FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H12TR 2. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-6 6-Maali Tulos  
1   Antti Saarela
Keminmaan Urheilijat
2:32 (1)
4:33 (1)
2:01 (4)
8:15 (1)
3:42 (2)
11:56 (2)
3:41 (5)
15:38 (1)
3:42 (1)
16:18 (1)
40 (2)
16:37 (1)
19 (8)
16:36  Antti Saarela
2   Väinö Juvakka
Lappeen Riento
2:51 (3)
4:48 (3)
1:57 (2)
8:26 (2)
3:38 (1)
11:36 (1)
3:10 (1)
15:45 (2)
4:09 (2)
16:24 (2)
39 (1)
16:45 (2)
21 (19)
16:44  Väinö Juvakka
3   Marten Henrik Pais
Ok West
2:57 (5)
4:47 (2)
1:50 (1)
8:33 (3)
3:46 (3)
12:08 (3)
3:35 (2)
16:53 (3)
4:45 (5)
17:42 (3)
49 (7)
18:00 (3)
18 (4)
17:59  Marten Henrik Pais
4   Akseli Kalela
Kuusankosken Urheiluseura
3:31 (11)
5:39 (6)
2:08 (5)
9:47 (4)
4:08 (4)
13:24 (4)
3:37 (3)
19:58 (4)
6:34 (21)
20:44 (4)
46 (4)
21:04 (4)
20 (13)
21:04  Akseli Kalela
5   Atte Isolähteenmäki
Länsi-Lavian Loiske
3:05 (6)
6:05 (9)
3:00 (15)
11:21 (8)
5:16 (12)
16:16 (5)
4:55 (15)
20:54 (5)
4:38 (3)
21:49 (5)
55 (21)
22:07 (5)
18 (4)
22:05  Atte Isolähteenmäki
6   Juuso Kaihtela
Rasti-Lukko
3:42 (12)
6:31 (11)
2:49 (12)
12:12 (9)
5:41 (17)
16:38 (6)
4:26 (12)
22:04 (6)
5:26 (10)
22:59 (6)
55 (21)
23:21 (6)
22 (23)
23:20  Juuso Kaihtela
7   Oskari Niemi
Lappeen Riento
3:13 (7)
8:39 (18)
5:26 (30)
13:41 (16)
5:02 (9)
18:01 (9)
4:20 (11)
23:10 (7)
5:09 (9)
24:01 (7)
51 (11)
24:21 (7)
20 (13)
24:21  Oskari Niemi
8   Pauli Hietanen
Kuusankosken Urheiluseura
6:36 (25)
8:54 (21)
2:18 (7)
13:48 (17)
4:54 (7)
17:55 (8)
4:07 (8)
23:43 (8)
5:48 (13)
24:36 (8)
53 (15)
24:55 (8)
19 (8)
24:54  Pauli Hietanen
9   Miika Husu
SK Vuoksi
3:27 (10)
5:40 (7)
2:13 (6)
13:31 (14)
7:51 (34)
17:10 (7)
3:39 (4)
24:24 (9)
7:14 (22)
25:12 (9)
48 (6)
25:32 (9)
20 (13)
25:31  Miika Husu
10   Linus Peltonen
Lappeen Riento
4:19 (16)
7:14 (12)
2:55 (13)
12:59 (11)
5:45 (19)
18:17 (11)
5:18 (22)
24:31 (10)
6:14 (19)
25:24 (10)
53 (15)
25:45 (10)
21 (19)
25:44  Linus Peltonen
11   Otto Juga
Keravan Urheilijat
3:21 (8)
7:19 (13)
3:58 (25)
12:41 (10)
5:22 (13)
18:04 (10)
5:23 (23)
25:18 (11)
7:14 (22)
26:09 (11)
51 (11)
26:30 (11)
21 (19)
26:29  Otto Juga
12   Pyry Hyppölä
Sotkamon Jymy
2:54 (4)
5:52 (8)
2:58 (14)
10:54 (6)
5:02 (9)
20:39 (16)
9:45 (34)
25:36 (13)
4:57 (8)
26:25 (12)
49 (7)
26:45 (12)
20 (13)
26:45  Pyry Hyppölä
13   Eero Kelosuo
SK Vuoksi
3:46 (13)
8:39 (18)
4:53 (28)
14:30 (18)
5:51 (21)
19:26 (13)
4:56 (16)
25:33 (12)
6:07 (17)
26:31 (13)
58 (27)
26:53 (13)
22 (23)
26:52  Eero Kelosuo
14   Maxim Linin
NordWest
4:35 (18)
8:12 (17)
3:37 (22)
14:36 (19)
6:24 (26)
19:42 (14)
5:06 (18)
25:42 (14)
6:00 (15)
26:44 (14)
1:02 (33)
27:12 (14)
28 (40)
27:11  Maxim Linin
15   Veikka Liljeström
Olavin Rasti
4:01 (15)
7:32 (14)
3:31 (19)
13:13 (12)
5:41 (17)
19:05 (12)
5:52 (24)
26:31 (15)
7:26 (26)
27:33 (15)
1:02 (33)
27:49 (15)
16 (1)
27:49  Veikka Liljeström
16   Aapo Tonder
SK Vuoksi
2:41 (2)
5:22 (5)
2:41 (10)
11:08 (7)
5:46 (20)
22:27 (19)
11:19 (36)
27:19 (16)
4:52 (6)
28:10 (16)
51 (11)
28:27 (16)
17 (2)
28:27  Aapo Tonder
17   Juha Lilja
Tampereen Pyrintö
3:23 (9)
5:21 (4)
1:58 (3)
10:23 (5)
5:02 (9)
22:45 (20)
12:22 (39)
27:25 (17)
4:40 (4)
28:14 (17)
49 (7)
28:31 (17)
17 (2)
28:30  Juha Lilja
18   Atte Mattila
Kyrös-Rasti
5:00 (20)
8:39 (18)
3:39 (23)
13:40 (15)
5:01 (8)
21:47 (17)
8:07 (31)
27:52 (18)
6:05 (16)
28:49 (18)
57 (24)
29:08 (18)
19 (8)
29:08  Atte Mattila
19   Vsevolod Selkov
Juventa
9:09 (31)
12:29 (27)
3:20 (17)
18:09 (23)
5:40 (16)
22:03 (18)
3:54 (6)
29:18 (19)
7:15 (24)
30:15 (19)
57 (24)
30:39 (19)
24 (28)
30:38  Vsevolod Selkov
20   Alexey Malov
Kirishi-La
6:22 (22)
12:06 (26)
5:44 (33)
18:38 (24)
6:32 (28)
23:45 (21)
5:07 (19)
29:36 (20)
5:51 (14)
30:34 (20)
58 (27)
31:01 (20)
27 (38)
31:00  Alexey Malov
21   Justus Rantala
Riihimäen Suunnistajat
6:30 (24)
10:25 (23)
3:55 (24)
15:17 (20)
4:52 (6)
19:47 (15)
4:30 (13)
30:46 (21)
10:59 (38)
31:38 (21)
52 (14)
31:57 (21)
19 (8)
31:57  Justus Rantala
22   Elias Liukka
Kalevan Rasti
5:40 (21)
9:10 (22)
3:30 (18)
15:47 (21)
6:37 (29)
24:48 (23)
9:01 (32)
32:05 (22)
7:17 (25)
33:03 (22)
58 (27)
33:24 (22)
21 (19)
33:24  Elias Liukka
23   Maxim Ivanov
Baltiyskiy
8:59 (30)
11:40 (25)
2:41 (10)
23:07 (31)
11:27 (36)
27:20 (27)
4:13 (9)
32:15 (23)
4:55 (7)
33:12 (23)
57 (24)
33:38 (23)
26 (35)
33:38  Maxim Ivanov
24   Guriy Alexandrov
Juventa
7:54 (27)
17:14 (34)
9:20 (39)
21:45 (28)
4:31 (5)
26:59 (26)
5:14 (21)
32:28 (24)
5:29 (11)
33:27 (24)
59 (31)
33:47 (24)
20 (13)
33:47  Guriy Alexandrov
25   Daniil Orudzhov
Kuzmolovo1
4:19 (16)
7:37 (15)
3:18 (16)
13:13 (12)
5:36 (15)
25:05 (24)
11:52 (38)
33:25 (25)
8:20 (28)
34:19 (25)
54 (18)
34:46 (25)
27 (38)
34:45  Daniil Orudzhov
26   Anton Fedorov
Gulfstream
13:05 (37)
16:37 (32)
3:32 (20)
22:07 (29)
5:30 (14)
26:12 (25)
4:05 (7)
34:43 (27)
8:31 (30)
35:36 (26)
53 (15)
36:01 (26)
25 (33)
36:00  Anton Fedorov
27   Lauri Heinaro
Espoon Suunta
10:16 (34)
16:20 (30)
6:04 (34)
23:30 (32)
7:10 (30)
28:43 (28)
5:13 (20)
34:19 (26)
5:36 (12)
36:16 (27)
1:57 (43)
36:41 (27)
25 (33)
36:40  Lauri Heinaro
28   Otto Latvala
Alajärven Ankkurit
3:56 (14)
6:18 (10)
2:22 (8)
19:34 (25)
13:16 (40)
29:32 (30)
9:58 (35)
38:10 (28)
8:38 (31)
38:55 (28)
45 (3)
39:13 (28)
18 (4)
39:12  Otto Latvala
29   Rasmus Salminen
Kouvolan Rasti-72
6:27 (23)
10:29 (24)
4:02 (26)
16:46 (22)
6:17 (24)
24:04 (22)
7:18 (28)
39:44 (29)
15:40 (44)
40:47 (29)
1:03 (35)
41:06 (29)
19 (8)
41:05  Rasmus Salminen
30   Simo Linnainmaa
Kyrös-Rasti
9:53 (33)
14:43 (29)
4:50 (27)
21:03 (26)
6:20 (25)
28:57 (29)
7:54 (30)
40:13 (30)
11:16 (40)
41:12 (30)
59 (31)
41:36 (30)
24 (28)
41:36  Simo Linnainmaa
31   Sami Niilola
Kuusankosken Urheiluseura
10:49 (35)
16:32 (31)
5:43 (32)
22:36 (30)
6:04 (22)
34:13 (34)
11:37 (37)
42:02 (33)
7:49 (27)
42:52 (31)
50 (10)
43:16 (31)
24 (28)
43:15  Sami Niilola
32   Aleksandr Semenov
Juventa
7:11 (26)
14:16 (28)
7:05 (36)
21:38 (27)
7:22 (32)
31:15 (32)
9:37 (33)
41:41 (31)
10:26 (36)
43:03 (32)
1:22 (39)
43:25 (32)
22 (23)
43:25  Aleksandr Semenov
33   Vladislav Shumnov
BelieNochi
9:38 (32)
21:41 (38)
12:03 (42)
27:56 (35)
6:15 (23)
32:32 (33)
4:36 (14)
41:58 (32)
9:26 (34)
43:45 (33)
1:47 (42)
44:08 (33)
23 (27)
44:08  Vladislav Shumnov
34   Konsta Mäkelä
Kyrös-Rasti
8:55 (28)
16:46 (33)
7:51 (37)
24:07 (33)
7:21 (31)
30:56 (31)
6:49 (25)
43:42 (34)
12:46 (42)
45:23 (34)
1:41 (41)
45:49 (34)
26 (35)
45:46  Konsta Mäkelä
35   Eskil Grahn
Närpes OK
4:36 (19)
8:09 (16)
3:33 (21)
28:36 (36)
20:27 (44)
35:59 (35)
7:23 (29)
44:19 (35)
8:20 (28)
45:41 (35)
1:22 (39)
46:09 (35)
28 (40)
46:08  Eskil Grahn
36   Nikita Fadeev
NorthernWi
14:31 (40)
25:32 (40)
11:01 (41)
34:07 (40)
8:35 (35)
38:20 (36)
4:13 (9)
44:43 (36)
6:23 (20)
45:46 (36)
1:03 (35)
46:10 (36)
24 (28)
46:10  Nikita Fadeev
37   Denis Myakishev
St.-Petersburg
18:01 (42)
20:24 (37)
2:23 (9)
33:48 (39)
13:24 (41)
40:53 (37)
7:05 (26)
47:00 (37)
6:07 (17)
47:58 (37)
58 (27)
48:27 (37)
29 (43)
48:26  Denis Myakishev
38   Sergey Esatov
Baltiyskiy
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
51:46  Sergey Esatov
39   Leevi Kulmala
SuuntaSepo
13:38 (39)
18:45 (36)
5:07 (29)
25:16 (34)
6:31 (27)
41:01 (38)
15:45 (44)
51:28 (38)
10:27 (37)
52:23 (38)
55 (21)
52:45 (38)
22 (23)
52:44  Leevi Kulmala
40   Olli Haapalainen
Rastiketut
16:34 (41)
22:10 (39)
5:36 (31)
29:43 (37)
7:33 (33)
42:50 (39)
13:07 (40)
51:51 (39)
9:01 (33)
52:45 (39)
54 (18)
53:03 (39)
18 (4)
53:03  Olli Haapalainen
41   Ilya Medvedev
Juventa
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
54:08  Ilya Medvedev
42   Anton Poleshchuk
Juventa
8:58 (29)
17:53 (35)
8:55 (38)
29:44 (38)
11:51 (37)
43:00 (40)
13:16 (41)
53:13 (40)
10:13 (35)
56:10 (40)
2:57 (44)
56:44 (40)
34 (44)
56:42  Anton Poleshchuk
43   Artem Sachko
ABCSt-Pete
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
58:30  Artem Sachko
44   Denis Razumov
NordWest
24:37 (43)
31:33 (43)
6:56 (35)
46:54 (43)
15:21 (43)
51:56 (41)
5:02 (17)
1:00:39 (41)
8:43 (32)
1:01:26 (41)
47 (5)
1:01:46 (41)
20 (13)
1:01:43  Denis Razumov
45   Theo Perepelkin
NorthernWi
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1:01:55  Theo Perepelkin
46   Valery Shumnov
BelieNochi
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
1:03:51  Valery Shumnov
47   Nikita Bogryanov
K110
11:36 (36)
25:39 (41)
14:03 (44)
38:17 (41)
12:38 (38)
53:11 (42)
14:54 (43)
1:04:14 (42)
11:03 (39)
1:05:20 (42)
1:06 (37)
1:05:44 (42)
24 (28)
1:05:43  Nikita Bogryanov
48   Arttu Hyyrynen
Kuusankosken Urheiluseura
13:33 (38)
27:33 (42)
14:00 (43)
40:25 (42)
12:52 (39)
55:07 (43)
14:42 (42)
1:08:50 (43)
13:43 (43)
1:09:58 (43)
1:08 (38)
1:10:24 (43)
26 (35)
1:10:23  Arttu Hyyrynen
49   Daniil Botov
Ramenskoye
33:07 (44)
42:42 (44)
9:35 (40)
56:25 (44)
13:43 (42)
1:03:31 (44)
7:06 (27)
1:15:07 (44)
11:36 (41)
1:16:01 (44)
54 (18)
1:16:29 (44)
28 (40)
1:16:29  Daniil Botov
   Aapo Viippola
Oulun Tarmo
2:31
-
-
10:55
-
14:37
3:42
18:48
4:11
19:41
53
19:59
18
hylätty  Aapo Viippola
   Vlad Chugunov
Kuzmolovo1
9:26
12:07
2:41
23:39
11:32
-
-
40:04
-
41:14
1:10
41:35
21
hylätty  Vlad Chugunov
   Evgeniy Timoshenko
Juventa
-
-
-
41:23
-
-
-
1:06:53
-
1:07:54
1:01
1:08:16
22
hylätty  Evgeniy Timoshenko
   Samu Pylvänäinen
Sippurasti
2:36
4:32
1:56
8:35
4:03
11:49
3:14
-
-
18:34
-
18:55
21
hylätty  Samu Pylvänäinen
   Leo Granberg
IF Femman
5:05
-
-
20:45
-
-
-
-
-
42:35
-
43:07
32
hylätty  Leo Granberg
   Joonas Säde
SK Vuoksi
-
-
-
23:14
-
30:35
7:21
37:53
7:18
38:56
1:03
39:16
20
hylätty  Joonas Säde
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English