FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H12TR 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,1 km
 
1.   Samu Pylvänäinen Sippurasti    10:26:00   14:29  
2.   Marten Henrik Pais Ok West  EST  11:58:00   14:33  
3.   Otto Latvala Alajärven Ankkurit    11:56:00   15:07  
4.   Aapo Tonder SK Vuoksi    11:10:00   15:15  
5.   Juha Lilja Tampereen Pyrintö    10:48:00   15:39  
6.   Aapo Viippola Oulun Tarmo    12:04:00   15:40  
7.   Väinö Juvakka Lappeen Riento    10:00:00   16:26  
8.   Vsevolod Selkov Juventa  RUS  11:16:00   16:30  
9.   Antti Ketola Lapuan Virkiä    11:50:00   16:31  
10.   Atte Isolähteenmäki Länsi-Lavian Loiske    10:58:00   16:39  
11.   Miika Husu SK Vuoksi    10:14:00   16:49  
12.   Antti Saarela Keminmaan Urheilijat    11:06:00   16:52  
13.   Maxim Ivanov Baltiyskiy  RUS  11:26:00   16:56  
14.   Pauli Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    11:12:00   17:32  
15.   Oskari Niemi Lappeen Riento    11:18:00   17:44  
16.   Guriy Alexandrov Juventa  RUS  10:16:00   17:46  
17.   Otto Juga Keravan Urheilijat    11:08:00   17:49  
18.   Akseli Kalela Kuusankosken Urheiluseura    10:04:00   18:09  
19.   Atte Mattila Kyrös-Rasti    11:52:00   19:18  
20.   Nikita Fadeev NorthernWi  RUS  10:44:00   19:35  
21.   Lauri Heinaro Espoon Suunta    10:46:00   19:39  
22.   Alexey Malov Kirishi-La  RUS  11:46:00   19:48  
23.   Pyry Hyppölä Sotkamon Jymy    11:34:00   19:49  
24.   Sergey Esatov Baltiyskiy  RUS  10:24:00   19:50  
25.   Justus Rantala Riihimäen Suunnistajat    10:30:00   20:29  
26.   Veikka Liljeström Olavin Rasti    11:32:00   20:59  
27.   Elias Lehikoinen Espoon Suunta    10:12:00   21:14  
28.   Rasmus Salminen Kouvolan Rasti-72    10:42:00   21:16  
29.   Evgeniy Timoshenko Juventa  RUS  10:50:00   21:39  
30.   Daniil Botov Ramenskoye  RUS  10:52:00   22:24  
31.   Niklas Rontu Angelniemen Ankkuri    11:22:00   22:28  
32.   Elias Liukka Kalevan Rasti    10:28:00   22:35  
33.   Olli Haapalainen Rastiketut    11:14:00   22:41  
34.   Lukas Kankkunen OK77    10:20:00   22:46  
35.   Ilya Medvedev Juventa  RUS  10:34:00   23:00  
36.   Eero Kelosuo SK Vuoksi    10:40:00   23:02  
37.   Denis Razumov NordWest  RUS  10:54:00   23:18  
38.   Daniil Orudzhov Kuzmolovo1  RUS  11:04:00   23:44  
39.   Juuso Kaihtela Rasti-Lukko    10:06:00   24:01  
40.   Anton Fedorov Gulfstream  RUS  11:40:00   24:09  
41.   Aleksandr Semenov Juventa  RUS  12:00:00   24:50  
42.   Vladislav Shumnov BelieNochi  RUS  10:08:00   24:52  
43.   Linus Peltonen Lappeen Riento    10:36:00   25:57  
44.   Eskil Grahn Närpes OK    11:24:00   27:36  
45.   Artem Sachko ABCSt-Pete  RUS  10:38:00   27:46  
46.   Simo Linnainmaa Kyrös-Rasti    10:22:00   28:20  
47.   Leo Granberg IF Femman    11:36:00   28:27  
48.   Maxim Linin NordWest  RUS  10:02:00   31:25  
49.   Denis Myakishev St.-Petersburg  RUS  11:44:00   32:29  
50.   Konsta Mäkelä Kyrös-Rasti    10:56:00   34:03  
51.   Vlad Chugunov Kuzmolovo1  RUS  10:10:00   36:40  
52.   Arttu Hyyrynen Kuusankosken Urheiluseura    11:42:00   42:21  
53.   Anton Poleshchuk Juventa  RUS  11:38:00   47:08  
54.   Theo Perepelkin NorthernWi  RUS  11:28:00   49:27  
   Valery Shumnov BelieNochi  RUS  11:00:00   ei läht.  
   Nikita Bogryanov K110  RUS  11:30:00   hylätty  
   Denis Davydov ABCSt-Pete  RUS  11:48:00   ei läht.  
   Joonas Säde SK Vuoksi    11:54:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English