FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21A 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
8,3 km
 
1.   Vadim Tolstopyatov Nara  RUS  12:06:00   53:24  
2.   Evgeniy Paladiev Joutsenon Kullervo    11:05:03   58:49  
3.   Denis Glazunov Rastivarsat    11:00:00   59:42  
4.   Evgeny Artemov Ikaalisten Nouseva-Voima    11:02:10   1:01:49  
5.   Eero Jäppinen Anttolan Urheilijat    11:17:41   1:02:45  
6.   Tomi Silvonen Mäntsälän Urheilijat    11:25:42   1:03:19  
7.   Andrey Morozov O.Ural.Ru  RUS  11:28:36   1:03:42  
8.   Mikhail Senin Gulfstream  RUS  11:25:47   1:04:12  
9.   Olli-Jussi Korpinen Anttolan Urheilijat    11:01:57   1:04:30  
10.   Aki Myllärinen Joutsenon Kullervo    11:19:59   1:04:34  
11.   Jukka Tani Sippurasti    11:27:27   1:05:20  
12.   Markku Laaksonen Helsingin Suunnistajat    11:15:31   1:05:22  
13.   Tuomo Laine Delta    11:05:34   1:05:27  
14.   Harri Räty Delta    11:15:17   1:05:29  
15.   Janne Räty Rastiketut    11:31:00   1:05:33  
16.   Jesse Mäkinen Kalevan Rasti    12:18:00   1:07:25  
17.   Timo Varis Kalevan Rasti    12:08:00   1:07:45  
18.   Mikko Maaranen Sippurasti    11:39:00   1:07:51  
19.   Mikko Kurkela Ounasvaaran Hiihtoseura    11:43:00   1:08:48  
20.   Andrey Borozdin University  RUS  11:38:00   1:08:57  
21.   Timo Savelainen Helsingin Suunnistajat    11:09:35   1:09:11  
22.   Jarkko Kaplas Joutsenon Kullervo    11:32:00   1:09:34  
23.   Teppo Pellinen Joutsenon Kullervo    12:07:00   1:10:02  
24.   Sergey Koltsov IngPromTea    11:36:00   1:10:04  
25.   Samuel Korhonen Kyrös-Rasti    12:13:00   1:10:24  
26.   Lauri Vuorinen Vehkalahden Veikot    11:34:00   1:10:55  
27.   Marko Kivelä Vihtavuoren Pamaus    11:37:00   1:11:31  
28.   Jens Jern IF Femman    11:28:38   1:11:49  
29.   Markus Kaukonen Espoon Suunta    12:17:00   1:11:59  
30.   Platains Pauls VIGA OK  LTV  11:50:00   1:12:48  
31.   Pavel Ignatiev NorthernWi  RUS  11:44:00   1:13:09  
32.   Juho Rajaniemi Turun Suunnistajat    12:16:00   1:13:43  
33.   Markus Turunen Rajamäen Rykmentti    11:46:00   1:13:48  
34.   Tuomo Kivelä Kangasala SK    11:45:00   1:14:34  
35.   Martins Vimba Ziemelkurz  LAT  11:42:00   1:15:05  
36.   Jari Välikorpi Rasti-Kurikka    12:20:00   1:16:05  
37.   Jyri Rantala Koovee    11:35:00   1:16:45  
38.   Pasi Asikainen Joutsenon Kullervo    11:47:00   1:16:59  
39.   Ilkka Kohvakka Savon Rasti    11:40:00   1:21:34  
40.   Christof Haingartner OLCGraz  AUT  12:25:00   1:21:52  
41.   Mika Seppänen Vaalan Karhu    11:48:00   1:21:57  
42.   Oleksiy Skvirskyy SFGU  UKR  11:55:00   1:24:16  
43.   Marcus Enegren Solf IK    11:57:00   1:24:46  
44.   Severin Oeschger OLGKöllike  SUI  11:49:00   1:25:42  
45.   Alex Minakov MoscowO-Cl  RUS  11:52:00   1:26:08  
46.   Sergey Makarov Tver  RUS  12:00:00   1:26:47  
47.   Mykhaylo Mazur SFGU  UKR  11:41:00   1:27:10  
48.   Matti Yliniemi Ylivieskan Kuula    12:21:00   1:28:13  
49.   Tuomo Sevon Saloisten Reipas    11:56:00   1:28:38  
50.   Raphael Stefanini Kangasala SK    11:51:00   1:28:46  
51.   Alexander Kirillov EVEREST-RU  RUS  11:53:00   1:29:26  
52.   Takahiro Yano O-sake-dai  JPN  11:58:00   1:29:40  
53.   Sergey Yakor` Gulfstream  RUS  12:22:00   1:30:40  
54.   Andrey Senin Gulfstream  RUS  11:54:00   1:33:28  
55.   Shota Saito O-sake-dai  JPN  11:59:00   1:41:32  
56.   Ismo Lahtinen Otaniemen Jyllääjät    12:01:00   1:52:02  
57.   Antti Hemminki Rastiketut    11:33:00   1:53:10  
58.   Markus Leppänen Iisalmen Visa    12:02:00   2:21:57  
59.   Yuki Fukunishi O-sake-dai  JPN  12:03:00   2:39:01  
   Alexey Burago Gulfstream  RUS  11:27:29   keskeytti  
   Ryo Hotta O-sake-dai  JPN  12:04:00   keskeytti  
   Pauli Torri HPV    12:05:00   ei läht.  
   Simo Turunen Rasti-Pielinen    12:09:00   ei läht.  
   Lauri Laine Mäntsälän Urheilijat    12:10:00   ei läht.  
   Mika Jokiranta Sippurasti    12:11:00   ei läht.  
   Niklas Wickholm OK Raseborg    12:12:00   keskeytti  
   Eero Inkeri Olavin Rasti    12:14:00   ei läht.  
   Jose Batanero C:O:GUADAL  ESP  12:15:00   keskeytti  
   Miika Korppi Ounasvaaran Hiihtoseura    12:19:00   ei läht.  
   Jarno Seppänen Vaalan Karhu    12:23:00   ei läht.  
   Chi Kin Man HKIOF  HKG  12:24:00   ei läht.  
   Tapio Ristimäki Stormin Teräs    12:26:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English