FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H50AL 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,9 km
 
1.   Esa Huhtanen Rasti-Jussit    12:03:00   28:26  
2.   Seppo Hurri Navi    12:23:00   28:37  
3.   Arvo Paulin Delta    11:33:00   28:40  
4.   Timo Halla-Aho Ylä-Savon Rasti    12:09:00   30:40  
5.   Mikhail Semenov Gulfstream  RUS  11:47:00   31:33  
6.   Alexander Borachneko St.-Petersburg  RUS  12:05:00   31:43  
7.   Tuomo Lusa Tampereen Pyrintö    12:01:00   31:50  
8.   Raimo Summanen Helsingin Suunnistajat    12:11:00   32:38  
9.   Maris Zalaiskalns Toktaka  LAT  12:25:00   32:41  
10.   Jouni Tourunen Rastivarsat    12:27:00   32:42  
11.   Seppo Linjakumpu Kuusamon Erä-Veikot    11:17:00   33:02  
12.   Petri Nurmela Raja-Karjalan Suunnistajat    11:19:00   33:03  
13.   Ari Mikkonen Olavin Rasti    11:21:00   33:26  
14.   Jussi Kauppinen Suomussalmen Rasti    11:59:00   35:08  
15.   Erkki Huhtala MS Parma    12:33:00   35:22  
16.   Ari Linna Hauhon Sisu    11:03:00   35:26  
17.   Jukka Toikkanen Porvoon Urheilijat    12:31:00   37:01  
18.   Ari MÄntynen Kymin Suunnistajat    11:05:00   37:09  
19.   Kari Nuuttila Kauhajoen Karhu    11:49:00   38:23  
20.   Kauko Parkkinen Rajamäen Rykmentti    11:13:00   38:26  
21.   Juha Korhonen Olavin Rasti    12:13:00   38:35  
22.   Mikko Viinikainen Espoon Suunta    12:15:00   39:20  
23.   Jouko Paaso Oulun NMKY    11:41:00   39:34  
24.   Jan Enegren Solf IK    11:25:00   39:43  
25.   Ari Virekunnas Tampereen Pyrintö    11:31:00   40:36  
26.   Jouko Rautasalo Kalevan Rasti    12:21:00   41:44  
27.   Sergei Stulov Inus    11:53:00   41:55  
28.   Christoph Trachsel OLGThun  SUI  12:19:00   43:01  
29.   Ari Lahtinen Päijät-Rasti    11:39:00   43:22  
30.   Esa Kuukka Tampereen Pyrintö    12:29:00   43:39  
31.   Seppo Ojanen Kangasala SK    12:07:00   44:20  
32.   Pentti Viitanen RastiPiikkiö    11:51:00   44:53  
33.   Simo Keltamäki Oulun Tarmo    11:27:00   45:32  
34.   Kari Pajunen Navi    11:29:00   47:55  
35.   Simo Nieminen Tampereen Pyrintö    11:15:00   48:26  
36.   Sergei Murskij Inus    11:11:00   50:16  
37.   Alexandr Levichev VereskSPb  RUS  11:43:00   50:17  
38.   Alexander Ivanov Olimp-Vidn  RUS  11:55:00   51:35  
   Jouni Markku Mustalammen Pallo    11:01:00   ei läht.  
   Pekka Valkonen Kangasniemen Kalske    11:07:00   ei läht.  
   Mikko Kosonen Anttolan Urheilijat    11:37:00   ei läht.  
   Kristian Forsell OK Raseborg    11:45:00   ei läht.  
   Kenneth Nygård Solf IK    12:17:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English