FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H50AL 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,3 km
 
1.   Arvo Paulin Delta    11:27:00   37:19  
2.   Jouni Markku Mustalammen Pallo    11:43:00   37:37  
3.   Jussi Kauppinen Suomussalmen Rasti    12:23:00   38:17  
4.   Juha Korhonen Olavin Rasti    11:33:00   39:45  
5.   Ari Mikkonen Olavin Rasti    12:25:00   39:58  
6.   Tuomo Lusa Tampereen Pyrintö    11:03:00   40:31  
7.   Timo Halla-Aho Ylä-Savon Rasti    12:01:00   40:36  
8.   Ari MÄntynen Kymin Suunnistajat    11:55:00   41:13  
9.   Seppo Hurri Navi    11:23:00   41:37  
10.   Alexander Borachneko St.-Petersburg  RUS  11:07:00   41:56  
11.   Kauko Parkkinen Rajamäen Rykmentti    12:11:00   43:19  
12.   Petri Nurmela Raja-Karjalan Suunnistajat    12:17:00   43:30  
13.   Mikko Viinikainen Espoon Suunta    11:53:00   44:03  
14.   Jukka Toikkanen Porvoon Urheilijat    11:21:00   44:04  
15.   Alexandr Levichev VereskSPb  RUS  12:13:00   44:11  
16.   Mikhail Semenov Gulfstream  RUS  11:31:00   45:16  
17.   Ari Virekunnas Tampereen Pyrintö    11:29:00   47:32  
18.   Erkki Huhtala MS Parma    11:41:00   49:31  
19.   Maris Zalaiskalns Toktaka  LAT  11:01:00   49:40  
20.   Esa Kuukka Tampereen Pyrintö    12:19:00   49:51  
21.   Pentti Viitanen RastiPiikkiö    12:29:00   50:08  
22.   Jouko Paaso Oulun NMKY    11:09:00   51:14  
23.   Seppo Linjakumpu Kuusamon Erä-Veikot    11:13:00   52:12  
24.   Kari Nuuttila Kauhajoen Karhu    11:37:00   53:07  
25.   Simo Keltamäki Oulun Tarmo    12:07:00   53:33  
26.   Sergei Stulov Inus    12:27:00   54:50  
27.   Kari Pajunen Navi    12:09:00   54:51  
28.   Christoph Trachsel OLGThun  SUI  12:05:00   55:14  
29.   Ari Lahtinen Päijät-Rasti    11:15:00   57:37  
30.   Seppo Ojanen Kangasala SK    11:57:00   58:03  
31.   Sergei Murskij Inus    11:35:00   58:23  
32.   Jan Enegren Solf IK    12:03:00   58:57  
33.   Kristian Forsell OK Raseborg    11:11:00   1:06:51  
34.   Ari Linna Hauhon Sisu    12:21:00   1:08:23  
35.   Alexander Ivanov Olimp-Vidn  RUS  11:25:00   1:11:57  
36.   Simo Nieminen Tampereen Pyrintö    11:59:00   1:14:25  
   Kenneth Nygård Solf IK    11:05:00   ei läht.  
   Raimo Summanen Helsingin Suunnistajat    11:17:00   hylätty  
   Pekka Valkonen Kangasniemen Kalske    11:39:00   ei läht.  
   Jouni Tourunen Rastivarsat    11:47:00   ei läht.  
   Jouko Rautasalo Kalevan Rasti    11:49:00   ei läht.  
   Mikko Kosonen Anttolan Urheilijat    11:51:00   ei läht.  
   Esa Huhtanen Rasti-Jussit    12:31:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English