FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H14A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,6 km
 
1.   Olli Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    12:34:00   20:44  
2.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö    12:50:00   21:48  
3.   Arttu Nummela Mäntsälän Urheilijat    13:58:00   21:52  
4.   Nikita Gusak NorthernWi  RUS  13:10:00   23:03  
5.   Topi Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    13:26:00   23:14  
6.   Antti Saikko Lappeen Riento    12:40:00   23:33  
7.   Nikolay Shaykin BelieNochi  RUS  12:48:00   23:44  
8.   Miro Tuomala Suunta Jyväskylä    14:06:00   23:45  
9.   Aaro Ruohola MS Parma    12:24:00   24:25  
10.   Jan Brunner OLGKöllike  SUI  13:04:00   25:05  
11.   Jonas Jern IF Femman    12:20:00   25:50  
12.   Tomi Minkkinen Rajamäen Rykmentti    13:24:00   26:48  
13.   Adeev Sergey Orienta-Ky  RUS  12:54:00   27:36  
14.   Miika Irtola Kouvolan Rasti-72    13:08:00   28:05  
15.   Riku Vidqvist Mäntsälän Urheilijat    12:26:00   29:07  
16.   Nikita Biletskiy K110  RUS  12:42:00   29:29  
17.   Alexander Shakhunov Kalinka  RUS  12:38:00   29:34  
18.   Kasatkin Ilya Orienta-Ky  RUS  14:00:00   29:36  
19.   Markku Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura    13:36:00   29:42  
20.   Mikko Hulkkonen Pihkaniskat    13:42:00   29:43  
21.   Ilya Didenko Polar Star  RUS  12:08:00   29:54  
22.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles    13:14:00   29:58  
23.   Mathias Peter TeamAustri  AUT  12:04:00   30:23  
24.   Jonas Björkgård Kokkolan Suunnistajat    13:48:00   30:25  
25.   Mikael Mandell IF Femman    13:44:00   31:04  
26.   Sampo Hyppölä Sotkamon Jymy    13:28:00   31:48  
27.   Linus Lehto Karjaan Ura    14:04:00   32:28  
28.   Nikita Rodnov Juventa  RUS  12:58:00   32:40  
29.   Alexander Zaslonkin NW  RUS  13:12:00   32:54  
30.   Joonatan Kivelä Perhon Kiri    13:50:00   34:57  
31.   Waltteri Hyvönen Delta    13:32:00   35:39  
32.   Sami Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    12:36:00   35:44  
33.   Tuomo Niskanen Mäntsälän Urheilijat    13:18:00   35:47  
34.   Jooseppi Kalliokoski Perhon Kiri    12:46:00   35:57  
35.   Max-Mikael Wörlin Helsingin Suunnistajat    12:56:00   36:03  
36.   Caj Snickars Solf IK    13:22:00   36:39  
37.   Rasmus Niinimäki Kyrös-Rasti    13:20:00   36:52  
38.   Mikhail Kuznetsov BelieNochi  RUS  13:52:00   37:27  
39.   Anton Nozdrachev Lytkarino  RUS  13:40:00   38:26  
40.   Nikita Popov Voronezh  RUS  13:06:00   39:12  
41.   Tuomas Sainio Kangasala SK    13:56:00   40:30  
41.   Artur Kulagin Helsingin Suunnistajat    14:02:00   40:30  
43.   Axel Granberg IF Femman    13:02:00   40:55  
44.   Oskari Koskivirta Kymin Suunnistajat    12:22:00   41:00  
45.   Dennis Rehn OK Raseborg    12:18:00   42:08  
46.   Atte Jurvakainen Suunta Jyväskylä    13:00:00   43:56  
47.   Matti Mörsky Keuruun Kisailijat    12:00:00   46:17  
48.   Joonas Rantala Riihimäen Suunnistajat    13:16:00   48:56  
49.   Pietu Heiskanen Kangasniemen Kalske    12:30:00   50:51  
50.   Sergey Kochetkov Olimp-Vidn  RUS  12:44:00   52:09  
51.   Egor Shein Juventa  RUS  12:16:00   55:20  
52.   Evgeniy Nikolaychuk Olimp-Vidn  RUS  13:34:00   59:36  
53.   Leonid Bogmatser Juventa  RUS  13:38:00   1:00:30  
54.   Alfred Figueras Catalonia Team  CAT  12:32:00   1:04:06  
55.   Henrik Stubb IK Falken    14:10:00   1:30:25  
56.   Ivan Kaloshin Olimp-Vidn  RUS  12:02:00   1:34:19  
   Juho Lehto Riihimäen Suunnistajat    12:06:00   ei läht.  
   Jussi Rauhala Kyrös-Rasti    12:12:00   keskeytti  
   Tuomas Kaunisto Tampereen Pyrintö    13:30:00   hylätty  
   Jussi Harju Tampereen Pyrintö    13:54:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English