FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H45AL 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,8 km
 
1.   Juha Kauria Olavin Rasti    12:04:00   34:36  
2.   Pekka Inkeri Olavin Rasti    11:20:00   34:51  
3.   Teijo Oksanen Helsingin Suunnistajat    13:20:00   36:12  
4.   Nikolay Fedorov St.-Petersburg  RUS  11:58:00   40:00  
5.   Seppo Rantanen Lappeen Riento    11:48:00   40:46  
6.   Igor Kunitskiy Saint-Pete  RUS  13:02:00   42:22  
7.   Kari Ranta-Puska Espoon Akilles    12:14:00   42:38  
8.   Kai Hilo Lynx    11:28:00   42:41  
9.   Hannu Numminen Espoon Akilles    12:32:00   44:09  
10.   Maxim Gureev Mile-Sport  RUS  12:28:00   44:26  
11.   Arto Hautamäki Koovee    11:54:00   44:29  
12.   Pekka Lyytinen SulkU    12:10:00   44:57  
13.   Timo Salonen Valkeakosken Haka    11:50:00   45:16  
14.   Arto Kalliokoski Perhon Kiri    13:00:00   45:56  
15.   Heikki Koskela Rasti-Jussit    11:24:00   46:02  
16.   Ilkka Korhonen Kuopion Suunnistajat    12:42:00   46:21  
17.   Eero Hakala IF Femman    12:58:00   46:31  
18.   Andrey Mitenkov St.-Petersburg  RUS  13:14:00   46:38  
19.   Pasi Isokallio Rasti-Nokia    12:26:00   46:51  
19.   Jyrki Melender Rasti-Jussit    12:48:00   46:51  
21.   Harry Perälä Keravan Urheilijat    11:56:00   46:57  
22.   Heikki Heinaro Helsingin Suunnistajat    12:20:00   47:59  
23.   Heikki Sorsa HPV    12:30:00   48:04  
24.   Ossi Huhtanen Tampereen Pyrintö    12:24:00   48:23  
25.   Andrey Kuzmin AzimutSPB  RUS  13:12:00   48:35  
26.   Ari Kuusholma Hiisirasti    11:34:00   48:39  
27.   Robertas Mikalauskas Labirintas  LTU  13:04:00   48:55  
28.   Risto Härkönen Enonkosken Urheilijat    12:40:00   49:01  
29.   Pekka Nurmilaukas Lappeen Riento    13:10:00   49:11  
30.   Andrey Tkachenko WN  RUS  12:56:00   49:21  
31.   Heikki Ovaska Luumäen Rasti    12:54:00   50:32  
32.   Yuri Pechenkin YarkiyMir  RUS  11:36:00   50:49  
33.   Jouni Mutka Suunta Jyväskylä    12:38:00   50:51  
34.   Asko Senttula Suunta Jyväskylä    13:16:00   51:03  
35.   Olli Heikkinen Pihkaniskat    11:30:00   51:25  
36.   Arto Pesonen Savon Suunta    12:22:00   51:35  
37.   Ari Kolehmainen TSVGrünwal  GER  12:12:00   53:18  
38.   Andrey Sorokin Nord West  RUS  12:50:00   53:34  
39.   Juha Tielinen Ylämaan Pyrkijät    11:26:00   55:40  
40.   Kim Österberg OK77    11:40:00   56:03  
41.   Timo Suhonen Kuopion Suunnistajat    11:38:00   56:12  
42.   Seppo Kylliäinen Lappeen Riento    12:34:00   57:42  
43.   Antti Hanhijärvi Espoon Akilles    11:32:00   57:58  
44.   Ari Piitulainen Kalevan Rasti    11:42:00   59:47  
45.   Ari Kyöstilä Rastivarsat    13:06:00   1:00:14  
46.   Igor Berezin Saint-Pete  RUS  12:08:00   1:00:22  
47.   Martin Melin IK Falken    13:18:00   1:00:45  
48.   Christian Lukasczyk OLGZürich  SUI  12:46:00   1:02:21  
49.   Jari Kivelä Perhon Kiri    12:02:00   1:04:58  
50.   Vesa Ala-Rasula Kuortaneen Kunto    11:52:00   1:06:19  
51.   Laurent Compere O Caen  FRA  12:18:00   1:11:18  
52.   Kasperi Launis Raisu Lumous    11:44:00   1:11:26  
53.   Arto Raivio Suunta Jyväskylä    12:00:00   1:18:34  
54.   Archakov Alexey Orienta-Ky  RUS  11:22:00   1:34:07  
   Reijo Toivonen Espoon Akilles    11:46:00   ei läht.  
   Hannu Lusa Rasti-Jussit    12:06:00   ei läht.  
   Jussi Myllys Olavin Rasti    12:44:00   ei läht.  
   Jari Heikkinen Espoon Akilles    12:52:00   hylätty  
   Jarmo Könönen Espoon Akilles    13:08:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English