FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H50AL 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
2,9 km
 
1.   Arvo Paulin Delta    14:05:00   24:56  
2.   Jouni Markku Mustalammen Pallo    14:27:00   25:55  
3.   Pekka Valkonen Kangasniemen Kalske    13:59:00   26:32  
4.   Juha Korhonen Olavin Rasti    14:03:00   26:36  
5.   Seppo Linjakumpu Kuusamon Erä-Veikot    14:11:00   27:15  
6.   Seppo Hurri Navi    13:57:00   27:19  
7.   Tuomo Lusa Tampereen Pyrintö    13:15:00   27:40  
8.   Jussi Kauppinen Suomussalmen Rasti    13:47:00   27:54  
9.   Ari Virekunnas Tampereen Pyrintö    14:17:00   28:34  
10.   Jouni Tourunen Rastivarsat    13:41:00   29:37  
11.   Jukka Toikkanen Porvoon Urheilijat    13:53:00   29:52  
12.   Petri Nurmela Raja-Karjalan Suunnistajat    14:31:00   29:55  
13.   Ari Mikkonen Olavin Rasti    13:19:00   30:18  
14.   Timo Halla-Aho Ylä-Savon Rasti    14:15:00   30:33  
15.   Maris Zalaiskalns Toktaka  LAT  13:49:00   31:12  
16.   Ari MÄntynen Kymin Suunnistajat    14:13:00   31:24  
17.   Alexander Borachneko St.-Petersburg  RUS  13:37:00   31:34  
18.   Kauko Parkkinen Rajamäen Rykmentti    13:43:00   31:50  
19.   Esa Huhtanen Rasti-Jussit    13:27:00   32:47  
20.   Jouko Rautasalo Kalevan Rasti    13:55:00   33:32  
21.   Mikhail Semenov Gulfstream  RUS  13:11:00   33:46  
22.   Jouko Paaso Oulun NMKY    13:23:00   34:22  
23.   Erkki Huhtala MS Parma    13:01:00   35:10  
24.   Esa Kuukka Tampereen Pyrintö    13:33:00   36:28  
25.   Alexandr Levichev VereskSPb  RUS  13:03:00   37:20  
26.   Ari Lahtinen Päijät-Rasti    13:31:00   37:46  
27.   Simo Keltamäki Oulun Tarmo    14:23:00   38:01  
28.   Christoph Trachsel OLGThun  SUI  13:29:00   38:10  
29.   Mikko Viinikainen Espoon Suunta    14:07:00   39:13  
30.   Pentti Viitanen RastiPiikkiö    13:09:00   39:37  
31.   Jan Enegren Solf IK    13:39:00   40:52  
32.   Sergei Stulov Inus    13:45:00   41:23  
33.   Kari Nuuttila Kauhajoen Karhu    14:19:00   41:29  
34.   Seppo Ojanen Kangasala SK    13:05:00   42:31  
35.   Raimo Summanen Helsingin Suunnistajat    13:25:00   43:18  
36.   Simo Nieminen Tampereen Pyrintö    14:01:00   44:17  
37.   Kari Pajunen Navi    13:07:00   47:38  
38.   Sergei Murskij Inus    14:33:00   59:11  
39.   Kenneth Nygård Solf IK    14:25:00   1:14:34  
   Mikko Kosonen Anttolan Urheilijat    13:13:00   ei läht.  
   Alexander Ivanov Olimp-Vidn  RUS  13:21:00   hylätty  
   Ari Linna Hauhon Sisu    13:35:00   keskeytti  
   Kristian Forsell OK Raseborg    14:21:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English