FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H40A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,5 km
 
1.   Jan Donner OK77    14:35:00   29:21  
2.   Kenneth Cederberg Pargas IF    14:45:00   29:58  
3.   Sören Nymalm Pargas IF    13:27:00   30:40  
4.   Jarmo Puttonen Vaajakosken Terä    14:29:00   30:56  
5.   Mikael Boström Lynx    14:49:00   31:07  
6.   Mika Ahola Navi    13:37:00   31:49  
7.   Ilya Gusev YarkiyMir  RUS  13:19:00   33:01  
8.   Timo Karppinen SK Pohjantähti    14:15:00   34:01  
9.   Vesa Klemettinen Suunta Jyväskylä    13:25:00   35:04  
10.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu    14:47:00   35:41  
11.   Alexey Morozov AMOR  RUS  14:07:00   36:02  
12.   Tuomas Ojanen Helsingin Suunnistajat    15:05:00   36:18  
13.   Vesa Tielinen Luumäen Rasti    14:23:00   36:19  
14.   Sergey Makeychik Voronezh  RUS  14:33:00   36:22  
15.   Vesa Tähtinen Päijät-Rasti    15:01:00   36:31  
16.   Jouni Nykänen Navi    14:53:00   36:36  
17.   Vesa Takaoja Olavin Rasti    14:13:00   37:04  
18.   Mika Kulmala Rajamäen Rykmentti    13:07:00   37:05  
19.   Milko Lehto Karjaan Ura    15:13:00   37:06  
20.   Marko Lehtonen Hankasalmen Hanka    13:53:00   37:17  
21.   Rauno Autio Karkki-Rasti    14:25:00   37:54  
22.   Juha Miettinen Espoon Suunta    14:55:00   37:57  
23.   Jari Kahiala Pihkaniskat    13:55:00   38:13  
24.   Jyrki Jäppinen OK77    13:43:00   38:18  
25.   Pekka Saalasti Mustalammen Pallo    13:41:00   38:29  
26.   Jori Arrakoski OK77    15:11:00   38:48  
27.   Tommi Tervakangas Espoon Suunta    13:15:00   39:02  
28.   Audrius Smilgius Azuolas  LTU  13:29:00   39:17  
29.   Ossi Heikkilä Suunta Jyväskylä    14:59:00   39:30  
30.   Veli-Matti Rytkönen Espoon Suunta    14:01:00   39:49  
31.   Juha Siljander Vehkalahden Veikot    13:57:00   40:31  
32.   Heikki Aarrejoki Vaajakosken Terä    13:17:00   40:35  
33.   Marko Virta Turun Suunnistajat    13:05:00   40:48  
34.   Mikko Talvitie Keravan Urheilijat    14:37:00   40:58  
35.   Asmo Vuorenpää Rastihaukat    14:09:00   41:18  
36.   Juha Prittinen Hämeenlinnan Tarmo    14:11:00   41:52  
37.   Mika Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    13:47:00   41:57  
38.   Timo Reinikka Vaasan Suunnistajat    13:23:00   42:05  
39.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta    14:05:00   42:58  
40.   Camp Richard Van Suunta Jyväskylä    14:19:00   43:10  
41.   Pasi Nevala Teuvan Rivakka    14:21:00   43:17  
42.   Alexander Petrov Saint-Pete  RUS  13:01:00   43:39  
43.   Thomas Ekström MS Parma    15:03:00   44:25  
44.   Pasi Poikonen Joutsenon Kullervo    13:13:00   44:33  
45.   Jarmo Mauriala Koovee    13:45:00   45:34  
46.   Jouni Vidqvist Mäntsälän Urheilijat    12:55:00   45:55  
47.   Reko Rantamäki Helsingin Suunnistajat    13:39:00   46:02  
48.   Alexander Angelov AMOR  RUS  15:09:00   46:09  
49.   Herkko Plit Lynx    13:33:00   46:22  
50.   Kalle Poikonen Espoon Akilles    14:51:00   46:49  
51.   Risto Ruohola MS Parma    13:49:00   47:41  
52.   Pekka Torvinen Siilin Rasti    13:35:00   49:30  
53.   Mika Elo Kuusankosken Urheiluseura    13:03:00   49:46  
54.   Ville Viisanen Olavin Rasti    12:57:00   55:19  
55.   Juha Ruokonen Lappeen Riento    13:59:00   55:38  
56.   Timo Tähtinen Helsingin Suunnistajat    14:41:00   57:13  
57.   Jyrki Louhi Helsingin Suunnistajat    13:09:00   1:04:44  
58.   Christian Gillet ASUBOrient  BEL  14:03:00   1:09:44  
59.   Smirnov Maxim Orienta-Ky  RUS  14:43:00   1:32:07  
60.   Markku Reiman Järvenpään Palo    13:21:00   1:32:35  
61.   Majeed Omer Canada  CAN  14:17:00   1:54:20  
   Ilpo Pietiläinen SK Pohjantähti    12:59:00   ei läht.  
   Petteri Niskanen Rasti-Hyry    14:27:00   hylätty  
   Jarkko Ryyppö Rastivarsat    14:31:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English