FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H18E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,0 km
Väliaika
3,3 km
Maali
3,9 km
 
1.   Santeri Sainio Kangasala SK    14:46:00         25:22  
2.   Mikko Huhtinen Turun Suunnistajat    14:26:00         25:29  
3.   Erik Haajanen OK Raseborg    14:40:00         25:37  
4.   Jesse Laukkarinen Rajamäen Rykmentti    14:00:00         26:31  
5.   Jussi Parkkinen SK Pohjantähti    14:34:00         26:44  
6.   Aapo Aaltio Rajamäen Rykmentti    13:36:00         27:01  
7.   Antti Honkimaa Espoon Suunta    13:58:00         27:11  
8.   Panu Kangas Helsingin Suunnistajat    13:26:00   14:29 (2)     27:35  
9.   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat    14:58:00         27:43  
10.   Ian Lawford Abominable  AUS  14:44:00         28:01  
11.   Tommi Reponen Paimion Rasti    13:24:00   14:25 (1)     28:42  
12.   Aleksi Anttolainen Lahden Suunnistajat-37    14:50:00         28:55  
13.   Miika Laine Kymin Suunnistajat    15:02:00         29:00  
14.   Teemu Pajunen Navi    14:48:00         29:01  
15.   Pyry Huhtanen Koovee    13:38:00         29:06  
16.   Tuukka Jurvakainen Suunta Jyväskylä    13:52:00         29:09  
16.   Tommi Oksanen Helsingin Suunnistajat    14:42:00         29:09  
18.   Roope Koskinen Hiisirasti    14:12:00         29:19  
19.   Tuomo Stenberg MS Parma    14:06:00         30:25  
20.   Markus Hakkarainen Raja-Karjalan Suunnistajat    14:54:00         30:28  
21.   Tomi Närvä Suunta Jurva    14:52:00         30:30  
22.   Heikki Virekunnas Tampereen Pyrintö    13:42:00         30:31  
23.   Rene Post Hiisirasti    15:04:00         30:39  
24.   Philipp Schiel TeamAustri  AUT  13:20:00   16:31 (4)     30:47  
25.   Vitaliy Chaban NorthernWi  RUS  15:00:00         30:48  
26.   Jermu Kujanpää Lynx    13:30:00   14:49 (3)     31:11  
27.   Otso Seppälä Rajamäen Rykmentti    14:32:00         31:27  
28.   Lukas Scharnagl TeamAustri  AUT  14:16:00         31:42  
29.   Tero Linnainmaa Ikaalisten Nouseva-Voima    13:54:00         31:57  
30.   Topias Peltonen Itä-Päijänteen Rasti    14:36:00         32:02  
31.   Roy Wickholm OK Raseborg    13:48:00         33:24  
32.   Jussi Uitto Rasti-Jussit    14:20:00         33:55  
33.   Aleksi Koskiaho Vehkalahden Veikot    13:40:00         34:02  
34.   Lassi Aaltonen Helsingin Suunnistajat    14:04:00         34:04  
35.   Jarkko Hänninen Delta    13:28:00   16:31 (4)     34:05  
36.   Pauli Huusari Lahden Suunnistajat-37    14:02:00         34:51  
37.   Santeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot    13:50:00         35:17  
38.   Daniil Sulatskiy Juventa  RUS  14:08:00         36:19  
39.   Lauri Laasanen Laihian Luja    13:46:00         36:34  
40.   Vili Valjakka Navi    14:10:00         37:37  
41.   Joonas Hirvi Raja-Karjalan Suunnistajat    13:56:00         38:10  
42.   Julien Gillet ASUBOrient  BEL  14:22:00         38:14  
43.   Janne Holmijoki Paimion Rasti    14:24:00         38:50  
44.   Sami Mänty Hirvensalon Heitto    14:18:00         39:48  
45.   Nikita Somov Kuzmolovo1  RUS  15:06:00         41:01  
46.   Matias Kankkunen OK77    14:30:00         49:30  
47.   Janne Nyberg OK Raseborg    15:10:00         50:18  
48.   Eero Kahila Tampereen Pyrintö    14:38:00         51:35  
   Janne Kukkonen Rasti-Pielinen    13:22:00         hylätty  
   Eetu Nykänen Navi    13:32:00         hylätty  
   Juho Matikainen Kuusankosken Urheiluseura    13:34:00         ei läht.  
   Sergey Zhukov O.Ural.Ru  RUS  14:14:00         ei läht.  
   Miika Suominen Rajamäen Rykmentti    14:56:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English