FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H12TR 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,6 km
 
1.   Lauri Heinaro Espoon Suunta    13:42:00   14:19  
2.   Samu Pylvänäinen Sippurasti    13:38:00   14:33  
3.   Antti Saarela Keminmaan Urheilijat    12:26:00   15:19  
4.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö    13:34:00   16:19  
5.   Maxim Ivanov Baltiyskiy  RUS  12:02:00   16:29  
6.   Väinö Juvakka Lappeen Riento    13:12:00   16:59  
7.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko    13:08:00   17:22  
8.   Miika Husu SK Vuoksi    13:18:00   17:39  
9.   Atte Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    12:32:00   17:52  
10.   Aapo Viippola Oulun Tarmo    12:54:00   17:56  
11.   Oskari Niemi Lappeen Riento    12:36:00   18:07  
12.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat    13:10:00   18:29  
13.   Marten Henrik Pais Ok West  EST  12:12:00   20:40  
14.   Guriy Alexandrov Juventa  RUS  13:20:00   20:44  
15.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy    13:50:00   21:57  
16.   Daniil Orudzhov Kuzmolovo1  RUS  14:02:00   22:12  
17.   Akseli Kalela Kuusankosken Urheiluseura    12:42:00   22:15  
18.   Aapo Tonder SK Vuoksi    12:08:00   22:25  
19.   Atte Mattila Kyrös-Rasti    14:00:00   22:29  
20.   Vsevolod Selkov Juventa  RUS  12:10:00   22:53  
21.   Veikka Liljeström Olavin Rasti    12:48:00   23:57  
22.   Sami Niilola Kuusankosken Urheiluseura    12:06:00   24:06  
23.   Eero Kelosuo SK Vuoksi    12:52:00   25:13  
24.   Evgeniy Timoshenko Juventa  RUS  13:58:00   25:46  
25.   Eskil Grahn Närpes OK    12:56:00   26:15  
26.   Anton Fedorov Gulfstream  RUS  12:04:00   26:19  
27.   Alexey Malov Kirishi-La  RUS  13:30:00   26:32  
28.   Elias Liukka Kalevan Rasti    13:40:00   27:01  
29.   Leevi Kulmala SuuntaSepo    12:44:00   28:10  
30.   Vlad Chugunov Kuzmolovo1  RUS  13:02:00   29:19  
31.   Konsta Mäkelä Kyrös-Rasti    12:46:00   30:45  
32.   Vladislav Shumnov BelieNochi  RUS  13:24:00   31:17  
33.   Pauli Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    13:32:00   32:36  
34.   Aleksandr Semenov Juventa  RUS  13:00:00   32:49  
35.   Olli Haapalainen Rastiketut    12:58:00   33:06  
36.   Rasmus Salminen Kouvolan Rasti-72    14:04:00   33:07  
37.   Maxim Linin NordWest  RUS  13:28:00   33:09  
38.   Ilya Medvedev Juventa  RUS  13:44:00   33:30  
39.   Nikita Fadeev NorthernWi  RUS  13:06:00   36:59  
40.   Denis Myakishev St.-Petersburg  RUS  12:20:00   37:14  
41.   Artem Sachko ABCSt-Pete  RUS  13:36:00   37:19  
42.   Sergey Esatov Baltiyskiy  RUS  13:14:00   42:59  
43.   Nikita Bogryanov K110  RUS  12:38:00   50:08  
44.   Simo Linnainmaa Kyrös-Rasti    13:26:00   50:47  
45.   Theo Perepelkin NorthernWi  RUS  12:22:00   1:06:16  
   Elias Lehikoinen Espoon Suunta    12:14:00   ei läht.  
   Valery Shumnov BelieNochi  RUS  12:16:00   hylätty  
   Denis Razumov NordWest  RUS  12:18:00   hylätty  
   Otto Latvala Alajärven Ankkurit    12:24:00   keskeytti  
   Denis Davydov ABCSt-Pete  RUS  12:28:00   ei läht.  
   Daniil Botov Ramenskoye  RUS  12:34:00   hylätty  
   Anton Poleshchuk Juventa  RUS  12:40:00   ei läht.  
   Leo Granberg IF Femman    13:16:00   hylätty  
   Lukas Kankkunen OK77    13:46:00   ei läht.  
   Joonas Säde SK Vuoksi    13:52:00   hylätty  
   Linus Peltonen Lappeen Riento    13:54:00   hylätty  
   Otto Juga Keravan Urheilijat    14:06:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English