FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H16E 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
1,6 km
Väliaika
4,6 km
Maali
6,2 km
 
1.   Kristian Kannus Kangasala SK    13:06:00   12:30 (1)  34:12 (1)  43:59  
2.   Dmitry Polyakov Nord West  RUS  12:28:00   12:39 (2)  35:07 (2)  44:30  
3.   Santeri Silvennoinen Kalevan Rasti    12:48:00   13:35 (6)  36:42 (6)  46:23  
4.   Christian Kronberg IF Femman    12:58:00   13:08 (3)  36:34 (4)  46:41  
5.   Miika Kirmula Delta    13:04:00   14:33 (14)  36:16 (3)  46:57  
6.   Edvard Sundman Delta    11:54:00   14:28 (13)  36:35 (5)  47:13  
7.   Aleksander Makeychik Voronezh  RUS  12:38:00   15:42 (17)  38:32 (7)  48:30  
8.   Jussi-Elmeri Halme Tampereen Pyrintö    12:52:00   14:17 (11)  38:34 (8)  49:20  
9.   Elias Kuukka Tampereen Pyrintö    12:08:00   14:06 (9)  38:41 (9)  49:35  
10.   Arttu Syrjäläinen Navi    12:20:00   13:33 (4)  38:51 (11)  49:58  
11.   Misa Tuomala Suunta Jyväskylä    11:52:00   13:47 (8)  38:48 (10)  50:04  
12.   Luukas Valtonen Helsingin Suunnistajat    11:12:00   14:19 (12)  40:07 (12)  51:50  
13.   Tuukka Senttula Suunta Jyväskylä    12:36:00   15:08 (15)  40:31 (13)  52:02  
14.   Joonas Ahola Navi    12:40:00   16:22 (22)  41:47 (14)  52:53  
15.   Olli Huhtinen Turun Suunnistajat    12:22:00   15:49 (18)  42:47 (17)  54:01  
16.   Anssi Huostila Lammin Säkiä    11:16:00   13:44 (7)  42:00 (15)  54:02  
17.   Alexander Vikentiev Kalinka  RUS  12:44:00   18:11 (34)  43:44 (19)  54:40  
18.   Artem Kuritsyn Kalinka  RUS  11:36:00   14:16 (10)  43:27 (18)  54:54  
19.   Aleksey Yaganov Juventa  RUS  11:58:00   17:14 (26)  43:59 (20)  55:28  
20.   Teemu Ternola Kangasala SK    11:28:00   13:33 (4)  44:51 (21)  55:35  
21.   Topias Ahola Navi    11:04:00   16:13 (21)  45:28 (22)  56:59  
22.   Nikolay Rudakov Kalinka  RUS  11:02:00   16:07 (20)  45:37 (23)  57:36  
23.   Xander Berger TeamAustri  AUT  13:08:00   17:05 (25)  42:33 (16)  58:18  
24.   Toni-Antti Viitasaari Kokkolan Suunnistajat    12:24:00   17:46 (32)  45:42 (24)  59:17  
25.   Jesse Ihalainen Navi    11:24:00   15:19 (16)  47:16 (27)  1:00:01  
26.   Lauri Huotari Lahden Suunnistajat-37    13:10:00   16:32 (23)  46:16 (25)  1:00:17  
27.   Niko Hakulinen Vehkalahden Veikot    12:12:00   17:37 (31)  46:57 (26)  1:01:20  
28.   Nikita Chesnokov Kalinka  RUS  12:14:00   17:34 (29)  49:43 (31)  1:01:43  
29.   Valtteri Kolehmainen Kangasala SK    12:00:00   17:36 (30)  47:36 (29)  1:01:56  
30.   Johannes Zechner TeamAustri  AUT  12:42:00   19:56 (40)  49:56 (32)  1:02:11  
31.   Juho Latvala Alajärven Ankkurit    11:50:00   17:31 (28)  49:23 (30)  1:02:15  
32.   Ville Parkkinen SK Pohjantähti    11:38:00   18:53 (37)  50:21 (34)  1:02:49  
33.   Antti-Ville Salomaa Navi    11:44:00   17:23 (27)  50:05 (33)  1:03:15  
34.   Jakob Pauser TeamAustri  AUT  12:30:00   21:06 (46)  50:31 (36)  1:03:24  
35.   Aleksi Niemi Tampereen Pyrintö    11:18:00   19:26 (38)  52:27 (38)  1:04:27  
36.   Vitaliy Nikonov Voronezh  RUS  11:56:00   21:43 (48)  52:20 (37)  1:04:50  
37.   Kari-Pekka Seppänen Rastikarhut    11:42:00   20:14 (41)  50:24 (35)  1:05:28  
38.   Severi Heiskanen Kangasniemen Kalske    12:26:00   18:33 (35)  52:41 (39)  1:06:00  
39.   Toni Mäntylä Lynx    11:46:00      53:14 (41)  1:06:05  
40.   Laurenz Elstner TeamAustri  AUT  12:04:00   15:56 (19)  56:26 (46)  1:07:27  
41.   Eero Tuomaala Tuusulan Voima-Veikot    12:02:00   20:39 (43)  54:26 (43)  1:08:48  
42.   Heikki Haapakoski Rastikarhut    12:54:00   16:44 (24)  47:16 (27)  1:09:01  
43.   Arto Niiranen Kalevan Rasti    11:40:00   20:27 (42)  55:29 (44)  1:09:20  
44.   Matias Ahola Navi    12:06:00   25:16 (52)  56:33 (47)  1:09:37  
45.   Felix Hartlieb TeamAustri  AUT  12:16:00   22:05 (49)  54:24 (42)  1:09:45  
46.   Thomas Gillet ASUBOrient  BEL  11:32:00      56:18 (45)  1:10:06  
47.   Joakim Hakala IF Femman    11:26:00   24:24 (51)  58:28 (50)  1:11:46  
48.   Eero Kuusela Kankaanpään Suunnistajat    12:50:00      57:46 (48)  1:12:27  
49.   Peetu Mattola Haapaveden Urheilijat    13:02:00      58:12 (49)  1:12:34  
50.   Florian Schiel TeamAustri  AUT  11:20:00   17:54 (33)  53:11 (40)  1:12:38  
51.   Ilja Mak Voronezh  RUS  11:10:00   20:45 (44)  1:01:11 (52)  1:13:54  
52.   Marco Majer TeamAustri  AUT  12:56:00   21:24 (47)  1:00:12 (51)  1:15:25  
53.   Antti Kemppi Kangasala SK    12:34:00   20:56 (45)  1:02:14 (53)  1:16:58  
54.   Matthias Griener TeamAustri  AUT  11:08:00   22:42 (50)  1:03:26 (54)  1:17:29  
55.   Viljam Grahn Närpes OK    12:10:00   19:28 (39)  1:04:05 (56)  1:19:26  
56.   Adrian Wickert TeamAustri  AUT  11:48:00   18:47 (36)  1:08:30 (58)  1:22:14  
57.   Lari Takanen Vehkalahden Veikot    11:00:00   34:51 (55)  1:11:14 (59)  1:23:56  
58.   Michael Tanzer TeamAustri  AUT  11:34:00   29:10 (53)  1:03:53 (55)  1:24:29  
59.   Markus Arvola Koovee    11:30:00   31:47 (54)  1:07:56 (57)  1:27:52  
60.   Niko Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:32:00   35:07 (56)  1:20:33 (60)  1:35:11  
61.   Christoffer Melin IK Falken    11:14:00   46:55 (57)  1:23:58 (61)  1:43:15  
   Eeli Viholainen Suunta Jyväskylä    11:06:00         hylätty  
   Juuso Tupitsa Keravan Urheilijat    11:22:00         ei läht.  
   Niko Kauria Navi    13:00:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English