FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H70A 5. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
3,5 km
 
1.   Pertti Salminen Hämeenlinnan Suunnistajat    13:03:00   35:53  
2.   Juhani Hämäläinen Olavin Rasti    12:27:00   37:01  
3.   Toivo Setälä Järvenpään Palo    12:37:00   37:09  
4.   Reino Österberg Leppävaaran Sisu    12:53:00   38:40  
5.   Mikko Houni Epilän Esa    12:25:00   38:50  
6.   Matti Oikkonen Raja-Karjalan Suunnistajat    11:49:00   39:59  
7.   Eero Salo Inkeroisten Terho    11:39:00   41:12  
8.   Tauno Hämäläinen Vihtavuoren Pamaus    11:53:00   41:35  
9.   Seppo Jokipelto Hollolan Urheilijat -46    12:11:00   42:20  
10.   Olavi Kittilä Saloisten Reipas    12:43:00   42:22  
11.   Paavo Moisio Saarijärven Pullistus    12:57:00   42:30  
12.   Aulis Leino Raja-Karjalan Suunnistajat    12:21:00   43:23  
13.   Aimo Kvick Itä-Hämeen Rasti    11:31:00   43:38  
14.   Esko Kilo Lappeen Riento    12:23:00   43:42  
15.   Voitto Repo Raja-Karjalan Suunnistajat    11:29:00   43:50  
16.   Pentti Suonpää Espoon Akilles    13:01:00   44:06  
17.   Aimo Haapaniemi Lahden Suunnistajat-37    12:55:00   44:19  
18.   Matti Alapoikela Ounasvaaran Hiihtoseura    11:45:00   45:03  
19.   Armo Pasonen OK77    11:51:00   45:26  
20.   Osmo Aronen Rastikarhut    13:05:00   45:42  
21.   Ilari Virtanen Hämeenlinnan Suunnistajat    11:59:00   45:55  
22.   Tapani Laine Kuopion Suunnistajat    11:47:00   49:21  
23.   Yotaro Ogasawara Tokyo Ol Club  JPN  11:41:00   49:33  
24.   Valto Halonen Kuopion Suunnistajat    12:47:00   50:09  
25.   Kyösti Suokas Rasti Reipas    12:15:00   50:11  
26.   Oleg Zhukov Saint-Pete  RUS  12:03:00   50:33  
27.   Keijo Ruokonen Helsingin Suunnistajat    12:45:00   50:56  
28.   Jyrki Viiri Hirvensalon Heitto    11:55:00   51:05  
29.   Esa Klinga Lahden Suunnistajat-37    11:57:00   52:18  
30.   Aimo Mattila Hiisirasti    12:01:00   52:49  
31.   Matti Lainema XYZ    12:07:00   52:59  
32.   Börje Alden Akilles OK    12:19:00   53:23  
33.   Karl-Erik Åberg Espoon Suunta    11:43:00   53:42  
34.   Arvo Seppänen Hiidenkiertäjät    12:09:00   54:48  
35.   Olli Juntunen Helsingin Suunnistajat    12:05:00   56:36  
36.   Kimmo Numminen Mellunkylän Kontio    12:41:00   57:52  
37.   Boris Kalinin Moscow  RUS  12:13:00   1:12:24  
38.   Heikki Lepistö Helsingin Suunnistajat    11:35:00   1:16:45  
   Seppo Saario MS Parma    11:27:00   ei läht.  
   Pertti Inkeri Olavin Rasti    11:33:00   ei läht.  
   Risto Kaitio MS Parma    12:17:00   ei läht.  
   Osmo Perkinen Pihkaniskat    12:31:00   ei läht.  
   Ossi Saarinen Mesikämmenet    12:33:00   ei läht.  
   Mauri Karnaattu Sippurasti    12:35:00   hylätty  
   Lars Eklund Rasti-Kurikka    12:39:00   ei läht.  
   Toivo Ryyppö Raja-Karjalan Suunnistajat    12:49:00   ei läht.  
   Onni Rosenqvist Suosmeren Salpa    12:59:00   keskeytti  
   Aapo Hietalahti Halsuan Toivo    13:07:00   ei läht.  
   Raimo Laitinen Hiidenkiertäjät    13:09:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English