FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H40A 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
7,2 km
 
1.   Mika Ahola Navi    13:56:00   51:10  
2.   Kenneth Cederberg Pargas IF    12:24:00   53:07  
3.   Mikael Boström Lynx    12:30:00   54:31  
4.   Ilya Gusev YarkiyMir  RUS  13:24:00   54:52  
5.   Sören Nymalm Pargas IF    13:18:00   55:34  
6.   Juha Miettinen Espoon Suunta    13:40:00   58:48  
7.   Timo Karppinen SK Pohjantähti    12:28:00   59:22  
8.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu    13:38:00   59:54  
9.   Asmo Vuorenpää Rastihaukat    13:48:00   59:56  
10.   Alexander Angelov AMOR  RUS  12:14:00   1:01:45  
11.   Vesa Klemettinen Suunta Jyväskylä    12:16:00   1:03:05  
12.   Jyrki Jäppinen OK77    13:34:00   1:03:36  
13.   Petteri Niskanen Rasti-Hyry    13:46:00   1:04:07  
14.   Milko Lehto Karjaan Ura    13:00:00   1:04:32  
15.   Vesa Tähtinen Päijät-Rasti    12:50:00   1:04:37  
16.   Jouni Nykänen Navi    12:52:00   1:05:16  
17.   Heikki Aarrejoki Vaajakosken Terä    13:50:00   1:05:39  
18.   Sami Kälviäinen Helsingin Suunnistajat    13:42:00   1:05:53  
19.   Marko Virta Turun Suunnistajat    14:02:00   1:06:42  
20.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta    12:08:00   1:06:50  
21.   Jarmo Mauriala Koovee    12:02:00   1:06:55  
22.   Tuomas Ojanen Helsingin Suunnistajat    12:44:00   1:07:15  
23.   Jouni Vidqvist Mäntsälän Urheilijat    12:36:00   1:07:41  
24.   Alexander Petrov Saint-Pete  RUS  13:12:00   1:08:47  
25.   Alexey Morozov AMOR  RUS  13:10:00   1:09:04  
26.   Sergey Makeychik Voronezh  RUS  12:48:00   1:09:21  
27.   Ossi Heikkilä Suunta Jyväskylä    12:56:00   1:10:31  
28.   Audrius Smilgius Azuolas  LTU  12:00:00   1:10:57  
29.   Tommi Tervakangas Espoon Suunta    13:02:00   1:11:00  
30.   Pasi Poikonen Joutsenon Kullervo    13:22:00   1:12:14  
31.   Jori Arrakoski OK77    12:12:00   1:12:26  
32.   Ville Viisanen Olavin Rasti    13:16:00   1:13:00  
33.   Pekka Saalasti Mustalammen Pallo    12:26:00   1:13:27  
34.   Camp Richard Van Suunta Jyväskylä    13:36:00   1:13:43  
35.   Niklas Björkqvist Hämeenlinnan Suunnistajat    12:38:00   1:14:08  
36.   Juha Prittinen Hämeenlinnan Tarmo    12:40:00   1:14:45  
37.   Veli-Matti Rytkönen Espoon Suunta    12:20:00   1:17:43  
38.   Kalle Poikonen Espoon Akilles    12:58:00   1:20:49  
39.   Rauno Autio Karkki-Rasti    14:04:00   1:21:06  
40.   Risto Ruohola MS Parma    13:08:00   1:21:58  
41.   Vesa Takaoja Olavin Rasti    12:18:00   1:22:34  
42.   Thomas Ekström MS Parma    12:06:00   1:24:02  
43.   Juha Siljander Vehkalahden Veikot    13:58:00   1:24:25  
44.   Pekka Torvinen Siilin Rasti    13:04:00   1:25:06  
45.   Smirnov Maxim Orienta-Ky  RUS  11:56:00   1:29:56  
46.   Timo Reinikka Vaasan Suunnistajat    13:52:00   1:30:18  
47.   Reko Rantamäki Helsingin Suunnistajat    11:54:00   1:31:01  
48.   Marko Lehtonen Hankasalmen Hanka    12:42:00   1:31:54  
49.   Pasi Nevala Teuvan Rivakka    11:58:00   1:33:39  
50.   Mika Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    12:04:00   1:34:39  
51.   Juha Ruokonen Lappeen Riento    13:54:00   1:43:40  
52.   Jyrki Louhi Helsingin Suunnistajat    12:32:00   2:03:11  
53.   Christian Gillet ASUBOrient  BEL  14:00:00   2:04:57  
   Jarkko Ryyppö Rastivarsat    12:10:00   ei läht.  
   Jan Donner OK77    12:54:00   keskeytti  
   Timo Tähtinen Helsingin Suunnistajat    13:14:00   keskeytti  
   Vesa Tielinen Luumäen Rasti    13:20:00   hylätty  
   Ilpo Pietiläinen SK Pohjantähti    13:26:00   ei läht.  
   Herkko Plit Lynx    13:28:00   hylätty  
   Mika Kulmala Rajamäen Rykmentti    13:32:00   keskeytti  
   Mika Elo Kuusankosken Urheiluseura    14:08:00   keskeytti  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English