FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H21E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,0 km
Väliaika
4,9 km
Maali
5,5 km
 
1.   Juha Tommila Hiisirasti    13:11:00   18:21 (2)     34:08  
2.   Denis Grishman Tampereen Pyrintö    13:35:00         34:26  
3.   Esa Huttunen OK Orient    13:19:00   18:11 (1)     34:27  
4.   Lasse Kautto Angelniemen Ankkuri    13:43:00         34:30  
5.   Markus Lindeqvist Paimion Rasti    13:01:00         35:35  
6.   Jonne Lehto Vehkalahden Veikot    13:49:00         35:46  
7.   Juri Kirjanov Hämeenlinnan Suunnistajat    13:17:00   19:34 (4)     35:48  
8.   Olli-Markus Taivainen Pellon Ponsi    12:29:00   19:34 (4)  32:48 (1)  36:01  
9.   Jouni Heinonen Valkeakosken Haka    14:01:00         36:04  
10.   Jarno Parkkinen Rajamäen Rykmentti    12:31:00   19:36 (6)  33:03 (2)  36:25  
11.   Petri Noponen Delta    12:59:00   19:28 (3)     36:33  
12.   Janne Salmi Turun Suunnistajat    12:43:00   20:02 (8)  33:37 (3)  37:00  
13.   Jarkko Saarinen Delta    13:27:00         37:19  
14.   Mikko Väisänen Anttolan Urheilijat    12:35:00   20:15 (9)  33:55 (4)  37:23  
15.   Ville Uitto Rasti-Kurikka    13:15:00   20:49 (14)     37:40  
16.   Jouni Kahelin Vaajakosken Terä    12:47:00   20:18 (10)  34:17 (5)  37:42  
17.   Mikhail Chegarovskiy IF Sibbo-Vargarna    13:53:00         37:52  
18.   Juho-Matti Taivainen Pellon Ponsi    13:33:00         38:03  
19.   Timo Saarinen Tampereen Pyrintö    12:53:00   20:01 (7)  34:28 (6)  38:06  
20.   Mikko Sipilä Kangasala SK    13:25:00         38:35  
21.   Ville Sabel Hiisirasti    12:39:00   20:31 (11)  35:12 (7)  38:39  
22.   Pekka Hyvönen Turun Suunnistajat    13:29:00         38:42  
23.   Johan Bäckman OK Orient    12:17:00   21:35 (18)  35:22 (8)  38:46  
24.   Juha Hyyryläinen Anttolan Urheilijat    13:37:00         39:03  
25.   Sören Lösch USVJena  GER  12:49:00   22:06 (21)  36:19 (9)  39:44  
25.   Jani Tamminen Turun Suunnistajat    13:59:00         39:44  
27.   Marko Tölli Suunta Jyväskylä    13:13:00         39:52  
28.   Llu¡s Bedos Catalonia Team  CAT  13:51:00         40:12  
29.   Antti Turpeinen Vaajakosken Terä    12:25:00   20:32 (12)  36:49 (10)  40:31  
30.   Biel Rafols Catalonia Team  CAT  13:05:00   22:36 (22)     40:36  
31.   Jani Virta IF Sibbo-Vargarna    12:55:00   22:38 (23)     40:40  
32.   Henrik Väisänen Hiisirasti    13:39:00         41:00  
33.   Juho Kinni Tampereen Pyrintö    12:19:00   21:41 (19)  37:12 (11)  41:18  
34.   Mikko Hölsö Ylistaron Kilpa-Veljet    12:03:00   20:32 (12)  37:27 (12)  41:33  
35.   Erkka Mehtälä Delta    12:41:00   21:32 (17)  37:33 (13)  41:50  
36.   Oskari Heiskanen Paimion Rasti    13:57:00         41:52  
37.   Jari Hannuksela SK Pohjantähti    12:21:00   21:53 (20)  38:08 (14)  41:59  
38.   Jaakko Istolahti Ylistaron Kilpa-Veljet    13:09:00   21:05 (16)     42:04  
39.   Lauri Pohjola Suunta Jyväskylä    12:07:00   23:55 (25)  40:04 (15)  44:27  
40.   Juha Luoma Lapuan Virkiä    12:01:00   20:52 (15)  40:32 (17)  44:29  
41.   Juuso Kujanpää Lynx    12:13:00   24:44 (26)  40:29 (16)  44:50  
42.   Lauri Sorsa Mäntsälän Urheilijat    12:51:00   26:29 (30)     45:33  
43.   Ossi Karvonen Kuusankosken Urheiluseura    12:15:00   25:25 (27)  41:45 (18)  45:59  
44.   Kalle Manninen Haukivuoren Kisailijat    12:23:00   25:38 (28)  42:54 (19)  47:27  
45.   Christian Pfeifer TeamAustri  AUT  13:45:00         47:37  
46.   Sergey Gorokhov Rasti-Kurikka    12:11:00   23:35 (24)  45:10 (20)  49:13  
47.   Mar‡al Serralonga Catalonia Team  CAT  12:27:00   27:06 (31)  45:35 (21)  49:25  
48.   Teemu Perälä Lapuan Virkiä    13:07:00   25:50 (29)     54:08  
   Johannes Pohjala Hiisirasti    12:05:00         ei läht.  
   Asgeir Mjösund MS Parma    12:33:00         ei läht.  
   Tero Föhr Vehkalahden Veikot    12:37:00         ei läht.  
   Jari Lehtonen Rastivarsat    12:45:00         ei läht.  
   Sergey Doronin SneGoViko-  RUS  13:03:00         hylätty  
   Harri Poutiainen Turun Metsänkävijät    13:21:00         ei läht.  
   Jouni Kujala SK Pohjantähti    13:23:00         ei läht.  
   Olle Kärner Delta    13:41:00         ei läht.  
   Oleg Vokulov Saarijärven Pullistus  RUS  13:47:00         keskeytti  
   Michal Rosinski SportClub  POL  13:55:00         ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English