FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,1 km
 
1.   Evgeny Artemov Ikaalisten Nouseva-Voima    14:17:00   33:46  
2.   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat    13:35:00   34:52  
3.   Denis Glazunov Rastivarsat    14:07:00   35:22  
4.   Vadim Tolstopyatov Nara  RUS  13:59:00   35:33  
5.   Eero Inkeri Olavin Rasti    12:59:00   35:39  
6.   Evgeniy Paladiev Joutsenon Kullervo    13:49:00   35:44  
7.   Erno Pakkala Kärkölän Kisa-Veikot    14:09:00   35:54  
8.   Matti Maajärvi Lappeen Riento    13:41:00   35:56  
9.   Harri Räty Delta    14:19:00   36:37  
10.   Markku Laaksonen Helsingin Suunnistajat    13:33:00   36:53  
11.   Jens Jern IF Femman    14:31:00   37:15  
12.   Tuomo Laine Delta    12:27:00   37:23  
13.   Timo Varis Kalevan Rasti    13:53:00   37:36  
14.   Alexey Burago Gulfstream  RUS  13:57:00   37:40  
15.   Eero Jäppinen Anttolan Urheilijat    14:25:00   37:48  
16.   Mikhail Senin Gulfstream  RUS  13:23:00   38:19  
17.   Aki Myllärinen Joutsenon Kullervo    14:23:00   38:45  
18.   Jukka Tani Sippurasti    13:15:00   38:48  
19.   Jari Välikorpi Rasti-Kurikka    12:33:00   39:08  
20.   Teppo Pellinen Joutsenon Kullervo    13:25:00   39:16  
21.   Andrey Morozov O.Ural.Ru  RUS  13:55:00   39:24  
22.   Jarkko Kaplas Joutsenon Kullervo    12:51:00   39:35  
23.   Tomi Silvonen Mäntsälän Urheilijat    13:09:00   39:42  
24.   Mikko Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura    13:39:00   40:01  
25.   Timo Savelainen Helsingin Suunnistajat    12:03:00   40:14  
26.   Jesse Mäkinen Kalevan Rasti    12:31:00   41:11  
27.   Lauri Leinonen Kajaanin Suunnistajat    12:35:00   41:13  
28.   Sergey Yakor` Gulfstream  RUS  14:39:00   41:22  
29.   Platains Pauls VIGA OK  LTV  13:31:00   41:41  
30.   Lauri Vuorinen Vehkalahden Veikot    12:19:00   41:55  
31.   Jyri Rantala Koovee    13:13:00   42:00  
32.   Janne Räty Rastiketut    14:35:00   42:02  
33.   Marko Kivelä Vihtavuoren Pamaus    12:43:00   42:15  
34.   Ilkka Kohvakka Savon Rasti    13:27:00   43:03  
35.   Sergey Koltsov IngPromTea    14:37:00   43:05  
36.   Mika Jokiranta Sippurasti    12:15:00   43:07  
37.   Miika Korppi Ounasvaaran Hiihtoseura    12:23:00   43:08  
38.   Jarno Matilainen Lahden Suunnistajat-37    12:07:00   43:40  
39.   Antti Hemminki Rastiketut    13:21:00   44:33  
40.   Mykhaylo Mazur SFGU  UKR  14:11:00   44:43  
41.   Anssi Muikku Anttolan Urheilijat    12:39:00   46:01  
42.   Martins Vimba Ziemelkurz  LAT  13:07:00   47:00  
43.   Mikko Maaranen Sippurasti    14:03:00   47:26  
44.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot    13:37:00   47:52  
45.   Markus Turunen Rajamäen Rykmentti    13:43:00   48:18  
46.   Tapio Ristimäki Stormin Teräs    13:29:00   48:35  
47.   Pavel Ignatiev NorthernWi  RUS  12:55:00   48:43  
48.   Tuomo Kivelä Kangasala SK    12:29:00   49:07  
49.   Mika Seppänen Vaalan Karhu    13:05:00   49:10  
50.   Pasi Asikainen Joutsenon Kullervo    12:11:00   49:20  
51.   Severin Oeschger OLGKöllike  SUI  14:05:00   49:51  
52.   Andrey Borozdin University  RUS  13:01:00   50:05  
53.   Oleksiy Skvirskyy SFGU  UKR  12:53:00   51:03  
54.   Raphael Stefanini Kangasala SK    13:51:00   51:10  
55.   Lauri Laine Mäntsälän Urheilijat    14:29:00   51:40  
56.   Daichi Yamagami O-sake-dai  JPN  14:21:00   53:11  
57.   Niklas Wickholm OK Raseborg    12:49:00   55:11  
58.   Markus Leppänen Iisalmen Visa    14:33:00   55:49  
59.   Alex Minakov MoscowO-Cl  RUS  12:21:00   56:06  
60.   Tuomo Sevon Saloisten Reipas    14:01:00   56:09  
61.   Matti Yliniemi Ylivieskan Kuula    12:25:00   57:37  
62.   Marcus Enegren Solf IK    13:17:00   1:00:24  
63.   Andrey Senin Gulfstream  RUS  12:37:00   1:00:55  
64.   Shota Saito O-sake-dai  JPN  12:09:00   1:05:02  
65.   Christof Haingartner OLCGraz  AUT  12:41:00   1:06:17  
66.   Ismo Lahtinen Otaniemen Jyllääjät    12:13:00   1:06:49  
67.   Takahiro Yano O-sake-dai  JPN  13:45:00   1:08:15  
68.   Sergey Makarov Tver  RUS  12:01:00   1:12:51  
69.   Yuki Fukunishi O-sake-dai  JPN  12:47:00   1:15:03  
70.   Ryo Hotta O-sake-dai  JPN  13:19:00   1:18:37  
71.   Jose Batanero C:O:GUADAL  ESP  12:57:00   1:21:37  
72.   Alexander Kirillov EVEREST-RU  RUS  14:15:00   1:26:51  
   Pauli Torri HPV    12:05:00   ei läht.  
   Chi Kin Man HKIOF  HKG  13:11:00   ei läht.  
   Jarno Seppänen Vaalan Karhu    14:27:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English