FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H13A 4. päivä

Yhteisajat

14119Topi SyrjäläinenNavi59:59
24125Eevert ToivonenKangasala SK1:06:15+6:16
34084Kirill KomarovKalinkaRUS1:11:40+11:41
44128Joona TynysKouvolan Rasti-721:12:00+12:01
54114Anton SihvonenNavi1:15:14+15:15
64093Jesper LindahlAkilles OK1:16:59+17:00
74126Juuso ToivonenLammin Säkiä1:17:41+17:42
84074Tommi HuostilaLammin Säkiä1:17:53+17:54
94087Sergey KrasilnikovPolar StarRUS1:18:19+18:20
104116Aleksi SorsaPihkaniskat1:26:17+26:18
114073Eero HeinonenTurun Suunnistajat1:27:18+27:19
124107Juha RauhalaEspoon Suunta1:27:22+27:23
134130Janne OvaskaLuumäen Rasti1:29:02+29:03
144082Joona KirmulaAngelniemen Ankkuri1:29:56+29:57
154101Kasperi NiemiHelsingin Suunnistajat1:32:42+32:43
164088Vladislav KudryavtsevEVEREST-RURUS1:33:01+33:02
174122Panu TernolaKangasala SK1:34:04+34:05
184070Nikolay DmitrenkoNorthernWiRUS1:36:19+36:20
194076Olli JalonenHämeenlinnan Suunnistajat1:37:54+37:55
204112Samuli SaukkonenPihkaniskat1:38:19+38:20
214127Evgeny TsapinNordWestRUS1:39:01+39:02
224089Juuso LahikainenSuunta Jyväskylä1:39:10+39:11
234100Evgeny MukhinKalinkaRUS1:40:33+40:34
244120Arttu TaulavuoriAlatornion Pirkat1:45:43+45:44
254108Aleksandr RozhdestvenskiyPeterhofRUS1:49:48+49:49
264085Ilari KorsimoPaimion Rasti1:49:54+49:55
274109Dmitry RudenkoPolar StarRUS1:52:24+52:25
284097Aleksi MattilaKyrös-Rasti1:53:07+53:08
294086Vasiliy KosarevSestroretsRUS1:54:56+54:57
304068Bolotov ArtemOrienta-KyRUS1:54:57+54:58
314079Niklas KankkunenOK771:55:51+55:52
324078Antti KalelaKuusankosken Urheiluseura1:56:37+56:38
334077Danila KachalinLytkarinoRUS1:57:25+57:26
344118Vesa SuonurmiKyrös-Rasti1:58:38+58:39
354081Nico KerkolaSuomusjärven Sisu1:59:23+59:24
364080Nikolay KashinPeterhofRUS2:00:31+1:00:32
374111Severi SalonenUlvilan Ura2:00:52+1:00:53
384096Johannes LouhiHelsingin Suunnistajat2:01:53+1:01:54
394083Artem KlishevichABCSt-PeteRUS2:02:54+1:02:55
404103Antti NurmiLappeen Riento2:04:05+1:04:06
414091Niko LarmalaEspoon Suunta2:04:56+1:04:57
424117Teemu SundströmHelsingin Suunnistajat2:05:50+1:05:51
4124Timo TrachselOLGThunSUI2:05:50+1:05:51
444099Ilya MogilniyBelieNochiRUS2:10:24+1:10:25
454115Paavo SimolaLounais-Hämeen Rasti2:19:30+1:19:31
464105Rene PeltonenLappeen Riento2:23:00+1:23:01
474098Kalle MelenderRasti-Jussit2:26:22+1:26:23
484113Andrey ShaninLytkarinoRUS2:35:03+1:35:04
494110Roope RuusuvuoriVakka-Rasti2:36:11+1:36:12
504090Valtteri LaineKokkolan Suunnistajat2:42:20+1:42:21
514131Kirill VorovichNestaRUS2:49:45+1:49:46
524121Egor TeplovJuventaRUS2:57:53+1:57:54
534069Aleksandr BessedinLytkarinoRUS3:26:43+2:26:44
4094Mikael LindholmOK Raseborghylätty
4137Eero YlipulliVaasan Suunnistajatei läht.
4092Olli LiikkanenRastivarsatei läht.
4102Ville NissinenUlvilan Uraei läht.
4075Aleksi IlmonenItä-Päijänteen Rastiei läht.
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English