FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
8,2 km
 
1.   Vadim Tolstopyatov Nara  RUS  12:25:00   54:49  
2.   Evgeny Artemov Ikaalisten Nouseva-Voima    12:59:00   59:25  
3.   Evgeniy Paladiev Joutsenon Kullervo    11:55:00   1:00:21  
4.   Tuomo Laine Delta    13:13:00   1:00:42  
5.   Denis Glazunov Rastivarsat    12:19:00   1:00:51  
6.   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat    12:17:00   1:01:08  
7.   Harri Räty Delta    12:29:00   1:03:23  
8.   Timo Savelainen Helsingin Suunnistajat    12:55:00   1:03:32  
9.   Eero Inkeri Olavin Rasti    12:23:00   1:04:15  
10.   Andrey Morozov O.Ural.Ru  RUS  12:09:00   1:06:42  
11.   Miika Korppi Ounasvaaran Hiihtoseura    13:23:00   1:08:15  
12.   Aki Myllärinen Joutsenon Kullervo    11:29:00   1:08:21  
13.   Mikhail Senin Gulfstream  RUS  12:47:00   1:08:41  
14.   Alexey Burago Gulfstream  RUS  12:07:00   1:08:44  
15.   Ville Luoma Delta    11:41:00   1:08:45  
16.   Lauri Vuorinen Vehkalahden Veikot    13:01:00   1:09:22  
17.   Jarkko Kaplas Joutsenon Kullervo    13:05:00   1:09:47  
18.   Mikko Maaranen Sippurasti    12:27:00   1:10:02  
19.   Markku Laaksonen Helsingin Suunnistajat    11:37:00   1:10:55  
20.   Tomi Silvonen Mäntsälän Urheilijat    12:37:00   1:11:21  
21.   Eero Jäppinen Anttolan Urheilijat    11:35:00   1:11:22  
22.   Antti Hemminki Rastiketut    12:45:00   1:11:27  
23.   Marko Kivelä Vihtavuoren Pamaus    13:21:00   1:11:40  
24.   Jukka Tani Sippurasti    13:11:00   1:11:54  
25.   Teppo Pellinen Joutsenon Kullervo    12:35:00   1:12:00  
26.   Sergey Yakor` Gulfstream  RUS  11:25:00   1:12:41  
27.   Sergey Koltsov IngPromTea    11:11:00   1:13:07  
28.   Andrey Borozdin University  RUS  13:19:00   1:13:26  
29.   Jens Jern IF Femman    11:17:00   1:13:29  
30.   Jesse Mäkinen Kalevan Rasti    12:31:00   1:13:30  
31.   Tuomo Kivelä Kangasala SK    13:15:00   1:14:56  
32.   Juho Rajaniemi Turun Suunnistajat    13:25:00   1:16:58  
33.   Martins Vimba Ziemelkurz  LAT  11:21:00   1:17:01  
34.   Janne Räty Rastiketut    11:23:00   1:17:08  
35.   Mykhaylo Mazur SFGU  UKR  11:31:00   1:17:15  
36.   Jyri Rantala Koovee    11:59:00   1:17:45  
37.   Timo Varis Kalevan Rasti    11:03:00   1:17:54  
38.   Pasi Asikainen Joutsenon Kullervo    13:31:00   1:18:21  
39.   Ilkka Kohvakka Savon Rasti    11:01:00   1:18:28  
40.   Mikko Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura    12:13:00   1:19:05  
41.   Pavel Ignatiev NorthernWi  RUS  11:13:00   1:19:18  
42.   Samuel Korhonen Kyrös-Rasti    11:47:00   1:21:52  
43.   Markus Turunen Rajamäen Rykmentti    12:11:00   1:22:02  
44.   Mika Seppänen Vaalan Karhu    12:33:00   1:22:25  
45.   Christof Haingartner OLCGraz  AUT  12:53:00   1:22:37  
46.   Andrey Senin Gulfstream  RUS  13:17:00   1:29:07  
47.   Lauri Laine Mäntsälän Urheilijat    11:07:00   1:30:04  
48.   Alexander Kirillov EVEREST-RU  RUS  11:27:00   1:30:30  
49.   Raphael Stefanini Kangasala SK    12:05:00   1:31:26  
50.   Tuomo Sevon Saloisten Reipas    12:15:00   1:32:42  
51.   Jari Välikorpi Rasti-Kurikka    12:57:00   1:33:24  
52.   Severin Oeschger OLGKöllike  SUI  11:15:00   1:33:28  
53.   Sergey Makarov Tver  RUS  13:29:00   1:34:13  
54.   Alex Minakov MoscowO-Cl  RUS  11:53:00   1:35:54  
55.   Matti Yliniemi Ylivieskan Kuula    11:51:00   1:36:41  
56.   Takahiro Yano O-sake-dai  JPN  12:01:00   1:37:38  
57.   Shota Saito O-sake-dai  JPN  13:33:00   1:40:10  
58.   Oleksiy Skvirskyy SFGU  UKR  12:51:00   1:41:12  
59.   Markus Leppänen Iisalmen Visa    11:49:00   1:43:01  
60.   Niklas Wickholm OK Raseborg    11:09:00   1:46:05  
61.   Ismo Lahtinen Otaniemen Jyllääjät    12:43:00   1:53:28  
62.   Marcus Enegren Solf IK    11:19:00   1:53:38  
63.   Platains Pauls VIGA OK  LTV  12:21:00   1:54:50  
64.   Yuki Fukunishi O-sake-dai  JPN  13:07:00   2:03:26  
65.   Ryo Hotta O-sake-dai  JPN  12:39:00   2:13:32  
   Jarno Seppänen Vaalan Karhu    11:05:00   ei läht.  
   Chi Kin Man HKIOF  HKG  11:33:00   ei läht.  
   Mika Jokiranta Sippurasti    11:39:00   keskeytti  
   Pauli Torri HPV    11:45:00   ei läht.  
   Mikael Fabritius OK Orient    11:57:00   ei läht.  
   Jose Batanero C:O:GUADAL  ESP  12:41:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English