FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H60A 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,0 km
 
1.   Jouni Savelainen Helsingin Suunnistajat    11:46:00   40:12  
2.   Martti Mäkelä SOC Asikkala    12:46:00   40:31  
3.   Håkan Björklund IK Falken    12:10:00   41:17  
4.   Ossi Tani Sippurasti    12:54:00   42:57  
5.   Viacheslav Gorelov Tambov  RUS  10:48:00   43:20  
6.   Juhani Kytöjoki Rasti-Jyry    11:26:00   44:33  
7.   Heikki Peltonen Kouvolan Rasti-72    13:10:00   44:52  
8.   Risto Wessman Delta    10:32:00   44:54  
9.   Ilmars Limbens Sigulda  LAT  12:08:00   45:35  
10.   Jukka Aunula Rasti-Jyry    13:00:00   45:47  
11.   Jussi Lavikainen Kangasala SK    12:16:00   45:49  
12.   Niilo Sevon Saloisten Reipas    11:22:00   46:30  
13.   Oke Peltola Turun Suunnistajat    11:34:00   46:38  
14.   Veikko Pellinen Joutsenon Kullervo    10:06:00   46:49  
15.   Reijo Mouhu Raja-Karjalan Suunnistajat    10:46:00   46:51  
16.   Erkki Turunen Hiisirasti    11:10:00   47:04  
17.   Åge Liljeström Helsingin Suunnistajat    11:14:00   47:29  
17.   Taisto Kemppainen Vaalan Karhu    12:28:00   47:29  
19.   Seppo Tuominen Kouvolan Rasti-72    12:02:00   48:08  
20.   Reima Parkkonen Pihkaniskat    10:04:00   48:28  
21.   Ilmari Mäkilä Espoon Suunta    11:08:00   48:52  
22.   Mauno Näsi Rasti-Jussit    11:44:00   48:54  
23.   Seppo Ahvenainen Järvenpään Palo    12:48:00   49:13  
24.   Alexander Kozmov EVEREST-RU  RUS  11:40:00   49:15  
25.   Reino Ansamaa Rasti-Nokia    11:48:00   50:15  
26.   Risto Jarva Oriveden Ponnistus    12:44:00   50:22  
27.   Severi Halkosaari Himangan Urheilijat    12:24:00   50:33  
28.   Pekka Kanste Sotkamon Jymy    10:26:00   50:44  
29.   Vesa Herttuainen Raja-Karjalan Suunnistajat    12:52:00   50:47  
30.   Matti Lampinen Navi    12:06:00   51:10  
31.   Hannu Töyrylä Kouvolan Rasti-72    10:52:00   51:28  
32.   Pertti Euren Rastikarhut    12:36:00   52:01  
33.   Heikki Hillo Valkeakosken Haka    10:08:00   52:14  
34.   Lasse Myllyaho Keuruun Kisailijat    12:12:00   52:39  
35.   Timo Peltola MS Parma    11:58:00   53:07  
36.   Mauri Tolvanen Leppävaaran Sisu    11:42:00   53:11  
37.   Leo Koistinen Vakka-Rasti    10:10:00   53:37  
38.   Reijo Pitkänen Hollolan Urheilijat -46    12:34:00   53:50  
39.   Alexander Orlov Dialog-V:N  RUS  12:22:00   53:59  
40.   Timo Turpeinen Vaajakosken Terä    10:12:00   54:08  
41.   Tauno Pajala Espoon Suunta    11:52:00   54:19  
42.   Jaakko Laine Helsingin Suunnistajat    12:14:00   54:41  
43.   Kyösti Rautanen Tuupovaaran Sepot    12:26:00   54:43  
44.   Ronald Mcgaail Söllerödok  DEN  12:40:00   54:46  
45.   Erkki Väänänen Siilin Rasti    12:00:00   54:51  
46.   Pekka Lindqvist Raja-Karjalan Suunnistajat    11:54:00   55:18  
47.   Matti Valta Jämsän Retki-Veikot    11:32:00   57:13  
48.   Ilkka Lainema MS Parma    12:42:00   57:24  
49.   Roy Dawson NATO  GBR  11:20:00   58:07  
50.   Veikko Kaarnijärvi Jämsän Retki-Veikot    13:08:00   58:19  
51.   Reijo Puurunen Oulun Tarmo    11:12:00   58:56  
52.   Matti Espo Sippurasti    11:18:00   59:26  
53.   Voitto Järvenpää Rasti E4    10:54:00   59:34  
54.   Heikki Onnela Kemijärven Urheilijat    10:30:00   1:00:34  
55.   Veli-Matti Kyckling Helsingin Suunnistajat    10:42:00   1:00:50  
56.   Rolf Eklund Helsingin Suunnistajat    12:38:00   1:00:59  
57.   Matti Railimo Rastivarsat    11:50:00   1:01:07  
58.   Jussi Rajamäki Helsingin Suunnistajat    12:58:00   1:02:46  
59.   Jan Åsberg Häverödals  SWE  10:20:00   1:04:25  
60.   Sergei Harkov Inus    11:00:00   1:05:41  
61.   Henry Lågland Vaasan Suunnistajat    10:28:00   1:07:27  
62.   Vladimir Ivanov Dialog-V:N  RUS  10:36:00   1:07:38  
63.   Valery Novozhilov Saint-Pete  RUS  13:02:00   1:07:53  
64.   Eero Länsiluoto Espoon Suunta    10:24:00   1:10:33  
65.   Heikki Kujanpää Alajärven Ankkurit    11:38:00   1:13:02  
66.   Jouni Marttinen Mäntsälän Urheilijat    12:50:00   1:13:13  
67.   Jouko Kontturi Rasti-Lukko    10:38:00   1:13:45  
68.   Pekka Puolakka Säyneisen Salpa    12:04:00   1:17:20  
69.   Reino Hotti Helsingin Suunnistajat    10:16:00   1:18:50  
70.   Pekka Peltonen Mäntsälän Urheilijat    11:16:00   1:19:57  
71.   Pekka Heikelä MS Parma    11:04:00   1:25:12  
72.   Alexander Malinin Saint-Pete  RUS  11:28:00   1:31:20  
73.   Jorma Pöntinen Navi    10:22:00   1:47:18  
74.   Mike Intgroen KOVZ  NED  11:24:00   1:56:47  
   Arto Rautiainen Kalevan Rasti    10:00:00   ei läht.  
   Erkki Rantakangas Alajärven Ankkurit    10:02:00   ei läht.  
   Jaakko Hörkkö MS Parma    10:18:00   ei läht.  
   Börje Sten Akilles OK    10:40:00   ei läht.  
   Heikki Lahdenniemi Sahalahden Kunto    10:44:00   ei läht.  
   Pentti Hirvonen Turun Metsänkävijät    10:50:00   ei läht.  
   Seppo Kuikko Vehkalahden Veikot    10:56:00   ei läht.  
   Klaus Toivonen Ounasvaaran Hiihtoseura    10:58:00   ei läht.  
   Pertti Immanen Oriveden Ponnistus    11:06:00   ei läht.  
   Jukka Nurmela Urjalan Urheilijat    11:36:00   ei läht.  
   Lauri Mikkonen KontiolU    12:18:00   ei läht.  
   Atle Bergseth KvernbitIL    12:20:00   ei läht.  
   Hannu Pönni Kymin Suunnistajat    12:30:00   ei läht.  
   Aimo Partanen Kuopion Suunnistajat    12:32:00   ei läht.  
   Ossi Lakkala Saloisten Reipas    12:56:00   ei läht.  
   Jorma Juvonen Espoon Suunta    13:04:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English