FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

D8RR 4. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Elisa Mattila
KuUs
1:23 (1)
2:43 (2)
1:20 (5)
3:37 (2)
54 (10)
6:53 (2)
3:16 (3)
9:08 (1)
2:15 (1)
9:27 (1)
19 (1)
9:27  Elisa Mattila
2   Elsa Näpänkangas
Suunta Jyväskylä
1:28 (2)
2:40 (1)
1:12 (1)
3:27 (1)
47 (4)
6:26 (1)
2:59 (1)
10:42 (2)
4:16 (4)
11:03 (2)
21 (6)
11:03  Elsa Näpänkangas
3   Hanne Hilo
Lynx
1:49 (10)
3:07 (5)
1:18 (3)
3:57 (4)
50 (5)
7:11 (3)
3:14 (2)
11:02 (3)
3:51 (2)
11:22 (3)
20 (2)
11:22  Hanne Hilo
4   Elena Brusova
NWc
1:32 (3)
2:46 (3)
1:14 (2)
3:41 (3)
55 (11)
7:34 (4)
3:53 (4)
12:42 (4)
5:08 (10)
13:09 (4)
27 (26)
13:10  Elena Brusova
5   Fanny Kukonlehto
Kangasala SK
1:44 (5)
4:17 (13)
2:33 (18)
5:09 (7)
52 (7)
9:16 (6)
4:07 (9)
13:42 (5)
4:26 (5)
14:06 (5)
24 (18)
14:06  Fanny Kukonlehto
6   Nea Pussinen
Raja-Karjalan Suunnistajat
1:39 (4)
2:57 (4)
1:18 (3)
4:11 (5)
1:14 (17)
8:12 (5)
4:01 (6)
13:57 (6)
5:45 (16)
14:20 (6)
23 (16)
14:20  Nea Pussinen
7   Ansa-Lotta Ojanaho
Ounasvaaran Hiihtoseura
1:55 (11)
4:23 (14)
2:28 (17)
5:20 (11)
57 (12)
9:23 (8)
4:03 (7)
14:35 (7)
5:12 (11)
14:56 (7)
21 (6)
14:56  Ansa-Lotta Ojanaho
8   Juulia Tala
Helsingin Suunnistajat
2:15 (17)
3:57 (6)
1:42 (6)
5:27 (12)
1:30 (21)
10:11 (12)
4:44 (13)
14:43 (8)
4:32 (6)
15:04 (8)
21 (6)
15:04  Juulia Tala
9   Matilda Latvala
Tuusulan Voima-Veikot
1:45 (6)
4:04 (8)
2:19 (15)
4:49 (6)
45 (1)
9:39 (9)
4:50 (14)
15:00 (9)
5:21 (13)
15:22 (9)
22 (13)
15:22  Matilda Latvala
10   Aino Ojala
Ulvilan Ura
1:48 (8)
4:05 (9)
2:17 (14)
5:09 (7)
1:04 (13)
9:52 (11)
4:43 (12)
15:07 (11)
5:15 (12)
15:28 (10)
21 (6)
15:27  Aino Ojala
11   Juulia Sundström
Helsingin Suunnistajat
1:48 (8)
4:01 (7)
2:13 (11)
5:12 (10)
1:11 (16)
9:16 (6)
4:04 (8)
15:05 (10)
5:49 (17)
15:33 (11)
28 (29)
15:34  Juulia Sundström
12   Riikka Lilja
Suunta Jyväskylä
1:58 (13)
4:12 (11)
2:14 (13)
5:39 (14)
1:27 (19)
10:46 (17)
5:07 (19)
15:21 (12)
4:35 (7)
15:41 (12)
20 (2)
15:40  Riikka Lilja
13   Emilia Tala
Helsingin Suunnistajat
2:15 (17)
4:10 (10)
1:55 (7)
5:45 (15)
1:35 (22)
10:37 (15)
4:52 (15)
15:28 (13)
4:51 (8)
15:50 (13)
22 (13)
15:50  Emilia Tala
14   Suvi Heikkilä
Lynx
1:45 (6)
4:59 (19)
3:14 (29)
5:45 (15)
46 (2)
9:39 (9)
3:54 (5)
15:46 (14)
6:07 (19)
16:09 (14)
23 (16)
16:10  Suvi Heikkilä
15   Ida Heikkinen
Vehkalahden Veikot
2:47 (24)
4:52 (18)
2:05 (8)
7:06 (23)
2:14 (29)
11:45 (19)
4:39 (11)
15:55 (15)
4:10 (3)
16:15 (15)
20 (2)
16:16  Ida Heikkinen
16   Venla Liukka
Kalevan Rasti
1:55 (11)
4:32 (16)
2:37 (20)
5:37 (13)
1:05 (14)
10:33 (14)
4:56 (16)
15:59 (16)
5:26 (14)
16:26 (16)
27 (26)
16:26  Venla Liukka
17   Hanne Jäkälä
SK Vuoksi
1:58 (13)
5:26 (24)
3:28 (30)
6:12 (19)
46 (2)
10:29 (13)
4:17 (10)
16:44 (17)
6:15 (20)
17:04 (17)
20 (2)
17:05  Hanne Jäkälä
18   Pihla Hietanen
Kuusankosken Urheiluseura
2:06 (15)
4:16 (12)
2:10 (10)
5:09 (7)
53 (9)
10:44 (16)
5:35 (21)
17:12 (18)
6:28 (23)
17:33 (18)
21 (6)
17:34  Pihla Hietanen
19   Venla Viippola
Oulun Tarmo
2:48 (25)
5:46 (25)
2:58 (26)
7:03 (22)
1:17 (18)
12:40 (21)
5:37 (22)
17:45 (19)
5:05 (9)
18:06 (19)
21 (6)
18:06  Venla Viippola
20   Elli Liukko
Enonkosken Urheilijat
2:49 (27)
5:57 (27)
3:08 (27)
6:47 (21)
50 (5)
11:52 (20)
5:05 (18)
19:04 (22)
7:12 (24)
19:26 (21)
22 (13)
19:24  Elli Liukko
21   Emma Haglund
Solf IK
3:02 (28)
5:57 (27)
2:55 (24)
7:43 (28)
1:46 (23)
12:45 (22)
5:02 (17)
19:00 (20)
6:15 (20)
19:25 (20)
25 (21)
19:25  Emma Haglund
22   Saana Munck
Espoon Suunta
2:40 (20)
5:14 (21)
2:34 (19)
6:06 (18)
52 (7)
11:28 (18)
5:22 (20)
19:02 (21)
7:34 (29)
19:29 (22)
27 (26)
19:30  Saana Munck
23   Anna Kaitola
Rastiketut
3:37 (30)
6:32 (30)
2:55 (24)
7:37 (26)
1:05 (14)
14:05 (27)
6:28 (26)
19:40 (23)
5:35 (15)
20:01 (23)
21 (6)
20:01  Anna Kaitola
24   Alina Niggli
OJura
2:37 (19)
5:21 (22)
2:44 (22)
7:14 (24)
1:53 (24)
13:21 (24)
6:07 (23)
19:48 (24)
6:27 (22)
20:12 (24)
24 (18)
20:11  Alina Niggli
25   Tinka Sundström
Helsingin Suunnistajat
2:43 (23)
4:49 (17)
2:06 (9)
6:45 (20)
1:56 (26)
13:27 (25)
6:42 (28)
20:53 (25)
7:26 (27)
21:18 (25)
25 (21)
21:19  Tinka Sundström
26   Maijukka Hanhijärvi
Espoon Akilles
2:48 (25)
5:12 (20)
2:24 (16)
7:21 (25)
2:09 (27)
13:53 (26)
6:32 (27)
21:06 (26)
7:13 (25)
21:35 (26)
29 (31)
21:35  Maijukka Hanhijärvi
27   Meri Heikkinen
Espoon Akilles
2:40 (20)
5:23 (23)
2:43 (21)
7:37 (26)
2:14 (29)
14:21 (28)
6:44 (30)
21:51 (27)
7:30 (28)
22:16 (27)
25 (21)
22:17  Meri Heikkinen
28   Noora Lehtinen
Kauhajoen Karhu
2:10 (16)
4:23 (14)
2:13 (11)
5:52 (17)
1:29 (20)
13:11 (23)
7:19 (31)
22:18 (28)
9:07 (30)
22:42 (28)
24 (18)
22:42  Noora Lehtinen
29   Lotte-Line Ekström
MS Parma
3:06 (29)
5:58 (29)
2:52 (23)
8:53 (30)
2:55 (32)
15:12 (30)
6:19 (25)
22:31 (29)
7:19 (26)
22:59 (29)
28 (29)
22:59  Lotte-Line Ekström
30   Elsa Leppämäki
Viitasaaren Suunta
4:02 (31)
9:50 (32)
5:48 (32)
11:44 (32)
1:54 (25)
17:57 (31)
6:13 (24)
23:49 (30)
5:52 (18)
24:15 (30)
26 (25)
24:15  Elsa Leppämäki
31   Jasmin Säde
SK Vuoksi
2:42 (22)
5:53 (26)
3:11 (28)
8:03 (29)
2:10 (28)
14:45 (29)
6:42 (28)
23:52 (31)
9:07 (30)
24:17 (31)
25 (21)
24:17  Jasmin Säde
32   Aino Moisio
Saarijärven Pullistus
4:26 (32)
9:02 (31)
4:36 (31)
11:31 (31)
2:29 (31)
19:06 (32)
7:35 (32)
28:48 (32)
9:42 (32)
29:24 (32)
36 (32)
29:23  Aino Moisio
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English