FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H45AL 3. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,2 km
 
1.   Pekka Inkeri Olavin Rasti    13:14:00   35:07  
2.   Teijo Oksanen Helsingin Suunnistajat    13:20:00   39:36  
3.   Juha Kauria Olavin Rasti    13:50:00   40:24  
4.   Seppo Rantanen Lappeen Riento    12:48:00   42:23  
5.   Nikolay Fedorov St.-Petersburg  RUS  13:44:00   42:49  
6.   Timo Salonen Valkeakosken Haka    14:00:00   44:02  
7.   Igor Kunitskiy Saint-Pete  RUS  12:28:00   46:45  
8.   Kari Ranta-Puska Espoon Akilles    13:16:00   46:56  
9.   Kai Hilo Lynx    13:00:00   49:02  
10.   Pasi Isokallio Rasti-Nokia    14:06:00   49:13  
11.   Andrey Kuzmin AzimutSPB  RUS  13:22:00   49:35  
12.   Maxim Gureev Mile-Sport  RUS  13:58:00   50:16  
13.   Jouni Mutka Suunta Jyväskylä    12:32:00   51:26  
14.   Jyrki Melender Rasti-Jussit    12:50:00   51:33  
15.   Ari Kuusholma Hiisirasti    13:54:00   51:42  
16.   Pekka Lyytinen SulkU    12:44:00   52:03  
17.   Harry Perälä Keravan Urheilijat    13:28:00   52:26  
18.   Ossi Huhtanen Tampereen Pyrintö    12:26:00   52:59  
19.   Hannu Numminen Espoon Akilles    12:58:00   53:18  
20.   Ilkka Korhonen Kuopion Suunnistajat    12:56:00   53:49  
21.   Seppo Kylliäinen Lappeen Riento    14:04:00   54:18  
22.   Arto Pesonen Savon Suunta    12:42:00   54:49  
23.   Andrey Mitenkov St.-Petersburg  RUS  13:12:00   54:50  
24.   Heikki Sorsa HPV    14:02:00   56:07  
25.   Heikki Ovaska Luumäen Rasti    13:02:00   56:53  
26.   Antti Hanhijärvi Espoon Akilles    13:52:00   56:56  
27.   Andrey Tkachenko WN  RUS  14:08:00   57:19  
28.   Robertas Mikalauskas Labirintas  LTU  13:08:00   57:28  
29.   Heikki Koskela Rasti-Jussit    14:10:00   58:06  
30.   Jarmo Könönen Espoon Akilles    14:14:00   59:47  
31.   Ari Kolehmainen TSVGrünwal  GER  13:56:00   1:00:06  
32.   Timo Suhonen Kuopion Suunnistajat    13:48:00   1:00:28  
33.   Pekka Nurmilaukas Lappeen Riento    13:26:00   1:01:01  
34.   Ari Piitulainen Kalevan Rasti    12:46:00   1:03:45  
35.   Asko Senttula Suunta Jyväskylä    13:04:00   1:03:54  
36.   Olli Heikkinen Pihkaniskat    13:38:00   1:04:45  
37.   Kim Österberg OK77    12:52:00   1:05:35  
38.   Eero Hakala IF Femman    13:32:00   1:05:41  
39.   Arto Kalliokoski Perhon Kiri    14:12:00   1:06:40  
40.   Igor Berezin Saint-Pete  RUS  13:24:00   1:07:02  
41.   Jussi Myllys Olavin Rasti    12:36:00   1:07:14  
42.   Heikki Heinaro Helsingin Suunnistajat    12:20:00   1:10:12  
43.   Laurent Compere O Caen  FRA  13:40:00   1:10:51  
44.   Vesa Ala-Rasula Kuortaneen Kunto    12:30:00   1:11:17  
45.   Martin Melin IK Falken    12:22:00   1:14:00  
46.   Kasperi Launis Raisu Lumous    13:18:00   1:16:14  
47.   Ari Kyöstilä Rastivarsat    13:46:00   1:16:53  
48.   Jari Heikkinen Espoon Akilles    12:38:00   1:17:13  
49.   Archakov Alexey Orienta-Ky  RUS  12:54:00   1:17:29  
50.   Jari Kivelä Perhon Kiri    13:10:00   1:19:36  
51.   Arto Raivio Suunta Jyväskylä    13:42:00   1:19:38  
52.   Christian Lukasczyk OLGZürich  SUI  12:34:00   1:24:39  
53.   Reijo Toivonen Espoon Akilles    13:34:00   1:46:19  
   Andrey Sorokin Nord West  RUS  13:06:00   hylätty  
   Hannu Lusa Rasti-Jussit    13:30:00   ei läht.  
   Yuri Pechenkin YarkiyMir  RUS  13:36:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English