FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H20E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
2,1 km
Väliaika
3,7 km
Maali
4,2 km
 
1.   Einari Heinaro Helsingin Suunnistajat    12:08:00   13:58 (1)  24:40 (1)  27:34  
2.   Robert Merl Austria  AUT  13:10:00   14:55 (3)     29:39  
3.   Alexander Belov Espoon Suunta    12:52:00   15:17 (4)  27:45 (2)  30:48  
4.   Mikko Siren Angelniemen Ankkuri    13:08:00   14:49 (2)     31:08  
5.   Rasmus Alén Kangasala SK    12:18:00   15:21 (5)  28:03 (3)  31:22  
6.   Tapani Mäkinen Mäntsälän Urheilijat    12:02:00   16:05 (7)  30:38 (4)  34:11  
7.   Lachlan Dow CanberraCo  AUS  12:34:00   17:27 (12)  31:25 (5)  34:54  
8.   Patrick Kronberg IF Femman    12:14:00   19:03 (19)  32:04 (8)  35:09  
9.   Artem Popov NorthernWi  RUS  12:12:00   17:08 (10)  31:55 (7)  35:13  
10.   Antto-Iiro Suhonen Kuopion Suunnistajat    12:56:00   19:23 (21)  32:19 (10)  35:27  
11.   Eerik Sihvola Valkealan Kajo    12:28:00      31:45 (6)  35:28  
12.   Joona Viholainen Suunta Jyväskylä    12:32:00   18:12 (16)  32:10 (9)  35:39  
13.   Antton Viljakainen Anttolan Urheilijat    12:44:00   17:00 (9)  32:23 (11)  36:15  
14.   Lauri Linnainmaa Koovee    12:58:00   15:32 (6)  32:54 (12)  36:22  
15.   Petteri Huikko Vaajakosken Terä    12:22:00   21:49 (27)  33:56 (14)  36:59  
16.   Antti Kaunisto Tampereen Pyrintö    13:02:00   19:31 (23)     37:04  
17.   Mikko Höglund Olavin Rasti    13:06:00   17:41 (13)     37:07  
18.   Antti Alppi Kankaanpään Suunnistajat    12:50:00   18:02 (15)  33:55 (13)  37:32  
19.   Tuomas Peltola MS Parma    12:20:00   17:20 (11)  35:05 (16)  38:36  
20.   Patrik Bryner OLKArgus  SUI  12:46:00   18:30 (18)  34:18 (15)  38:45  
21.   Mikko Haikonen Tampereen Pyrintö    12:30:00   17:59 (14)  35:20 (18)  38:51  
22.   Pol Rafols Catalonia Team  CAT  12:04:00   20:27 (25)  35:09 (17)  39:03  
23.   Juuso Lehtinen Lahden Suunnistajat-37    13:04:00   19:06 (20)     39:23  
24.   Antti Hakala Kauhavan Wisa    12:24:00   16:05 (7)  35:47 (19)  39:31  
25.   Igor Brykov Iskatel  RUS  12:42:00   20:08 (24)  36:23 (20)  39:59  
26.   Lauri Kahila Tampereen Pyrintö    12:06:00   18:24 (17)  37:02 (21)  41:01  
27.   Oscar Phillips EskValleyO  AUS  12:48:00   21:06 (26)  38:53 (22)  42:46  
28.   Aurel Pleshkan Joutsenon Kullervo    12:16:00   23:59 (28)  39:46 (23)  43:33  
29.   Tatu Piiroinen Turun Suunnistajat    13:00:00   24:32 (30)     45:05  
30.   Dmitry Danilchenkov Mäntsälän Urheilijat    12:36:00   19:28 (22)  42:26 (24)  45:58  
31.   Manuel Gassner TeamAustri  AUT  12:26:00   24:08 (29)  44:31 (25)  48:20  
   Simon Arbter TeamAustri  AUT  12:00:00         ei läht.  
   Joni Hirvikallio Lappeen Riento    12:38:00         ei läht.  
   Martin Richter TeamAustri  AUT  12:54:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English