FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
6,2 km
 
1.   Evgeniy Paladiev Joutsenon Kullervo    13:14:00   34:37  
2.   Denis Glazunov Rastivarsat    11:46:00   36:09  
3.   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat    13:28:00   36:59  
4.   Timo Savelainen Helsingin Suunnistajat    13:48:00   37:04  
5.   Evgeny Artemov Ikaalisten Nouseva-Voima    11:30:00   37:38  
6.   Erno Pakkala Kärkölän Kisa-Veikot    11:50:00   37:48  
7.   Jukka Tani Sippurasti    12:18:00   38:53  
8.   Eero Jäppinen Anttolan Urheilijat    12:40:00   39:24  
9.   Aki Myllärinen Joutsenon Kullervo    12:44:00   39:26  
10.   Tuomo Laine Delta    12:30:00   39:37  
11.   Tomi Silvonen Mäntsälän Urheilijat    13:10:00   39:48  
12.   Miika Korppi Ounasvaaran Hiihtoseura    13:38:00   39:57  
13.   Lauri Vuorinen Vehkalahden Veikot    12:16:00   40:22  
14.   Simo Turunen Rasti-Pielinen    13:58:00   40:23  
15.   Markku Laaksonen Helsingin Suunnistajat    12:38:00   40:24  
15.   Jens Jern IF Femman    12:50:00   40:24  
15.   Janne Räty Rastiketut    12:58:00   40:24  
18.   Teppo Pellinen Joutsenon Kullervo    13:40:00   40:49  
19.   Antti Hemminki Rastiketut    11:48:00   40:56  
20.   Alexey Burago Gulfstream  RUS  11:36:00   40:58  
21.   Mikko Maaranen Sippurasti    13:00:00   41:00  
22.   Mikhail Senin Gulfstream  RUS  12:22:00   41:02  
23.   Harri Räty Delta    13:22:00   41:08  
24.   Sergey Koltsov IngPromTea    12:46:00   41:55  
25.   Andrey Borozdin University  RUS  11:52:00   41:57  
26.   Jari Välikorpi Rasti-Kurikka    12:48:00   42:30  
27.   Andrey Morozov O.Ural.Ru  RUS  11:34:00   42:34  
28.   Ilkka Kohvakka Savon Rasti    14:06:00   43:10  
29.   Marko Kivelä Vihtavuoren Pamaus    13:12:00   43:19  
30.   Jyri Rantala Koovee    13:24:00   43:34  
31.   Jarkko Kaplas Joutsenon Kullervo    11:40:00   44:18  
32.   Ville Luoma Delta    11:32:00   44:27  
33.   Platains Pauls VIGA OK  LTV  11:38:00   44:29  
34.   Pavel Ignatiev NorthernWi  RUS  12:36:00   44:46  
35.   Mykhaylo Mazur SFGU  UKR  13:26:00   44:48  
36.   Mikko Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura    12:24:00   44:52  
37.   Pasi Asikainen Joutsenon Kullervo    12:12:00   44:56  
38.   Raphael Stefanini Kangasala SK    11:54:00   45:25  
38.   Samuel Korhonen Kyrös-Rasti    12:06:00   45:25  
40.   Markus Turunen Rajamäen Rykmentti    12:42:00   46:18  
41.   Sergey Makarov Tver  RUS  13:04:00   47:34  
42.   Jesse Mäkinen Kalevan Rasti    13:20:00   47:38  
43.   Mika Seppänen Vaalan Karhu    12:14:00   48:12  
44.   Tuomo Kivelä Kangasala SK    13:06:00   48:13  
45.   Juho Rajaniemi Turun Suunnistajat    12:34:00   48:17  
46.   Alex Minakov MoscowO-Cl  RUS  13:18:00   48:39  
47.   Martins Vimba Ziemelkurz  LAT  14:00:00   50:32  
48.   Tapio Ristimäki Stormin Teräs    14:04:00   51:08  
49.   Severin Oeschger OLGKöllike  SUI  12:54:00   51:18  
50.   Alexander Kirillov EVEREST-RU  RUS  12:20:00   51:28  
51.   Tuomo Sevon Saloisten Reipas    12:26:00   53:00  
52.   Niklas Wickholm OK Raseborg    13:08:00   53:27  
53.   Takahiro Yano O-sake-dai  JPN  13:34:00   53:40  
54.   Marcus Enegren Solf IK    13:16:00   53:44  
55.   Matti Yliniemi Ylivieskan Kuula    13:52:00   56:01  
56.   Shota Saito O-sake-dai  JPN  12:32:00   56:11  
57.   Andrey Senin Gulfstream  RUS  12:52:00   57:54  
58.   Oleksiy Skvirskyy SFGU  UKR  12:10:00   1:00:23  
59.   Jose Batanero C:O:GUADAL  ESP  12:08:00   1:01:52  
60.   Markus Leppänen Iisalmen Visa    12:56:00   1:05:42  
61.   Ismo Lahtinen Otaniemen Jyllääjät    13:56:00   1:08:15  
62.   Yuki Fukunishi O-sake-dai  JPN  12:02:00   1:08:35  
63.   Ryo Hotta O-sake-dai  JPN  14:02:00   1:19:31  
   Eero Inkeri Olavin Rasti    11:42:00   keskeytti  
   Christof Haingartner OLCGraz  AUT  11:44:00   keskeytti  
   Lauri Laine Mäntsälän Urheilijat    11:56:00   ei läht.  
   Tomi Kapiainen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:58:00   ei läht.  
   Timo Varis Kalevan Rasti    12:00:00   ei läht.  
   Markus Kaukonen Espoon Suunta    13:30:00   ei läht.  
   Jarno Seppänen Vaalan Karhu    13:32:00   ei läht.  
   Sergey Yakor` Gulfstream  RUS  13:36:00   ei läht.  
   Pauli Torri HPV    13:42:00   ei läht.  
   Chi Kin Man HKIOF  HKG  13:44:00   ei läht.  
   Vadim Tolstopyatov Nara  RUS  13:50:00   hylätty  
   Mika Jokiranta Sippurasti    13:54:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English