FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H40A 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
6,9 km
 
1.   Jan Donner OK77    12:37:00   46:19  
2.   Sören Nymalm Pargas IF    11:34:50   46:22  
3.   Mika Ahola Navi    11:30:00   47:21  
4.   Timo Karppinen SK Pohjantähti    11:51:12   48:15  
5.   Sami Kälviäinen Helsingin Suunnistajat    12:51:00   48:19  
6.   Petteri Niskanen Rasti-Hyry    12:50:00   49:25  
7.   Kenneth Cederberg Pargas IF    11:38:00   49:31  
8.   Ilya Gusev YarkiyMir  RUS  11:45:42   50:49  
9.   Ossi Heikkilä Suunta Jyväskylä    12:10:00   51:23  
10.   Sergey Makeychik Voronezh  RUS  12:01:00   51:52  
11.   Milko Lehto Karjaan Ura    12:11:00   52:03  
12.   Jyrki Jäppinen OK77    12:04:00   52:05  
13.   Thomas Ekström MS Parma    12:25:00   52:58  
14.   Tero Leppämäki Viitasaaren Suunta    12:09:00   53:02  
15.   Kimmo Gynther Itä-Hämeen Rasti    12:52:00   53:30  
16.   Jouni Nykänen Navi    12:02:00   53:36  
17.   Jarmo Mauriala Koovee    12:13:00   54:06  
18.   Alexander Angelov AMOR  RUS  12:14:00   54:11  
19.   Audrius Smilgius Azuolas  LTU  12:06:00   54:49  
20.   Alexey Morozov AMOR  RUS  12:05:00   55:01  
21.   Vesa Klemettinen Suunta Jyväskylä    12:07:00   55:02  
22.   Asmo Vuorenpää Rastihaukat    12:03:00   56:15  
23.   Herkko Plit Lynx    12:48:00   56:16  
24.   Niklas Björkqvist Hämeenlinnan Suunnistajat    12:45:00   56:18  
25.   Mika Kerkola Suomusjärven Sisu    11:59:04   56:29  
26.   Vesa Takaoja Olavin Rasti    12:22:00   57:06  
27.   Tuomas Ojanen Helsingin Suunnistajat    12:08:00   57:08  
28.   Pasi Poikonen Joutsenon Kullervo    12:20:00   57:13  
29.   Mika Kulmala Rajamäen Rykmentti    12:39:00   58:01  
30.   Veli-Matti Rytkönen Espoon Suunta    12:44:00   58:16  
31.   Vesa Tähtinen Päijät-Rasti    12:15:00   58:22  
32.   Camp Richard Van Suunta Jyväskylä    12:43:00   58:38  
33.   Heikki Aarrejoki Vaajakosken Terä    12:16:00   59:28  
34.   Alexander Petrov Saint-Pete  RUS  12:17:00   59:45  
35.   Timo Reinikka Vaasan Suunnistajat    12:31:00   59:56  
36.   Pasi Nevala Teuvan Rivakka    12:28:00   1:00:52  
37.   Juha Prittinen Hämeenlinnan Tarmo    12:23:00   1:00:56  
38.   Tommi Tervakangas Espoon Suunta    12:18:00   1:01:05  
39.   Jouni Vidqvist Mäntsälän Urheilijat    12:12:00   1:01:08  
40.   Ville Viisanen Olavin Rasti    12:41:00   1:01:17  
41.   Pekka Saalasti Mustalammen Pallo    12:21:00   1:02:00  
42.   Marko Lehtonen Hankasalmen Hanka    12:19:00   1:03:40  
43.   Rauno Autio Karkki-Rasti    12:24:00   1:05:59  
44.   Risto Ruohola MS Parma    12:29:00   1:06:18  
45.   Mika Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    12:26:00   1:07:36  
46.   Smirnov Maxim Orienta-Ky  RUS  12:33:00   1:09:32  
47.   Christian Gillet ASUBOrient  BEL  12:34:00   1:11:57  
48.   Juha Ruokonen Lappeen Riento    12:32:00   1:21:30  
49.   Pekka Torvinen Siilin Rasti    12:30:00   1:23:00  
50.   Jyrki Louhi Helsingin Suunnistajat    12:36:00   1:34:39  
   Mikael Boström Lynx    11:35:35   keskeytti  
   Kalle Poikonen Espoon Akilles    12:27:00   ei läht.  
   Vesa Tielinen Luumäen Rasti    12:35:00   ei läht.  
   Mika Elo Kuusankosken Urheiluseura    12:38:00   ei läht.  
   Juha Siljander Vehkalahden Veikot    12:40:00   ei läht.  
   Reko Rantamäki Helsingin Suunnistajat    12:42:00   ei läht.  
   Majeed Omer Canada  CAN  12:46:00   ei läht.  
   Timo Tähtinen Helsingin Suunnistajat    12:47:00   ei läht.  
   Jarkko Ryyppö Rastivarsat    12:49:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English