FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H55A 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
4,1 km
 
1.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri    14:16:00   33:39  
2.   Matti Viirto Delta    15:08:00   34:06  
3.   Henry Nyberg Rastivarsat    14:22:00   34:22  
4.   Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot    14:06:00   34:27  
5.   Risto Airaksinen Oulun NMKY    13:56:00   34:45  
6.   Matti Jokinen Turun Visat    15:06:00   36:12  
7.   Keijo Tarvonen Kangasniemen Kalske    15:04:00   36:30  
8.   Geoff Lawford Abominable  AUS  14:20:00   36:44  
9.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät    13:52:00   36:50  
10.   Hannu Kurppa Angelniemen Ankkuri    12:12:00   36:53  
11.   Seppo Ollikainen Juvan Urheilijat    13:30:00   37:13  
12.   Timo Hyytiäinen Juvan Urheilijat    14:36:00   37:36  
13.   Lassi Kurittu Suunta Jyväskylä    14:14:00   37:54  
14.   Harri Laine Kauhajoen Karhu    13:46:00   38:15  
15.   Jukka Saramäki Lynx    13:02:00   38:40  
16.   Tapio Tahkola Kuusamon Erä-Veikot    12:22:00   38:43  
17.   Seppo Turpeinen Kontiolahden Urheilijat    13:54:00   38:59  
18.   Heikki Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    13:58:00   39:01  
19.   Seppo Keltamäki Ylä-Savon Rasti    12:32:00   39:15  
20.   Mikhail Gryaznevich TVOC  GBR  12:40:00   39:53  
21.   Ari Yli-Kaatiala Lapuan Virkiä    15:00:00   40:35  
22.   Esko Udd Länsi-Rajan Rasti    12:46:00   40:36  
23.   Markku Vesalainen Angelniemen Ankkuri    13:26:00   41:31  
24.   Markku Jylkkä Ylivieskan Kuula    14:56:00   41:33  
25.   Reino Sinnelä Suomusjärven Sisu    14:52:00   41:46  
26.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta    14:44:00   41:58  
27.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti    14:18:00   42:07  
28.   Simo Sorsa Mäntsälän Urheilijat    14:46:00   42:35  
29.   Heikki Hulkkonen Pihkaniskat    12:08:00   42:45  
30.   Jarmo Jumppanen Pihkaniskat    13:50:00   43:24  
31.   John Laukka Rastivarsat    12:52:00   43:27  
32.   Mikko Sani Hollolan Urheilijat -46    12:16:00   43:31  
33.   Markku Sipponen Paimion Rasti    14:58:00   44:24  
34.   Pertti Timonen RAPSU    14:04:00   44:42  
35.   Teuvo Tiilikainen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:16:00   44:48  
36.   Eero Pasanen Kuusankosken Urheiluseura    13:28:00   45:03  
37.   Heikki Lepistö Oriveden Ponnistus    14:40:00   46:03  
38.   Juhani Katko Espoon Suunta    12:24:00   46:39  
39.   Asko Määttä Kuusankosken Urheiluseura    12:14:00   46:49  
40.   Veikko Matikainen Kuusankosken Urheiluseura    14:02:00   46:53  
41.   Hannu Ahlqvist Raisu Lumous    12:50:00   47:26  
42.   Hannu Seppänen Navi    13:14:00   47:48  
43.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät    12:10:00   48:21  
44.   Vesa Rajaniemi Suunta Jyväskylä    13:44:00   48:54  
45.   Mikko Kekki Kuusankosken Urheiluseura    14:28:00   49:32  
46.   Aimo Ruohoniemi Espoon Akilles    13:34:00   49:43  
47.   Asko Korpijärvi Kannuksen Ura    13:20:00   49:51  
48.   Martti Hakola Riihimäen Suunnistajat    12:18:00   51:21  
49.   Timo Jäntti Suunta Jyväskylä    15:02:00   51:53  
50.   Pekka Liimatainen Turun Suunnistajat    14:50:00   52:05  
51.   Veikko Hytönen Suunta Jyväskylä    12:30:00   52:07  
52.   Kaj Koskinen Valkeakosken Haka    12:48:00   52:39  
53.   Timo Kurki Espoon Suunta    13:40:00   53:05  
54.   Timo Lehtovirta Rastikarhut    13:08:00   53:09  
55.   Jouko Koskialho Rasti-Lukko    13:38:00   53:15  
56.   Jean-Philippe Stefanini GUC-CO  FRA  12:28:00   53:21  
57.   Juhani Tarvainen Pitäjänmäen Tarmo    14:34:00   53:46  
58.   Markku Raiko Hyvinkään Rasti    14:12:00   54:20  
59.   Evgeny Shver Veresk-Vub  RUS  14:30:00   54:47  
60.   Timo Leppänen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:26:00   55:20  
61.   Martti Pihlajamaa Vetelin Urheilijat    14:10:00   55:43  
62.   Pentti Nykänen Rasti-Jyry    13:10:00   56:09  
63.   Martti Laine PuumalanSo    13:24:00   56:45  
64.   Jorma Lindeman Rasti-Perniö    13:36:00   56:58  
65.   Anatoliy Krysanov Korolev-Bu  RUS  13:04:00   57:14  
66.   Jorma Matilainen Suunta Jyväskylä    13:12:00   57:37  
67.   Håkan Kronberg IF Femman    13:48:00   58:19  
68.   Tore Högnäs IF Brahe    13:06:00   59:12  
69.   Jarmo Lylynperä Suunta-Sepot    12:58:00   1:00:40  
70.   Esa Lehtinen Rasti-Lukko    14:42:00   1:00:58  
71.   Jarmo Kapanen Riihimäen Suunnistajat    13:18:00   1:01:37  
72.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen    13:00:00   1:01:40  
73.   Risto Suominen Suomusjärven Sisu    13:22:00   1:02:26  
74.   Jaakko Käyhkö RastiPiikkiö    14:26:00   1:03:03  
75.   Andrew Evans Dartford  GBR  12:06:00   1:03:58  
76.   Erkki Suutarinen ViRuS    14:24:00   1:05:48  
77.   Ilkka Niemi Espoon Suunta    12:36:00   1:06:56  
78.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko    12:34:00   1:07:19  
79.   Voitto Manninen Riihimäen Suunnistajat    14:48:00   1:09:37  
80.   Martti Pulli Lappeen Riento    12:38:00   1:11:53  
81.   Halaba Miroslaw ANCO  SUI  12:04:00   1:14:13  
   Pekka Martikainen Navi    12:02:00   hylätty  
   Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat    12:20:00   hylätty  
   Sauli Joki Vetelin Urheilijat    12:44:00   ei läht.  
   Bernardas Eimaitis Labirintas  LTU  12:54:00   hylätty  
   Veli-Matti Heinonen Delta    13:32:00   hylätty  
   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen    14:32:00   hylätty  
   Alexander Zhukovskiy Dialog-V:N  RUS  14:38:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English