FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D55A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,4 km
 
1.   Sinikka Illaru Delta    12:15:00   30:18  
2.   Päivi Kekki Kuusankosken Urheiluseura    12:27:00   31:15  
3.   Anneli Laine Rastivarsat    12:11:00   31:58  
4.   Olga Pozhidaeva Saint-Pete  RUS  12:31:00   32:34  
5.   Erja Raiko Hyvinkään Rasti    11:41:00   33:04  
6.   Liisa Veijalainen MS Parma    11:29:00   33:47  
7.   Helena Kanste Sotkamon Jymy    12:05:00   34:45  
8.   Jenny Bourne Abominable  AUS  11:55:00   34:54  
9.   Nina Lekanova Veresk-Vub  RUS  11:49:00   35:33  
10.   Päivi Puolakka Säyneisen Salpa    11:15:00   35:49  
11.   Irina Stepanova Kalinka  RUS  12:09:00   36:15  
12.   Elena Kirichenko Juventa  RUS  12:01:00   36:24  
13.   Inara Gipsle TVOC  GBR  11:23:00   36:32  
14.   Kristiina Ahlqvist Raisu Lumous    11:37:00   37:02  
15.   Helena Kattelus Sippurasti    11:03:00   37:38  
16.   Gunilla Björklund IK Falken    11:05:00   38:25  
17.   Anneli Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    11:43:00   38:30  
18.   Maarit Juura Kankaanpään Suunnistajat    12:33:00   38:48  
19.   Tuula Pöntinen Navi    12:21:00   38:52  
20.   Maria-Leena Hakkarainen Itä-Hämeen Rasti    12:39:00   39:24  
21.   Riitta Hämäläinen Helsingin Suunnistajat    12:29:00   39:25  
22.   Egle Krasuckiene Labirintas  LTU  11:47:00   39:29  
23.   Airi Sipponen Paimion Rasti    11:11:00   39:33  
24.   Arja Pajunen Oriveden Ponnistus    12:07:00   40:09  
25.   Nina Molotkova Voronezh  RUS  12:25:00   40:54  
26.   Lea Patronen Espoon Akilles    11:07:00   41:09  
27.   Paula Korpinen Rasti-Lukko    12:19:00   41:21  
28.   Raili Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    11:51:00   42:41  
29.   Päivi Turunen Hiisirasti    11:13:00   44:15  
29.   Iris Karvonen Leppävaaran Sisu    12:03:00   44:15  
31.   Pirjo Lavikainen Kangasala SK    11:57:00   45:44  
32.   Nadezda Levicheva VereskSPb  RUS  11:21:00   45:52  
33.   Pirkko Lappalainen Navi    11:35:00   49:56  
34.   Monica Roeling KOVZ  NED  11:19:00   50:41  
35.   Kerttu Jäntti Suunta Jyväskylä    12:13:00   53:18  
36.   Marja Hytönen Suunta Jyväskylä    11:25:00   53:35  
37.   Monica Kronberg IF Femman    12:43:00   54:01  
38.   Anne Forsström OK Raseborg    11:27:00   54:25  
39.   Anneli Bergström Espoon Suunta    11:01:00   55:07  
40.   Eija Hyvönen Rasti-Pielinen    11:59:00   55:09  
41.   Kaisa Yliniemi Nivalan Urheilijat    12:41:00   55:38  
42.   Sirpa Reponen Raisu Lumous    12:23:00   58:35  
43.   Marja Kukkonen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:17:00   1:05:39  
44.   Irma Ahonkivi Rastikarhut    11:17:00   1:10:47  
   Elisabeth Koskialho Rasti-Lukko    11:33:00   ei läht.  
   Anna-Maija Pasanen Kuusankosken Urheiluseura    11:39:00   ei läht.  
   Liudmila Safronova Saint-Pete  RUS  11:45:00   hylätty  
   Catherine Dawson NATO  GBR  12:37:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English