FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H10RR 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,4 km
 
1.   Lassi Kuva Rastivarsat    13:14:00   13:04  
2.   Arttu Lindqvist Kuusankosken Urheiluseura    12:40:00   13:29  
3.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat    13:05:00   13:48  
4.   Vili Mähönen Tampereen Pyrintö    12:29:00   13:57  
5.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö    12:41:00   14:13  
6.   Leevi Roine Delta    12:25:00   14:14  
7.   Vesa Nokka Rasti 88    12:53:00   14:23  
8.   Lasse Laakso Suunta Jyväskylä    12:36:00   14:32  
8.   Vertti Lepo Suunta Jyväskylä    13:15:00   14:32  
10.   Väinö Kotro Kymin Suunnistajat    13:12:00   15:02  
11.   Saku Hakulinen Vehkalahden Veikot    13:16:00   15:07  
12.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu    12:48:00   15:18  
13.   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti    12:55:00   15:22  
14.   Roni Luukkanen SK Vuoksi    12:45:00   16:09  
14.   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä    13:02:00   16:09  
16.   Eetu Martikainen Ilomantsin Urheilijat    13:04:00   16:22  
17.   Eero Turkki Olavin Rasti    13:09:00   16:35  
18.   Markus Simonen Kalevan Rasti    12:37:00   17:00  
19.   Juho Ojala Ulvilan Ura    12:24:00   17:02  
20.   Valentin Degtev Juventa  RUS  13:01:00   17:37  
21.   Markus Harald Pais Ok West  EST  12:50:00   17:44  
21.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö    13:08:00   17:44  
23.   Eero Rötsä Tampereen Pyrintö    12:56:00   17:46  
24.   Lukas Enlund IF Femman    13:10:00   17:56  
25.   Janne Lehtimäki Hiisirasti    12:34:00   18:02  
26.   Nikita Shevchenko Juventa  RUS  12:26:00   18:04  
27.   Iiro Kurttila Navi    13:07:00   18:16  
28.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta    12:51:00   18:20  
29.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:59:00   18:42  
30.   Semen Kisil Onego  RUS  12:47:00   18:48  
31.   Denis Smirnov BelieNochi  RUS  12:52:00   18:52  
32.   Daniil Melnitskiy Nord West  RUS  13:00:00   19:11  
33.   Jani Manderbacka Vaasan Suunnistajat    12:32:00   19:42  
34.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta    13:13:00   21:13  
35.   Markus Suutari Sippurasti    12:38:00   21:30  
36.   Toivo Hursti Espoon Suunta    12:35:00   21:59  
37.   Aleksi Mutka Suunta Jyväskylä    12:54:00   22:06  
38.   Ilya Doroshev Lytkarino  RUS  13:06:00   22:36  
39.   Andrey Lakomkin Kalinka  RUS  12:31:00   22:55  
40.   Pieti Liukka Kalevan Rasti    12:23:00   23:47  
41.   Vitalii Pustovoyt ABCSt-Pete  RUS  12:30:00   25:27  
42.   Egor Shashinkov Sestrorets  RUS  12:33:00   25:33  
43.   Denis Khimanych Foton-Mosc  RUS  12:57:00   26:17  
44.   Arttu Asikainen Navi    12:39:00   28:54  
45.   Topias Kulmala Keuruun Kisailijat    12:28:00   29:38  
46.   Artem Pkin Juventa  RUS  12:43:00   34:33  
47.   Eetu Hänninen RastiPiikkiö    12:58:00   35:41  
48.   Jaakko Myllys Olavin Rasti    12:42:00   38:21  
   Pyry Sirviö SK Pohjantähti    13:03:00   ei läht.  
   Pyry Mattila KuUs    13:11:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English