FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H10RR 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,9 km
 
1.   Daniil Melnitskiy Nord West  RUS  13:15:00   9:36  
2.   Lasse Laakso Suunta Jyväskylä    12:31:00   9:48  
3.   Miika Tala Helsingin Suunnistajat    12:45:00   9:58  
4.   Lasse Viilo Tampereen Pyrintö    12:26:00   10:04  
5.   Saku Hakulinen Vehkalahden Veikot    12:54:00   10:20  
6.   Sakari Koskela Rasti-Jussit    12:53:00   10:31  
7.   Iiro Kurttila Navi    12:42:00   10:38  
8.   Arttu Lindqvist Kuusankosken Urheiluseura    12:38:00   10:39  
9.   Juho Ojala Ulvilan Ura    12:34:00   10:55  
10.   Oskari Silvennoinen Kalevan Rasti    13:10:00   11:09  
11.   Lassi Kuva Rastivarsat    12:44:00   11:23  
12.   Eetu Martikainen Ilomantsin Urheilijat    12:25:00   11:30  
13.   Vesa Nokka Rasti 88    13:14:00   11:35  
14.   Andrey Lakomkin Kalinka  RUS  13:07:00   12:16  
15.   Leevi Roine Delta    13:12:00   12:19  
16.   Vertti Lepo Suunta Jyväskylä    12:52:00   12:34  
17.   Väinö Kotro Kymin Suunnistajat    12:55:00   12:41  
18.   Roni Luukkanen SK Vuoksi    12:40:00   12:45  
18.   Markus Harald Pais Ok West  EST  12:49:00   12:45  
20.   Elmeri Voutilainen Siilin Rasti    13:05:00   13:19  
21.   Markus Simonen Kalevan Rasti    12:33:00   13:30  
22.   Mikko Tervakangas Espoon Suunta    12:41:00   13:40  
23.   Ilya Doroshev Lytkarino  RUS  12:30:00   13:46  
24.   Lassi Vaismaa Suunta Jyväskylä    13:04:00   13:49  
25.   Semen Kisil Onego  RUS  12:27:00   13:51  
25.   Denis Smirnov BelieNochi  RUS  12:32:00   13:51  
27.   Janne Lehtimäki Hiisirasti    12:36:00   13:58  
27.   Jussi Jalonen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:48:00   13:58  
29.   Vilppu Viinikainen Espoon Suunta    13:02:00   14:06  
30.   Teemu Kerkola Suomusjärven Sisu    13:16:00   14:10  
31.   Jani Manderbacka Vaasan Suunnistajat    12:23:00   14:31  
32.   Eetu Hänninen RastiPiikkiö    12:50:00   14:38  
33.   Lukas Enlund IF Femman    13:01:00   15:01  
34.   Leevi Keronen Tampereen Pyrintö    12:57:00   15:30  
35.   Egor Shashinkov Sestrorets  RUS  12:28:00   16:27  
36.   Aleksi Mutka Suunta Jyväskylä    13:09:00   16:36  
37.   Vili Mähönen Tampereen Pyrintö    13:06:00   16:58  
38.   Nikita Shevchenko Juventa  RUS  12:59:00   16:59  
39.   Pieti Liukka Kalevan Rasti    12:58:00   17:03  
40.   Toivo Hursti Espoon Suunta    12:24:00   17:39  
41.   Topias Kulmala Keuruun Kisailijat    12:37:00   18:15  
42.   Lucas Mylläri Närpes OK    12:43:00   18:56  
43.   Valentin Degtev Juventa  RUS  12:35:00   20:39  
44.   Artem Pkin Juventa  RUS  13:11:00   22:01  
45.   Vitalii Pustovoyt ABCSt-Pete  RUS  12:56:00   23:14  
46.   Denis Khimanych Foton-Mosc  RUS  12:47:00   23:33  
47.   Jaakko Myllys Olavin Rasti    12:39:00   37:23  
   Pyry Sirviö SK Pohjantähti    12:51:00   ei läht.  
   Eero Turkki Olavin Rasti    13:08:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English