FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D55A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,2 km
 
1.   Jenny Bourne Abominable  AUS  14:15:00   41:47  
2.   Sinikka Illaru Delta    13:19:00   42:26  
3.   Päivi Puolakka Säyneisen Salpa    13:03:00   42:55  
4.   Päivi Kekki Kuusankosken Urheiluseura    12:57:00   43:45  
5.   Olga Pozhidaeva Saint-Pete  RUS  13:57:00   45:19  
6.   Anneli Laine Rastivarsat    13:27:00   47:17  
7.   Irina Stepanova Kalinka  RUS  14:19:00   47:27  
8.   Liisa Veijalainen MS Parma    12:47:00   48:49  
9.   Erja Raiko Hyvinkään Rasti    13:37:00   49:00  
10.   Riitta Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    13:01:00   49:36  
11.   Arja Pajunen Oriveden Ponnistus    13:49:00   49:41  
12.   Nina Lekanova Veresk-Vub  RUS  12:51:00   50:05  
13.   Raili Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    12:53:00   50:19  
14.   Elena Kirichenko Juventa  RUS  13:25:00   50:43  
15.   Helena Kattelus Sippurasti    13:11:00   51:12  
16.   Airi Sipponen Paimion Rasti    13:15:00   51:38  
17.   Gunilla Björklund IK Falken    14:05:00   51:58  
18.   Inara Gipsle TVOC  GBR  14:13:00   52:11  
19.   Helena Kanste Sotkamon Jymy    13:13:00   52:49  
20.   Pirjo Lavikainen Kangasala SK    14:03:00   52:51  
21.   Kristiina Ahlqvist Raisu Lumous    12:59:00   53:55  
22.   Anneli Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    13:53:00   54:36  
23.   Maria-Leena Hakkarainen Itä-Hämeen Rasti    13:17:00   55:01  
24.   Nina Molotkova Voronezh  RUS  12:45:00   55:26  
25.   Egle Krasuckiene Labirintas  LTU  13:35:00   55:54  
26.   Tuula Pöntinen Navi    13:29:00   56:42  
27.   Lea Patronen Espoon Akilles    14:09:00   57:44  
28.   Kaisa Yliniemi Nivalan Urheilijat    13:31:00   1:00:57  
29.   Kerttu Jäntti Suunta Jyväskylä    13:55:00   1:01:24  
30.   Elisabeth Koskialho Rasti-Lukko    12:43:00   1:03:15  
31.   Iris Karvonen Leppävaaran Sisu    14:07:00   1:03:16  
32.   Anneli Bergström Espoon Suunta    14:21:00   1:07:18  
33.   Anne Forsström OK Raseborg    13:41:00   1:09:15  
34.   Monica Roeling KOVZ  NED  13:43:00   1:15:23  
35.   Eija Hyvönen Rasti-Pielinen    13:23:00   1:15:36  
36.   Nadezda Levicheva VereskSPb  RUS  13:05:00   1:15:55  
37.   Pirkko Lappalainen Navi    14:11:00   1:19:13  
38.   Marja Hytönen Suunta Jyväskylä    13:07:00   1:22:28  
39.   Päivi Turunen Hiisirasti    13:39:00   1:30:56  
40.   Monica Kronberg IF Femman    13:33:00   1:31:10  
41.   Marja Kukkonen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:49:00   1:32:46  
42.   Irma Ahonkivi Rastikarhut    13:21:00   1:34:06  
43.   Liudmila Safronova Saint-Pete  RUS  13:09:00   1:44:33  
   Maarit Juura Kankaanpään Suunnistajat    13:47:00   hylätty  
   Anna-Maija Pasanen Kuusankosken Urheiluseura    13:51:00   ei läht.  
   Catherine Dawson NATO  GBR  14:01:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English