Pirkko Vehomäki SulkU    12:08:00   47:57  
6.   Tiina Kuusholma Hiisirasti    11:04:00   47:58  
7.   Katri Lilja Tampereen Pyrintö    12:02:00   49:57  
8.   Anne Sorsa HPV    12:12:00   50:12  
9.   Trachsel Brigit OLGThun  SUI  11:18:00   50:23  
10.   Anu Järv M:A:R:U:  EST  11:42:00   50:31  
11.   Galina Tsvetaeva Korolev-Bu  RUS  11:28:00   51:52  
12.   Tuija Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    11:52:00   53:08  
13.   Ulla Moilanen Kajaanin Suunnistajat    11:56:00   53:26  
14.   Ulrika Haajanen OK Raseborg    11:32:00   54:12  
15.   Raija Hänninen Delta    11:20:00   55:22  
16.   Maarit Nummikoski Rastikarhut    11:24:00   55:40  
17.   Päivi Laatunen Vihtavuoren Pamaus    11:14:00   57:25  
18.   Anne Barsk Ounasvaaran Hiihtoseura    11:02:00   58:12  
19.   Galina Onofreychuk Tver  RUS  12:14:00   59:42  
20.   Paula Hakulinen Espoon Suunta    12:06:00   1:00:11  
21.   Daiva Mikalauskiene Labirintas  LTU  11:10:00   1:00:12  
22.   Sari Siivola Espoon Akilles    11:54:00   1:00:13  
23.   Teija Launis Raisu Lumous    11:08:00   1:00:39  
24.   Maarit Harju Kuoreveden Kärki    12:16:00   1:03:22  
25.   Olga Ivanova Olimp-Vidn  RUS  12:18:00   1:03:55  
26.   Saija Toivola Rastivarsat    11:26:00   1:04:02  
27.   Elina Karanta KRAM    12:10:00   1:09:55  
28.   Eva Heikkilä Järvenpään Palo    12:04:00   1:11:09  
29.   Lilia Fedorova MGAU  RUS  11:00:00   1:11:53  
30.   Sirpa Tarvonen Kangasniemen Kalske    11:44:00   1:12:23  
31.   Tuula Mbembela Lynx    11:46:00   1:13:48  
32.   Olga Gureeva Mile-Sport  RUS  12:20:00   1:15:31  
33.   Nadezda Makeeva Polar Star  RUS  11:38:00   1:16:15  
34.   Ritva Forsell OK Raseborg    12:24:00   1:16:23  
35.   Pirjo Iivonen Riihimäen Suunnistajat    11:58:00   1:17:47  
36.   Sirpa Kolehmainen-Mattinen Joutsenon Kullervo    11:48:00   1:18:24  
37.   Raija Uusipulkamo Ounasvaaran Hiihtoseura    11:36:00   1:20:29  
38.   Rauza Zhakupova Gulfstream  RUS  11:34:00   1:29:35  
   Eivor Granqvist Malax IF    11:40:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English