FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H12TR 4. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Marten Henrik Pais
Ok West
1:56 (2)
5:46 (1)
3:50 (1)
8:02 (1)
2:16 (1)
12:48 (1)
4:46 (4)
13:35 (1)
47 (22)
13:53 (1)
18 (10)
13:52  Marten Henrik Pais
2   Aapo Tonder
SK Vuoksi
2:04 (7)
7:05 (11)
5:01 (15)
9:40 (11)
2:35 (10)
13:00 (2)
3:20 (1)
13:41 (2)
41 (3)
13:58 (2)
17 (5)
13:58  Aapo Tonder
3   Antti Saarela
Keminmaan Urheilijat
2:08 (11)
6:11 (3)
4:03 (3)
8:33 (4)
2:22 (7)
13:21 (3)
4:48 (5)
13:57 (3)
36 (2)
14:15 (3)
18 (10)
14:14  Antti Saarela
4   Maxim Ivanov
Baltiyskiy
2:07 (10)
6:35 (8)
4:28 (6)
9:06 (5)
2:31 (9)
13:40 (4)
4:34 (2)
14:25 (4)
45 (16)
14:45 (4)
20 (24)
14:45  Maxim Ivanov
5   Aapo Viippola
Oulun Tarmo
1:59 (4)
6:30 (6)
4:31 (7)
9:28 (7)
2:58 (21)
14:10 (5)
4:42 (3)
14:57 (5)
47 (22)
15:15 (5)
18 (10)
15:16  Aapo Viippola
6   Samu Pylvänäinen
Sippurasti
1:56 (2)
6:50 (10)
4:54 (14)
9:30 (9)
2:40 (14)
14:25 (6)
4:55 (6)
15:00 (6)
35 (1)
15:20 (6)
20 (24)
15:20  Samu Pylvänäinen
7   Akseli Kalela
Kuusankosken Urheiluseura
2:21 (18)
7:09 (12)
4:48 (11)
9:47 (12)
2:38 (13)
14:46 (7)
4:59 (7)
15:29 (7)
43 (8)
15:46 (7)
17 (5)
15:46  Akseli Kalela
8   Nikita Fadeev
NorthernWi
2:03 (6)
6:36 (9)
4:33 (9)
9:12 (6)
2:36 (11)
14:56 (8)
5:44 (13)
15:39 (8)
43 (8)
16:00 (8)
21 (30)
16:00  Nikita Fadeev
9   Miika Husu
SK Vuoksi
3:01 (41)
7:46 (20)
4:45 (10)
10:02 (13)
2:16 (1)
15:08 (9)
5:06 (8)
15:55 (9)
47 (22)
16:13 (9)
18 (10)
16:13  Miika Husu
10   Otto Latvala
Alajärven Ankkurit
2:00 (5)
6:31 (7)
4:31 (7)
10:03 (14)
3:32 (32)
15:37 (10)
5:34 (11)
16:21 (10)
44 (14)
16:39 (10)
18 (10)
16:38  Otto Latvala
11   Guriy Alexandrov
Juventa
2:13 (14)
7:44 (19)
5:31 (22)
10:28 (19)
2:44 (16)
15:54 (11)
5:26 (9)
16:38 (11)
44 (14)
16:58 (11)
20 (24)
16:58  Guriy Alexandrov
12   Niklas Heikkilä
Kuusankosken Urheiluseura
2:04 (7)
6:12 (4)
4:08 (4)
9:29 (8)
3:17 (30)
16:02 (12)
6:33 (22)
16:44 (12)
42 (5)
17:00 (12)
16 (1)
16:59  Niklas Heikkilä
13   Pyry Hyppölä
Sotkamon Jymy
2:18 (17)
7:35 (18)
5:17 (19)
10:37 (20)
3:02 (24)
16:33 (13)
5:56 (14)
17:19 (13)
46 (18)
17:39 (13)
20 (24)
17:37  Pyry Hyppölä
14   Juuso Kaihtela
Rasti-Lukko
2:04 (7)
7:17 (16)
5:13 (18)
10:13 (15)
2:56 (18)
16:43 (14)
6:30 (21)
17:24 (14)
41 (3)
17:46 (14)
22 (40)
17:45  Juuso Kaihtela
15   Juha Lilja
Tampereen Pyrintö
2:14 (15)
6:08 (2)
3:54 (2)
8:29 (2)
2:21 (6)
17:21 (15)
8:52 (35)
18:09 (16)
48 (27)
18:25 (15)
16 (1)
18:25  Juha Lilja
15   Väinö Juvakka
Lappeen Riento
1:50 (1)
6:12 (4)
4:22 (5)
8:32 (3)
2:20 (3)
17:22 (16)
8:50 (34)
18:08 (15)
46 (18)
18:26 (16)
18 (10)
18:25  Väinö Juvakka
17   Atte Isolähteenmäki
Länsi-Lavian Loiske
2:23 (21)
7:16 (14)
4:53 (13)
10:13 (15)
2:57 (19)
17:47 (17)
7:34 (29)
18:30 (17)
43 (8)
18:52 (17)
22 (40)
18:52  Atte Isolähteenmäki
18   Otto Juga
Keravan Urheilijat
2:30 (31)
8:08 (24)
5:38 (23)
11:09 (22)
3:01 (23)
17:59 (18)
6:50 (23)
18:42 (18)
43 (8)
18:58 (18)
16 (1)
18:58  Otto Juga
19   Nikita Bogryanov
K110
2:36 (32)
8:28 (27)
5:52 (26)
12:20 (26)
3:52 (35)
18:24 (21)
6:04 (16)
19:07 (19)
43 (8)
19:28 (19)
21 (30)
19:27  Nikita Bogryanov
20   Alexey Malov
Kirishi-La
2:28 (28)
9:14 (32)
6:46 (34)
12:05 (25)
2:51 (17)
18:14 (19)
6:09 (18)
19:08 (20)
54 (35)
19:28 (19)
20 (24)
19:28  Alexey Malov
21   Sergey Esatov
Baltiyskiy
2:27 (24)
9:35 (35)
7:08 (39)
12:38 (30)
3:03 (25)
18:18 (20)
5:40 (12)
19:16 (21)
58 (41)
19:42 (21)
26 (53)
19:40  Sergey Esatov
22   Eero Kelosuo
SK Vuoksi
2:28 (28)
7:55 (22)
5:27 (21)
11:06 (21)
3:11 (27)
18:31 (22)
7:25 (28)
19:35 (22)
1:04 (49)
19:54 (22)
19 (19)
19:54  Eero Kelosuo
23   Veikka Liljeström
Olavin Rasti
2:51 (37)
8:50 (29)
5:59 (28)
13:43 (34)
4:53 (42)
19:10 (23)
5:27 (10)
20:03 (23)
53 (33)
20:19 (23)
16 (1)
20:18  Veikka Liljeström
24   Atte Mattila
Kyrös-Rasti
2:15 (16)
7:27 (17)
5:12 (17)
12:27 (27)
5:00 (44)
19:25 (24)
6:58 (24)
20:12 (24)
47 (22)
20:31 (24)
19 (19)
20:31  Atte Mattila
25   Vsevolod Selkov
Juventa
2:10 (12)
7:16 (14)
5:06 (16)
10:14 (17)
2:58 (21)
19:50 (25)
9:36 (38)
20:50 (25)
1:00 (44)
21:09 (25)
19 (19)
21:08  Vsevolod Selkov
26   Rasmus Salminen
Kouvolan Rasti-72
3:02 (42)
8:51 (30)
5:49 (25)
13:55 (35)
5:04 (46)
20:08 (26)
6:13 (19)
20:58 (26)
50 (31)
21:15 (26)
17 (5)
21:15  Rasmus Salminen
27   Oskari Niemi
Lappeen Riento
2:27 (24)
7:15 (13)
4:48 (11)
9:35 (10)
2:20 (3)
20:24 (27)
10:49 (44)
21:15 (27)
51 (32)
21:34 (27)
19 (19)
21:33  Oskari Niemi
28   Anton Fedorov
Gulfstream
3:25 (47)
10:30 (40)
7:05 (38)
12:50 (32)
2:20 (3)
20:52 (29)
8:02 (31)
21:47 (28)
55 (37)
22:08 (28)
21 (30)
22:08  Anton Fedorov
29   Elias Lehikoinen
Espoon Suunta
2:27 (24)
9:12 (31)
6:45 (33)
14:36 (38)
5:24 (50)
20:42 (28)
6:06 (17)
21:52 (29)
1:10 (51)
22:14 (29)
22 (40)
22:14  Elias Lehikoinen
30   Ilya Medvedev
Juventa
2:57 (38)
11:24 (42)
8:27 (41)
14:21 (36)
2:57 (19)
21:37 (30)
7:16 (27)
22:23 (30)
46 (18)
22:47 (30)
24 (47)
22:47  Ilya Medvedev
31   Olli Haapalainen
Rastiketut
2:38 (33)
9:25 (33)
6:47 (35)
12:36 (28)
3:11 (27)
21:52 (32)
9:16 (37)
22:40 (31)
48 (27)
22:57 (31)
17 (5)
22:57  Olli Haapalainen
32   Daniil Orudzhov
Kuzmolovo1
2:23 (21)
9:27 (34)
7:04 (37)
12:46 (31)
3:19 (31)
21:48 (31)
9:02 (36)
22:41 (32)
53 (33)
23:02 (32)
21 (30)
23:03  Daniil Orudzhov
33   Simo Linnainmaa
Kyrös-Rasti
3:07 (44)
9:46 (36)
6:39 (32)
14:26 (37)
4:40 (41)
22:43 (36)
8:17 (32)
23:25 (34)
42 (5)
23:46 (35)
21 (30)
23:45  Simo Linnainmaa
33   Vladislav Shumnov
BelieNochi
2:21 (18)
8:15 (25)
5:54 (27)
11:47 (23)
3:32 (32)
22:28 (33)
10:41 (43)
23:27 (35)
59 (43)
23:45 (33)
18 (10)
23:45  Vladislav Shumnov
33   Vlad Chugunov
Kuzmolovo1
2:41 (35)
11:29 (43)
8:48 (42)
15:35 (40)
4:06 (37)
22:42 (35)
7:07 (25)
23:24 (33)
42 (5)
23:45 (33)
21 (30)
23:45  Vlad Chugunov
36   Evgeniy Timoshenko
Juventa
2:22 (20)
8:04 (23)
5:42 (24)
12:37 (29)
4:33 (39)
22:41 (34)
10:04 (41)
23:38 (36)
57 (39)
23:59 (36)
21 (30)
23:59  Evgeniy Timoshenko
37   Joonas Säde
SK Vuoksi
4:20 (51)
10:24 (38)
6:04 (29)
16:44 (41)
6:20 (52)
23:04 (37)
6:20 (20)
23:47 (37)
43 (8)
24:09 (37)
22 (40)
24:08  Joonas Säde
38   Pauli Hietanen
Kuusankosken Urheiluseura
2:10 (12)
8:17 (26)
6:07 (30)
13:16 (33)
4:59 (43)
23:18 (38)
10:02 (40)
24:26 (38)
1:08 (50)
24:44 (38)
18 (10)
24:43  Pauli Hietanen
39   Denis Myakishev
St.-Petersburg
2:28 (28)
8:42 (28)
6:14 (31)
11:58 (24)
3:16 (29)
24:40 (39)
12:42 (48)
25:27 (39)
47 (22)
25:47 (39)
20 (24)
25:46  Denis Myakishev
40   Lukas Kankkunen
OK77
3:06 (43)
10:07 (37)
7:01 (36)
14:38 (39)
4:31 (38)
24:45 (40)
10:07 (42)
25:31 (40)
46 (18)
25:54 (40)
23 (45)
25:53  Lukas Kankkunen
41   Justus Rantala
Riihimäen Suunnistajat
2:27 (24)
7:51 (21)
5:24 (20)
10:27 (18)
2:36 (11)
26:52 (42)
16:25 (50)
27:41 (41)
49 (29)
27:59 (41)
18 (10)
27:58  Justus Rantala
42   Maxim Linin
NordWest
2:26 (23)
11:15 (41)
8:49 (43)
18:03 (43)
6:48 (54)
26:47 (41)
8:44 (33)
27:45 (42)
58 (41)
28:09 (42)
24 (47)
28:08  Maxim Linin
43   Aleksandr Semenov
Juventa
2:59 (39)
17:12 (48)
14:13 (49)
21:04 (48)
3:52 (35)
28:59 (43)
7:55 (30)
29:55 (43)
56 (38)
30:16 (43)
21 (30)
30:16  Aleksandr Semenov
44   Theo Perepelkin
NorthernWi
3:48 (50)
12:50 (44)
9:02 (44)
18:13 (44)
5:23 (49)
30:12 (45)
11:59 (47)
30:57 (44)
45 (16)
31:20 (45)
23 (45)
31:18  Theo Perepelkin
45   Linus Peltonen
Lappeen Riento
3:00 (40)
10:29 (39)
7:29 (40)
17:05 (42)
6:36 (53)
30:03 (44)
12:58 (49)
31:00 (45)
57 (39)
31:19 (44)
19 (19)
31:19  Linus Peltonen
46   Anton Poleshchuk
Juventa
6:48 (54)
18:42 (50)
11:54 (48)
23:42 (50)
5:00 (44)
30:50 (46)
7:08 (26)
31:50 (46)
1:00 (44)
32:14 (46)
24 (47)
32:13  Anton Poleshchuk
47   Eskil Grahn
Närpes OK
4:35 (52)
15:18 (46)
10:43 (45)
19:55 (46)
4:37 (40)
31:10 (47)
11:15 (45)
32:44 (47)
1:34 (53)
33:13 (47)
29 (54)
33:13  Eskil Grahn
48   Elias Liukka
Kalevan Rasti
3:22 (45)
23:12 (53)
19:50 (53)
26:15 (51)
3:03 (25)
32:13 (48)
5:58 (15)
33:13 (48)
1:00 (44)
33:38 (48)
25 (50)
33:37  Elias Liukka
49   Artem Sachko
ABCSt-Pete
5:02 (53)
16:52 (47)
11:50 (47)
22:18 (49)
5:26 (51)
34:02 (49)
11:44 (46)
35:03 (49)
1:01 (47)
35:28 (49)
25 (50)
35:28  Artem Sachko
50   Valery Shumnov
BelieNochi
3:23 (46)
17:53 (49)
14:30 (50)
20:22 (47)
2:29 (8)
36:54 (50)
16:32 (51)
37:43 (50)
49 (29)
38:04 (50)
21 (30)
38:04  Valery Shumnov
51   Leo Granberg
IF Femman
3:43 (49)
15:07 (45)
11:24 (46)
18:46 (45)
3:39 (34)
39:37 (51)
20:51 (54)
41:01 (51)
1:24 (52)
41:23 (51)
22 (40)
41:24  Leo Granberg
52   Niklas Rontu
Angelniemen Ankkuri
2:38 (33)
27:36 (54)
24:58 (54)
30:19 (54)
2:43 (15)
40:08 (52)
9:49 (39)
41:09 (52)
1:01 (47)
41:30 (52)
21 (30)
41:31  Niklas Rontu
53   Antti Ketola
Lapuan Virkiä
2:50 (36)
21:07 (51)
18:17 (51)
26:24 (52)
5:17 (48)
45:36 (53)
19:12 (53)
46:30 (53)
54 (35)
46:47 (53)
17 (5)
46:46  Antti Ketola
54   Konsta Mäkelä
Kyrös-Rasti
3:27 (48)
23:02 (52)
19:35 (52)
28:17 (53)
5:15 (47)
46:02 (54)
17:45 (52)
48:38 (54)
2:36 (54)
49:03 (54)
25 (50)
49:02  Konsta Mäkelä
   Denis Razumov
NordWest
2:01
8:13
6:12
10:41
2:28
-
-
15:28
-
15:49
21
hylätty  Denis Razumov
   Lauri Heinaro
Espoon Suunta
2:15
6:34
4:19
9:53
3:19
-
-
19:01
-
19:25
24
hylätty  Lauri Heinaro
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English