FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H8RR 4. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Topias Ahola
Kangasala SK
1:15 (2)
2:15 (1)
1:00 (3)
2:57 (1)
42 (4)
5:48 (1)
2:51 (1)
7:50 (1)
2:02 (1)
8:10 (1)
20 (3)
8:09  Topias Ahola
2   Niklas Ekström
MS Parma
1:41 (15)
2:40 (5)
59 (1)
3:20 (3)
40 (1)
6:56 (5)
3:36 (8)
8:58 (2)
2:02 (1)
9:19 (2)
21 (6)
9:19  Niklas Ekström
3   Eetu Korhonen
SK Vuoksi
1:33 (13)
2:32 (2)
59 (1)
3:13 (2)
41 (2)
6:30 (2)
3:17 (4)
10:34 (3)
4:04 (5)
10:57 (3)
23 (15)
10:56  Eetu Korhonen
4   Seeti Salonen
Valkeakosken Haka
1:16 (3)
2:40 (5)
1:24 (11)
3:24 (4)
44 (6)
6:38 (3)
3:14 (3)
11:09 (4)
4:31 (15)
11:30 (4)
21 (6)
11:30  Seeti Salonen
5   Bolotov Alexey
Orienta-Ky
1:49 (18)
2:55 (9)
1:06 (4)
3:36 (5)
41 (2)
6:47 (4)
3:11 (2)
11:15 (5)
4:28 (13)
11:38 (5)
23 (15)
11:36  Bolotov Alexey
6   Topi Laakso
Suunta Jyväskylä
1:12 (1)
3:03 (11)
1:51 (18)
3:49 (7)
46 (7)
7:39 (6)
3:50 (12)
11:29 (6)
3:50 (3)
11:53 (6)
24 (23)
11:53  Topi Laakso
7   Matias Lautamäki
Hämeenlinnan Suunnistajat
1:18 (4)
2:38 (4)
1:20 (9)
4:30 (11)
1:52 (33)
8:11 (8)
3:41 (10)
12:35 (7)
4:24 (10)
12:54 (7)
19 (2)
12:54  Matias Lautamäki
8   Eemeli Kivelä
Kangasala SK
1:26 (8)
2:33 (3)
1:07 (5)
4:39 (13)
2:06 (36)
8:07 (7)
3:28 (5)
12:40 (8)
4:33 (16)
13:01 (8)
21 (6)
12:59  Eemeli Kivelä
9   Otso Hursti
Espoon Suunta
2:11 (28)
4:06 (26)
1:55 (21)
4:48 (17)
42 (4)
8:36 (13)
3:48 (11)
12:40 (8)
4:04 (5)
13:04 (9)
24 (23)
13:03  Otso Hursti
10   Jonne Nieminen
Akilles OK
1:58 (23)
3:50 (20)
1:52 (20)
4:50 (18)
1:00 (14)
8:27 (11)
3:37 (9)
12:45 (10)
4:18 (9)
13:08 (10)
23 (15)
13:07  Jonne Nieminen
11   Kristian Boström
Lynx
1:55 (21)
3:35 (14)
1:40 (16)
4:24 (9)
49 (8)
8:24 (10)
4:00 (15)
12:50 (11)
4:26 (11)
13:13 (11)
23 (15)
13:12  Kristian Boström
12   Antti Sorsa
Pihkaniskat
1:41 (15)
3:59 (23)
2:18 (28)
4:54 (21)
55 (11)
8:28 (12)
3:34 (7)
12:55 (12)
4:27 (12)
13:15 (12)
20 (3)
13:15  Antti Sorsa
13   Paulus Hanhijärvi
Espoon Akilles
1:25 (7)
3:43 (16)
2:18 (28)
4:40 (14)
57 (12)
8:11 (8)
3:31 (6)
13:00 (13)
4:49 (18)
13:21 (13)
21 (6)
13:21  Paulus Hanhijärvi
14   Aaro Ojala
Kuusankosken Urheiluseura
2:12 (30)
3:57 (21)
1:45 (17)
4:51 (19)
54 (10)
9:05 (15)
4:14 (17)
13:06 (14)
4:01 (4)
13:26 (14)
20 (3)
13:25  Aaro Ojala
15   Kasimir Niinimäki
Kyrös-Rasti
1:32 (11)
3:43 (16)
2:11 (25)
4:44 (15)
1:01 (16)
9:23 (18)
4:39 (22)
13:34 (15)
4:11 (8)
13:55 (15)
21 (6)
13:54  Kasimir Niinimäki
16   Atte Nymalm
IF Nagu IF
1:21 (6)
2:55 (9)
1:34 (14)
3:46 (6)
51 (9)
9:57 (22)
6:11 (38)
14:07 (16)
4:10 (7)
14:31 (16)
24 (23)
14:30  Atte Nymalm
17   Paavo Terä
Sippurasti
1:32 (11)
2:49 (8)
1:17 (7)
5:15 (23)
2:26 (39)
10:10 (23)
4:55 (29)
14:38 (17)
4:28 (13)
15:04 (17)
26 (31)
15:02  Paavo Terä
18   Mihkel Pais
OKWest
1:27 (9)
3:48 (19)
2:21 (30)
4:51 (19)
1:03 (19)
9:13 (17)
4:22 (20)
14:45 (18)
5:32 (29)
15:13 (18)
28 (38)
15:12  Mihkel Pais
19   Vertti Myllärinen
Lappeen Riento
1:47 (17)
4:02 (24)
2:15 (27)
5:07 (22)
1:05 (20)
9:53 (20)
4:46 (26)
14:58 (19)
5:05 (21)
15:20 (19)
22 (12)
15:19  Vertti Myllärinen
20   Taavi Kelosuo
SK Vuoksi
2:01 (25)
3:27 (13)
1:26 (12)
4:28 (10)
1:01 (16)
9:10 (16)
4:42 (23)
14:59 (20)
5:49 (33)
15:23 (20)
24 (23)
15:22  Taavi Kelosuo
21   Karim Mbembela
Lynx
1:53 (20)
3:44 (18)
1:51 (18)
5:36 (24)
1:52 (33)
9:56 (21)
4:20 (19)
15:20 (21)
5:24 (26)
15:43 (21)
23 (15)
15:42  Karim Mbembela
22   Juuso Tervakangas
Espoon Suunta
2:10 (27)
4:08 (27)
1:58 (22)
6:22 (30)
2:14 (37)
10:38 (25)
4:16 (18)
15:24 (22)
4:46 (17)
15:47 (22)
23 (15)
15:45  Juuso Tervakangas
23   Denis Osoblivetc
Juventa
2:00 (24)
4:05 (25)
2:05 (23)
5:45 (27)
1:40 (30)
10:29 (24)
4:44 (24)
15:30 (23)
5:01 (20)
15:55 (23)
25 (29)
15:54  Denis Osoblivetc
24   Valtteri Kivelä
Kangasala SK
1:18 (4)
4:33 (30)
3:15 (34)
5:38 (25)
1:05 (20)
11:01 (26)
5:23 (33)
16:06 (25)
5:05 (21)
16:24 (24)
18 (1)
16:24  Valtteri Kivelä
25   Miska Tähtinen
Päijät-Rasti
1:29 (10)
2:43 (7)
1:14 (6)
4:37 (12)
1:54 (35)
11:09 (27)
6:32 (39)
16:05 (24)
4:56 (19)
16:31 (25)
26 (31)
16:30  Miska Tähtinen
26   Antti Reiman
Angelniemen Ankkuri
2:11 (28)
4:25 (29)
2:14 (26)
5:57 (28)
1:32 (28)
9:51 (19)
3:54 (13)
16:24 (26)
6:33 (36)
16:45 (26)
21 (6)
16:45  Antti Reiman
27   Ivan Kornev
Juventa
2:26 (33)
4:35 (31)
2:09 (24)
6:14 (29)
1:39 (29)
11:11 (28)
4:57 (30)
16:50 (27)
5:39 (32)
17:15 (27)
25 (29)
17:14  Ivan Kornev
28   Taneli Lehtonen
Tuusulan Voima-Veikot
2:34 (34)
3:57 (21)
1:23 (10)
5:41 (26)
1:44 (31)
11:43 (30)
6:02 (36)
16:59 (28)
5:16 (24)
17:21 (28)
22 (12)
17:20  Taneli Lehtonen
29   Elias Pelkonen
Mäntsälän Urheilijat
2:17 (32)
4:38 (32)
2:21 (30)
6:23 (31)
1:45 (32)
11:37 (29)
5:14 (31)
17:37 (29)
6:00 (34)
18:00 (29)
23 (15)
17:59  Elias Pelkonen
30   Matias Koponen
Lynx
3:35 (39)
5:14 (33)
1:39 (15)
6:36 (32)
1:22 (26)
12:44 (32)
6:08 (37)
18:01 (30)
5:17 (25)
18:23 (30)
22 (12)
18:23  Matias Koponen
31   Oula Pelkonen
Mäntsälän Urheilijat
2:15 (31)
5:35 (34)
3:20 (35)
6:42 (33)
1:07 (23)
12:42 (31)
6:00 (35)
18:09 (31)
5:27 (27)
18:32 (31)
23 (15)
18:32  Oula Pelkonen
32   Väinö Ristimäki
Kalvolan Keihäs
4:04 (41)
7:24 (37)
3:20 (35)
8:24 (34)
1:00 (14)
13:11 (33)
4:47 (27)
18:39 (32)
5:28 (28)
19:06 (32)
27 (36)
19:04  Väinö Ristimäki
33   Kristen Rohtla
Koeravere
4:02 (40)
7:51 (39)
3:49 (37)
9:00 (36)
1:09 (24)
13:22 (34)
4:22 (20)
18:58 (33)
5:36 (30)
19:32 (33)
34 (40)
19:31  Kristen Rohtla
34   Alexey Bakhaev
Juventa
3:12 (37)
7:57 (40)
4:45 (39)
9:27 (39)
1:30 (27)
14:12 (37)
4:45 (25)
19:26 (34)
5:14 (23)
19:52 (34)
26 (31)
19:50  Alexey Bakhaev
35   Anton Leppämäki
Viitasaaren Suunta
2:07 (26)
3:37 (15)
1:30 (13)
4:47 (16)
1:10 (25)
8:45 (14)
3:58 (14)
19:46 (35)
11:01 (40)
20:21 (35)
35 (41)
20:19  Anton Leppämäki
36   Aatu Niskanen
Vehkalahden Veikot
1:56 (22)
7:37 (38)
5:41 (41)
8:35 (35)
58 (13)
14:30 (40)
5:55 (34)
20:08 (36)
5:38 (31)
20:35 (36)
27 (36)
20:33  Aatu Niskanen
37   Elliot Dannecker
OJura
1:51 (19)
3:10 (12)
1:19 (8)
4:15 (8)
1:05 (20)
14:09 (36)
9:54 (41)
20:21 (37)
6:12 (35)
20:50 (37)
29 (39)
20:48  Elliot Dannecker
38   Hannes Lervik
Solf IK
1:36 (14)
4:12 (28)
2:36 (33)
9:33 (41)
5:21 (41)
13:42 (35)
4:09 (16)
20:40 (38)
6:58 (38)
21:04 (38)
24 (23)
21:02  Hannes Lervik
39   Simo Puupponen
Espoon Suunta
3:02 (35)
8:09 (41)
5:07 (40)
9:10 (37)
1:01 (16)
14:28 (39)
5:18 (32)
21:23 (39)
6:55 (37)
21:49 (39)
26 (31)
21:47  Simo Puupponen
40   Onni Siljander
Vehkalahden Veikot
3:20 (38)
7:10 (36)
3:50 (38)
9:27 (39)
2:17 (38)
14:16 (38)
4:49 (28)
23:47 (40)
9:31 (39)
24:13 (40)
26 (31)
24:13  Onni Siljander
41   Paavo Koskinen
Hämeenlinnan Suunnistajat
3:09 (36)
5:36 (35)
2:27 (32)
9:15 (38)
3:39 (40)
17:30 (41)
8:15 (40)
28:45 (41)
11:15 (41)
29:09 (41)
24 (23)
29:08  Paavo Koskinen
   Samuel Kalenius
Lahden Suunnistajat-37
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
keskeytti  Samuel Kalenius
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English