FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
8,8 km
 
1.   Vadim Tolstopyatov Nara  RUS  12:24:00   1:02:43  
2.   Markku Laaksonen Helsingin Suunnistajat    11:56:00   1:08:36  
3.   Denis Glazunov Rastivarsat    12:18:00   1:08:55  
4.   Tuomo Laine Delta    13:20:00   1:09:09  
5.   Timo Savelainen Helsingin Suunnistajat    13:16:00   1:10:02  
6.   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat    12:16:00   1:10:15  
7.   Eero Jäppinen Anttolan Urheilijat    13:04:00   1:10:24  
8.   Evgeny Artemov Ikaalisten Nouseva-Voima    12:06:00   1:12:38  
9.   Anssi Muikku Anttolan Urheilijat    14:08:00   1:13:52  
10.   Aki Myllärinen Joutsenon Kullervo    12:26:00   1:14:44  
11.   Harri Räty Delta    11:40:00   1:15:26  
12.   Evgeniy Paladiev Joutsenon Kullervo    11:48:00   1:15:38  
13.   Tomi Silvonen Mäntsälän Urheilijat    13:12:00   1:16:08  
14.   Matti Maajärvi Lappeen Riento    12:10:00   1:16:16  
15.   Janne Räty Rastiketut    12:22:00   1:16:19  
16.   Jens Jern IF Femman    13:18:00   1:18:47  
17.   Mikhail Senin Gulfstream  RUS  13:28:00   1:19:02  
18.   Jukka Tani Sippurasti    12:46:00   1:19:09  
19.   Jyri Rantala Koovee    11:46:00   1:19:23  
20.   Eero Inkeri Olavin Rasti    12:52:00   1:20:29  
21.   Andrey Morozov O.Ural.Ru  RUS  14:00:00   1:21:13  
22.   Alexey Burago Gulfstream  RUS  12:44:00   1:21:24  
23.   Lauri Leinonen Kajaanin Suunnistajat    13:14:00   1:23:52  
24.   Alexander Kirillov EVEREST-RU  RUS  13:02:00   1:24:03  
25.   Antti Hemminki Rastiketut    13:40:00   1:24:10  
26.   Jarkko Kaplas Joutsenon Kullervo    13:22:00   1:24:12  
27.   Jarno Matilainen Lahden Suunnistajat-37    12:42:00   1:26:01  
28.   Mika Jokiranta Sippurasti    13:44:00   1:27:13  
29.   Andrey Borozdin University  RUS  12:58:00   1:27:59  
30.   Lauri Vuorinen Vehkalahden Veikot    13:42:00   1:29:59  
31.   Sergey Koltsov IngPromTea    13:26:00   1:33:12  
32.   Martins Vimba Ziemelkurz  LAT  13:00:00   1:33:53  
33.   Platains Pauls VIGA OK  LTV  12:02:00   1:33:59  
34.   Veli-Pekka Kuutti Perttelin Peikot    13:38:00   1:34:02  
35.   Marko Kivelä Vihtavuoren Pamaus    11:36:00   1:35:52  
36.   Ilkka Kohvakka Savon Rasti    11:54:00   1:36:30  
37.   Pavel Ignatiev NorthernWi  RUS  14:04:00   1:36:39  
38.   Mykhaylo Mazur SFGU  UKR  12:28:00   1:37:25  
39.   Mikko Maaranen Sippurasti    12:00:00   1:37:40  
40.   Severin Oeschger OLGKöllike  SUI  12:12:00   1:37:41  
41.   Markus Turunen Rajamäen Rykmentti    13:50:00   1:42:00  
42.   Marcus Enegren Solf IK    13:32:00   1:42:02  
43.   Daichi Yamagami O-sake-dai  JPN  13:30:00   1:44:08  
44.   Tuomo Kivelä Kangasala SK    12:38:00   1:44:46  
45.   Mikko Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura    12:34:00   1:45:07  
46.   Lauri Laine Mäntsälän Urheilijat    11:50:00   1:45:10  
47.   Andrey Senin Gulfstream  RUS  11:38:00   1:45:37  
48.   Alex Minakov MoscowO-Cl  RUS  13:48:00   1:50:15  
49.   Mika Seppänen Vaalan Karhu    12:50:00   1:50:39  
50.   Raphael Stefanini Kangasala SK    14:06:00   1:52:01  
51.   Oleksiy Skvirskyy SFGU  UKR  13:46:00   1:52:38  
52.   Pasi Asikainen Joutsenon Kullervo    12:48:00   1:54:53  
53.   Tuomo Sevon Saloisten Reipas    13:34:00   2:04:47  
54.   Takahiro Yano O-sake-dai  JPN  11:32:00   2:05:23  
55.   Shota Saito O-sake-dai  JPN  12:54:00   2:16:59  
56.   Yuki Fukunishi O-sake-dai  JPN  12:30:00   2:19:02  
57.   Christof Haingartner OLCGraz  AUT  13:36:00   2:19:10  
58.   Ismo Lahtinen Otaniemen Jyllääjät    11:52:00   2:24:58  
59.   Sergey Makarov Tver  RUS  12:04:00   2:25:47  
60.   Markus Leppänen Iisalmen Visa    13:08:00   2:50:50  
61.   Ryo Hotta O-sake-dai  JPN  11:58:00   2:56:25  
   Teppo Pellinen Joutsenon Kullervo    11:30:00   hylätty  
   Jari Välikorpi Rasti-Kurikka    11:34:00   keskeytti  
   Jarno Seppänen Vaalan Karhu    11:44:00   ei läht.  
   Sergey Yakor` Gulfstream  RUS  12:14:00   keskeytti  
   Matti Yliniemi Ylivieskan Kuula    12:32:00   keskeytti  
   Timo Varis Kalevan Rasti    12:36:00   ei läht.  
   Pauli Torri HPV    12:56:00   ei läht.  
   Chi Kin Man HKIOF  HKG  13:10:00   ei läht.  
   Mikael Fabritius OK Orient    13:24:00   ei läht.  
   Niklas Wickholm OK Raseborg    13:52:00   keskeytti  
   Miika Korppi Ounasvaaran Hiihtoseura    13:54:00   keskeytti  
   Jesse Mäkinen Kalevan Rasti    13:58:00   keskeytti  
   Jose Batanero C:O:GUADAL  ESP  14:02:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English