FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H45AL 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,6 km
 
1.   Pekka Inkeri Olavin Rasti    13:26:00   44:22  
2.   Teijo Oksanen Helsingin Suunnistajat    12:10:00   47:12  
3.   Juha Kauria Olavin Rasti    12:08:00   49:54  
4.   Nikolay Fedorov St.-Petersburg  RUS  12:32:00   49:55  
5.   Timo Salonen Valkeakosken Haka    12:30:00   57:32  
6.   Kai Hilo Lynx    12:50:00   58:32  
7.   Kari Ranta-Puska Espoon Akilles    12:52:00   59:56  
8.   Ari Kuusholma Hiisirasti    12:48:00   1:00:07  
9.   Hannu Numminen Espoon Akilles    13:20:00   1:01:41  
10.   Seppo Rantanen Lappeen Riento    12:16:00   1:02:13  
11.   Ossi Huhtanen Tampereen Pyrintö    13:08:00   1:03:45  
12.   Eero Hakala IF Femman    12:06:00   1:05:47  
13.   Pekka Lyytinen SulkU    12:42:00   1:06:48  
14.   Harry Perälä Keravan Urheilijat    11:50:00   1:07:03  
15.   Andrey Mitenkov St.-Petersburg  RUS  12:02:00   1:07:36  
16.   Pekka Nurmilaukas Lappeen Riento    13:00:00   1:07:43  
17.   Jyrki Melender Rasti-Jussit    11:48:00   1:09:01  
18.   Kim Österberg OK77    13:12:00   1:11:07  
19.   Andrey Sorokin Nord West  RUS  11:42:00   1:11:33  
20.   Andrey Kuzmin AzimutSPB  RUS  11:58:00   1:11:34  
21.   Pasi Isokallio Rasti-Nokia    12:04:00   1:12:03  
22.   Arto Kalliokoski Perhon Kiri    11:40:00   1:12:44  
23.   Maxim Gureev Mile-Sport  RUS  11:34:00   1:14:03  
24.   Yuri Pechenkin YarkiyMir  RUS  12:14:00   1:14:40  
25.   Ilkka Korhonen Kuopion Suunnistajat    11:56:00   1:15:25  
26.   Robertas Mikalauskas Labirintas  LTU  13:04:00   1:15:30  
27.   Heikki Ovaska Luumäen Rasti    11:32:00   1:15:33  
28.   Jouni Mutka Suunta Jyväskylä    13:02:00   1:17:47  
29.   Asko Senttula Suunta Jyväskylä    11:38:00   1:17:59  
30.   Andrey Tkachenko WN  RUS  11:44:00   1:18:26  
31.   Jarmo Könönen Espoon Akilles    11:54:00   1:19:23  
32.   Timo Suhonen Kuopion Suunnistajat    12:54:00   1:19:56  
33.   Jari Kivelä Perhon Kiri    12:34:00   1:21:47  
34.   Arto Pesonen Savon Suunta    12:40:00   1:22:01  
35.   Heikki Sorsa HPV    11:46:00   1:22:34  
36.   Olli Heikkinen Pihkaniskat    12:38:00   1:22:43  
37.   Seppo Kylliäinen Lappeen Riento    11:36:00   1:22:55  
38.   Ari Kolehmainen TSVGrünwal  GER  13:06:00   1:24:02  
39.   Ari Piitulainen Kalevan Rasti    12:44:00   1:25:11  
40.   Jussi Myllys Olavin Rasti    12:46:00   1:25:48  
41.   Heikki Heinaro Helsingin Suunnistajat    13:18:00   1:25:50  
42.   Antti Hanhijärvi Espoon Akilles    12:12:00   1:28:09  
43.   Igor Berezin Saint-Pete  RUS  12:00:00   1:29:31  
44.   Martin Melin IK Falken    12:24:00   1:31:08  
45.   Vesa Ala-Rasula Kuortaneen Kunto    12:20:00   1:35:50  
46.   Ari Kyöstilä Rastivarsat    11:52:00   1:39:00  
47.   Arto Raivio Suunta Jyväskylä    12:18:00   1:41:58  
48.   Kasperi Launis Raisu Lumous    13:10:00   1:43:02  
49.   Christian Lukasczyk OLGZürich  SUI  12:36:00   1:49:28  
50.   Jari Heikkinen Espoon Akilles    11:30:00   1:51:43  
51.   Laurent Compere O Caen  FRA  13:14:00   1:58:39  
52.   Archakov Alexey Orienta-Ky  RUS  12:28:00   2:04:09  
   Reijo Toivonen Espoon Akilles    12:22:00   keskeytti  
   Juha Tielinen Ylämaan Pyrkijät    12:26:00   hylätty  
   Igor Kunitskiy Saint-Pete  RUS  12:58:00   hylätty  
   Hannu Lusa Rasti-Jussit    13:16:00   ei läht.  
   Andrey Andreev St.-Petersburg  RUS  13:24:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English