FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H45A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
7,4 km
 
1.   Ilkka Peltola Itä-Hämeen Rasti    13:50:00   55:37  
2.   Juha Partanen Rasti-Hyry    13:26:00   55:49  
3.   Markku Huostila Lammin Säkiä    13:52:00   57:33  
4.   Alexander Afonyushkin Ramenskoye  RUS  11:20:00   57:48  
5.   Petri Kotro Sippurasti    13:22:00   58:41  
6.   Vesa Koskinen Hiisirasti    12:06:00   59:28  
7.   Jarmo Reiman Angelniemen Ankkuri    12:20:00   1:03:19  
8.   Panu Kärkkäinen Jämsän Retki-Veikot    11:34:00   1:03:55  
9.   Timo Natunen Savon Suunta    13:24:00   1:04:45  
10.   Jarmo Launonen Keravan Urheilijat    11:22:00   1:05:53  
11.   Jyrki Tuomala Suunta Jyväskylä    11:32:00   1:06:54  
12.   Juha Tuomisto Vaasan Suunnistajat    12:22:00   1:07:29  
13.   Seppo Jylhä Kälviän Tarmo    12:56:00   1:08:03  
14.   Petteri Vuorinen Hiisirasti    13:54:00   1:08:27  
15.   Jarmo Karjala Delta    12:12:00   1:08:29  
16.   Juha-Pekka Harju Tampereen Pyrintö    12:02:00   1:08:35  
16.   Markku Hautakoski Suunta Jyväskylä    12:44:00   1:08:35  
18.   Pekka Juvakka Suunta Jyväskylä    13:48:00   1:09:03  
19.   Arto Nissinen Ulvilan Ura    13:32:00   1:09:23  
20.   Aku Pyymäki Kouvolan Rasti-72    14:08:00   1:11:31  
21.   Mikko Rapakko Ounasvaaran Hiihtoseura    13:14:00   1:12:32  
22.   Pekka Pekkala Keravan Urheilijat    12:58:00   1:12:47  
23.   Thomas Nyholm OK Orient    11:02:00   1:14:04  
24.   Mikko Kuusinen Helsingin Suunnistajat    14:00:00   1:14:26  
25.   Olli-Pekka Paavola Kiimingin Urheilijat    11:50:00   1:14:54  
26.   Timo Neuvonen Mustalammen Pallo    12:08:00   1:15:34  
27.   Vesa Ihalainen Navi    13:18:00   1:15:48  
28.   Markku Mänty Turun Metsänkävijät    13:58:00   1:16:27  
29.   Pasi Koistinen Nastolan Terä    11:54:00   1:16:30  
30.   Leif Haajanen OK Raseborg    11:10:00   1:17:25  
31.   Jukka Hakulinen Vehkalahden Veikot    13:16:00   1:17:44  
32.   Pekka Hakulinen Espoon Suunta    12:52:00   1:18:13  
33.   Yury Rysev Kirov  RUS  13:02:00   1:18:55  
34.   Sergey Fedorov MGAU  RUS  12:36:00   1:19:09  
35.   Pawel Morawski Flota Gdynia  POL  12:42:00   1:19:15  
36.   Jukka-Pekka Vapaniemi Ikaalisten Nouseva-Voima    11:08:00   1:19:27  
37.   Reijo Mattinen Joutsenon Kullervo    12:18:00   1:20:52  
38.   Santeri Kenttä OK77    13:40:00   1:22:40  
39.   Jukka Hänninen Delta    13:56:00   1:23:23  
40.   Dirk Hartmann SVMietrach  GER  12:32:00   1:23:39  
41.   Heikki Huhtinen Turun Suunnistajat    13:42:00   1:23:45  
42.   Tapani Holmijoki Paimion Rasti    14:04:00   1:24:00  
43.   Petri Alvoittu Vihtavuoren Pamaus    12:00:00   1:24:16  
44.   Jarmo Kattilakoski Kokkolan Suunnistajat    13:00:00   1:24:59  
45.   Taisto Maijala Lapin Veikot    13:08:00   1:25:42  
46.   Jari Valtonen Helsingin Suunnistajat    13:28:00   1:26:21  
47.   Kari Reini Raisu Lumous    11:38:00   1:27:01  
48.   Oleg Lavryk SFGU  UKR  12:40:00   1:27:21  
49.   Mikko Kimpi Korahdus    11:56:00   1:27:48  
50.   Victor Potemkin Kirishi  RUS  14:10:00   1:28:01  
51.   Ulf Höglund OK Raseborg    13:20:00   1:28:23  
52.   Sauli Viitasaari Kokkolan Suunnistajat    11:24:00   1:29:00  
53.   Matti Heikkilä Mäntsälän Urheilijat    12:50:00   1:29:13  
54.   Kimmo Laine Kymin Suunnistajat    11:46:00   1:29:50  
55.   Günter Kradischnig TeamAustri  AUT  12:38:00   1:30:09  
56.   Simo Uusikartano Turun Metsänkävijät    12:14:00   1:31:06  
57.   Ismo Minkkinen Rajamäen Rykmentti    12:48:00   1:31:09  
58.   Vladimir Mikhailov ViipuriOri  RUS  13:38:00   1:31:35  
59.   Jyri Vuorinen Keski-Karjalan Rasti    11:06:00   1:32:30  
60.   Jaanus Viljamaa M:A:R:U:  EST  13:10:00   1:33:11  
61.   Ari Niiranen Kalevan Rasti    14:06:00   1:33:56  
62.   Kimmo Valtonen MS Parma    13:44:00   1:34:07  
63.   Ari Hietanen Kuusankosken Urheiluseura    13:06:00   1:36:47  
64.   Timo Ritakallio Lynx    11:16:00   1:37:30  
65.   Pekka Ala-Mäyry Koovee    11:44:00   1:37:44  
66.   Pasi Lyyluoma Teuvan Rivakka    11:48:00   1:38:12  
67.   Eero Koskivirta Etelä-Kymen Suunnistajat    13:04:00   1:38:18  
68.   Otto Frenckell OK Raseborg    12:10:00   1:39:41  
69.   Andrey Ivanov Kuzmolovo1  RUS  12:54:00   1:40:45  
70.   Kari Hokka IF Sibbo-Vargarna    12:46:00   1:41:09  
71.   Jaakko Paasi Tampereen Pyrintö    13:12:00   1:42:21  
72.   Antti Lassila Kuortaneen Kunto    11:58:00   1:43:29  
73.   Igor Lazarev Ryazan  RUS  11:52:00   1:44:13  
74.   Dave Weston Setanta  IRL  11:26:00   1:45:05  
75.   Alois Mair NFLinz  AUT  11:28:00   1:45:44  
76.   Tommi Lainema Espoon Suunta    11:14:00   1:53:21  
77.   Pascal Legere VALMO  FRA  12:28:00   2:05:35  
78.   Arto Nummela Mäntsälän Urheilijat    11:12:00   2:11:31  
79.   Andreas Brunner OLGKöllike  SUI  11:42:00   2:12:51  
80.   Ismo Huhtala Yläneen Kiri    12:30:00   2:15:13  
   Mika Vuorela Tampereen Pyrintö    11:04:00   ei läht.  
   Andrei Kulagin Helsingin Suunnistajat    11:18:00   ei läht.  
   Jyrki Hyyrynen Sippurasti    11:40:00   ei läht.  
   Jyrki Kiviniitty Helsingin Suunnistajat    12:16:00   ei läht.  
   Yury Berezyuk Kirishi-La  RUS  12:24:00   hylätty  
   Risto Linnainmaa Kyrös-Rasti    12:26:00   keskeytti  
   Klaus Krischan NF Linz  AUT  12:34:00   keskeytti  
   Juha Latvala Alajärven Ankkurit    13:34:00   hylätty  
   Markku Saksa Teuvan Rivakka    13:36:00   ei läht.  
   Sakari Pesola Rastiketut    13:46:00   ei läht.  
   Vesa Kemppainen Iisu    14:02:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English