FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H55A 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,5 km
 
1.   Raimo Hyyryläinen Juvan Urheilijat    12:35:00   41:48  
2.   Matti Jokinen Turun Visat    11:05:27   48:15  
3.   Seppo Ollikainen Juvan Urheilijat    11:13:50   48:32  
4.   Risto Airaksinen Oulun NMKY    11:06:43   48:45  
4.   Markku Piironen Kalevan Rasti    12:34:00   48:45  
6.   Seppo Keltamäki Ylä-Savon Rasti    11:14:03   48:50  
7.   Veli-Matti Heinonen Delta    12:20:00   49:05  
8.   Hannu Kurppa Angelniemen Ankkuri    11:03:58   49:06  
9.   Tapio Tahkola Kuusamon Erä-Veikot    11:32:00   50:39  
10.   Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot    11:02:53   50:46  
11.   Markku Jylkkä Ylivieskan Kuula    12:18:00   50:48  
12.   Rauli Helkkula Turun Metsänkävijät    11:34:00   50:53  
13.   Esko Udd Länsi-Rajan Rasti    11:18:20   50:58  
14.   Seppo Turpeinen Kontiolahden Urheilijat    11:31:00   51:24  
15.   Henry Nyberg Rastivarsat    11:01:33   52:55  
16.   Jukka Saramäki Lynx    11:08:12   53:35  
16.   Markku Ritanotko Turun Metsänkävijät    11:13:28   53:35  
18.   Erkki Pulkkinen Rasti-Lukko    11:51:00   53:39  
19.   Veikko Matikainen Kuusankosken Urheiluseura    11:46:00   53:48  
20.   Timo Hyytiäinen Juvan Urheilijat    11:19:08   53:52  
21.   Ilkka Saarimäki Angelniemen Ankkuri    11:00:00   54:01  
22.   Asko Määttä Kuusankosken Urheiluseura    11:41:00   54:27  
23.   Keijo Tarvonen Kangasniemen Kalske    11:17:06   54:50  
24.   Tore Högnäs IF Brahe    11:42:00   55:37  
25.   Mikhail Gryaznevich TVOC  GBR  11:22:46   55:39  
26.   Timo Lehtovirta Rastikarhut    11:54:00   55:43  
27.   Jarmo Jumppanen Pihkaniskat    11:24:00   55:44  
28.   Eero Pasanen Kuusankosken Urheiluseura    11:45:00   56:02  
29.   Reino Sinnelä Suomusjärven Sisu    11:35:00   56:10  
30.   Simo Sorsa Mäntsälän Urheilijat    11:47:00   56:26  
31.   Heikki Lepistö Oriveden Ponnistus    11:37:00   56:34  
32.   Anatoliy Krysanov Korolev-Bu  RUS  11:55:00   56:51  
33.   Markku Sipponen Paimion Rasti    11:40:00   56:52  
34.   Timo Valkonen Rajamäen Rykmentti    11:16:32   56:55  
35.   Juhani Katko Espoon Suunta    11:38:00   57:26  
36.   Mikko Sani Hollolan Urheilijat -46    11:16:32   57:37  
37.   Heikki Hulkkonen Pihkaniskat    11:33:00   58:02  
38.   Heikki Liimatainen Riihimäen Suunnistajat    11:10:06   58:03  
39.   Ari Yli-Kaatiala Lapuan Virkiä    11:39:00   58:16  
40.   John Laukka Rastivarsat    11:28:02   58:42  
41.   Risto Suominen Suomusjärven Sisu    11:44:00   58:54  
42.   Seppo Väätäinen Espoon Suunta    11:29:17   58:56  
43.   Pertti Timonen RAPSU    11:53:00   59:00  
44.   Vesa Rajaniemi Suunta Jyväskylä    11:49:00   59:16  
45.   Geoff Lawford Abominable  AUS  11:02:38   59:29  
46.   Timo Leppänen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:43:00   59:55  
47.   Asko Korpijärvi Kannuksen Ura    11:52:00   1:00:51  
48.   Martti Pihlajamaa Vetelin Urheilijat    11:48:00   1:01:06  
49.   Jean-Philippe Stefanini GUC-CO  FRA  12:33:00   1:05:57  
50.   Pentti Nykänen Rasti-Jyry    11:59:00   1:06:40  
51.   Pekka Liimatainen Turun Suunnistajat    12:01:00   1:07:31  
52.   Martti Hakola Riihimäen Suunnistajat    12:00:00   1:08:45  
53.   Hannu Ahlqvist Raisu Lumous    11:56:00   1:09:12  
54.   Markku Raiko Hyvinkään Rasti    12:03:00   1:09:13  
55.   Juhani Tarvainen Pitäjänmäen Tarmo    11:57:00   1:10:19  
56.   Bernardas Eimaitis Labirintas  LTU  12:26:00   1:10:48  
57.   Esa Lehtinen Rasti-Lukko    12:11:00   1:13:24  
58.   Pertti Puro Epilän Esa    12:24:00   1:14:33  
59.   Jarmo Kapanen Riihimäen Suunnistajat    12:09:00   1:14:49  
60.   Jarmo Lylynperä Suunta-Sepot    12:02:00   1:15:05  
61.   Timo Kurki Espoon Suunta    12:08:00   1:15:21  
62.   Ilkka Niemi Espoon Suunta    12:05:00   1:16:17  
63.   Martti Laine PuumalanSo    12:36:00   1:17:11  
64.   Halaba Miroslaw ANCO  SUI  12:13:00   1:18:56  
65.   Håkan Kronberg IF Femman    12:14:00   1:21:09  
66.   Markku Hyvönen Rasti-Pielinen    12:10:00   1:21:42  
67.   Erkki Suutarinen ViRuS    12:04:00   1:22:08  
68.   Veikko Hytönen Suunta Jyväskylä    11:58:00   1:24:52  
69.   Alexander Zhukovskiy Dialog-V:N  RUS  12:27:00   1:25:03  
70.   Mikko Kekki Kuusankosken Urheiluseura    12:12:00   1:28:46  
71.   Pekka Martikainen Navi    12:23:00   1:31:21  
72.   Andrew Evans Dartford  GBR  12:06:00   1:35:55  
   Harri Laine Kauhajoen Karhu    11:36:00   ei läht.  
   Hannu Seppänen Navi    11:50:00   ei läht.  
   Voitto Manninen Riihimäen Suunnistajat    12:07:00   hylätty  
   Jorma Matilainen Suunta Jyväskylä    12:15:00   ei läht.  
   Evgeny Shver Veresk-Vub  RUS  12:16:00   keskeytti  
   Hannu Kokkonen Rasti-Pielinen    12:17:00   ei läht.  
   Jouko Koskialho Rasti-Lukko    12:21:00   ei läht.  
   Pekka Palttala Turengin Sarastus    12:22:00   ei läht.  
   Teuvo Tiilikainen Hämeenlinnan Suunnistajat    12:25:00   keskeytti  
   Timo Jäntti Suunta Jyväskylä    12:28:00   ei läht.  
   Sauli Joki Vetelin Urheilijat    12:29:00   ei läht.  
   Jaakko Käyhkö RastiPiikkiö    12:30:00   ei läht.  
   Lassi Kurittu Suunta Jyväskylä    12:31:00   ei läht.  
   Martti Pulli Lappeen Riento    12:32:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English