FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H14A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,9 km
 
1.   Olli Ojanaho Ounasvaaran Hiihtoseura    12:54:00   19:31  
2.   Nikolay Shaykin BelieNochi  RUS  13:54:00   20:41  
3.   Anton Kuukka Tampereen Pyrintö    12:28:00   21:07  
4.   Jan Brunner OLGKöllike  SUI  12:50:00   22:48  
5.   Alexander Zaslonkin NW  RUS  13:08:00   23:08  
6.   Jonas Jern IF Femman    13:12:00   23:36  
7.   Arttu Nummela Mäntsälän Urheilijat    12:46:00   24:16  
8.   Antti Saikko Lappeen Riento    13:18:00   24:32  
9.   Jonas Björkgård Kokkolan Suunnistajat    14:04:00   24:35  
10.   Kasatkin Ilya Orienta-Ky  RUS  13:44:00   24:39  
11.   Aaro Ruohola MS Parma    13:00:00   24:49  
12.   Miro Tuomala Suunta Jyväskylä    12:20:00   24:50  
13.   Ilya Didenko Polar Star  RUS  13:04:00   24:59  
14.   Miika Irtola Kouvolan Rasti-72    13:36:00   25:15  
15.   Topi Raitanen Tuusulan Voima-Veikot    12:56:00   26:26  
16.   Egor Shein Juventa  RUS  12:02:00   26:48  
17.   Markku Bergman Ounasvaaran Hiihtoseura    13:56:00   26:49  
18.   Linus Lehto Karjaan Ura    13:20:00   27:10  
19.   Nikita Gusak NorthernWi  RUS  12:18:00   28:03  
20.   Mikael Mandell IF Femman    14:00:00   28:36  
21.   Sampo Hyppölä Sotkamon Jymy    14:06:00   28:49  
22.   Tomi Minkkinen Rajamäen Rykmentti    13:42:00   28:53  
23.   Max-Mikael Wörlin Helsingin Suunnistajat    13:52:00   29:43  
24.   Petrus Hanhijärvi Espoon Akilles    12:12:00   30:04  
25.   Rasmus Niinimäki Kyrös-Rasti    12:34:00   30:16  
26.   Mathias Peter TeamAustri  AUT  12:30:00   30:34  
27.   Riku Vidqvist Mäntsälän Urheilijat    13:26:00   31:41  
28.   Sami Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    13:06:00   31:51  
29.   Mikko Hulkkonen Pihkaniskat    12:10:00   31:57  
30.   Adeev Sergey Orienta-Ky  RUS  12:32:00   32:26  
31.   Jooseppi Kalliokoski Perhon Kiri    13:22:00   32:58  
32.   Nikita Popov Voronezh  RUS  12:22:00   33:25  
33.   Nikita Rodnov Juventa  RUS  13:24:00   33:29  
34.   Alexander Shakhunov Kalinka  RUS  12:00:00   33:47  
35.   Dennis Rehn OK Raseborg    12:36:00   34:26  
36.   Jussi Rauhala Kyrös-Rasti    13:46:00   35:04  
37.   Waltteri Hyvönen Delta    13:38:00   36:20  
38.   Jussi Harju Tampereen Pyrintö    13:40:00   37:24  
39.   Caj Snickars Solf IK    12:24:00   37:50  
40.   Tuomo Niskanen Mäntsälän Urheilijat    12:04:00   38:14  
41.   Sergey Kochetkov Olimp-Vidn  RUS  13:32:00   38:31  
42.   Matti Mörsky Keuruun Kisailijat    13:50:00   38:34  
43.   Axel Granberg IF Femman    12:26:00   38:52  
44.   Evgeniy Nikolaychuk Olimp-Vidn  RUS  12:58:00   39:41  
45.   Tuomas Sainio Kangasala SK    13:02:00   40:20  
46.   Nikita Biletskiy K110  RUS  13:30:00   42:43  
47.   Atte Jurvakainen Suunta Jyväskylä    13:28:00   42:58  
48.   Tuomas Kaunisto Tampereen Pyrintö    12:40:00   43:16  
49.   Joonas Rantala Riihimäen Suunnistajat    12:38:00   43:49  
50.   Oskari Koskivirta Kymin Suunnistajat    14:02:00   45:54  
51.   Leonid Bogmatser Juventa  RUS  12:42:00   46:57  
52.   Anton Nozdrachev Lytkarino  RUS  12:44:00   49:22  
53.   Ivan Kaloshin Olimp-Vidn  RUS  12:08:00   54:09  
54.   Joonatan Kivelä Perhon Kiri    12:14:00   54:10  
55.   Mikhail Kuznetsov BelieNochi  RUS  12:52:00   56:32  
56.   Pietu Heiskanen Kangasniemen Kalske    13:10:00   1:02:14  
57.   Alfred Figueras Catalonia Team  CAT  14:08:00   1:04:26  
58.   Henrik Stubb IK Falken    13:16:00   1:14:54  
   Artur Kulagin Helsingin Suunnistajat    12:48:00   ei läht.  
   Juho Lehto Riihimäen Suunnistajat    13:48:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English