FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H8RR 5. päivä

Rastiväliajat

    L-1 1-2 2-3 3-4 4-5 5-Maali Tulos  
1   Niklas Ekström
MS Parma
1:22 (14)
3:07 (4)
1:45 (1)
6:43 (1)
3:36 (1)
8:49 (1)
2:06 (1)
11:48 (1)
2:59 (1)
12:11 (1)
23 (14)
12:10  Niklas Ekström
2   Eetu Korhonen
SK Vuoksi
1:36 (26)
3:22 (7)
1:46 (2)
7:18 (3)
3:56 (2)
9:29 (2)
2:11 (2)
12:29 (2)
3:00 (2)
12:48 (2)
19 (1)
12:47  Eetu Korhonen
3   Topias Ahola
Kangasala SK
1:11 (3)
3:06 (1)
1:55 (5)
7:06 (2)
4:00 (3)
9:32 (3)
2:26 (4)
12:42 (3)
3:10 (3)
13:02 (3)
20 (3)
13:01  Topias Ahola
4   Topi Laakso
Suunta Jyväskylä
1:13 (6)
3:06 (1)
1:53 (4)
7:30 (4)
4:24 (6)
9:47 (4)
2:17 (3)
13:18 (4)
3:31 (6)
13:41 (4)
23 (14)
13:40  Topi Laakso
5   Eemeli Kivelä
Kangasala SK
1:15 (8)
3:25 (8)
2:10 (9)
7:50 (7)
4:25 (7)
10:27 (6)
2:37 (10)
13:47 (5)
3:20 (4)
14:07 (5)
20 (3)
14:05  Eemeli Kivelä
6   Seeti Salonen
Valkeakosken Haka
1:11 (3)
3:07 (4)
1:56 (6)
7:33 (5)
4:26 (8)
10:09 (5)
2:36 (8)
13:56 (6)
3:47 (7)
14:16 (6)
20 (3)
14:15  Seeti Salonen
7   Otso Hursti
Espoon Suunta
1:19 (10)
3:30 (9)
2:11 (10)
7:43 (6)
4:13 (4)
10:27 (6)
2:44 (12)
14:33 (7)
4:06 (11)
14:58 (7)
25 (26)
14:58  Otso Hursti
8   Kristian Boström
Lynx
1:10 (2)
3:16 (6)
2:06 (7)
8:03 (8)
4:47 (11)
10:31 (8)
2:28 (6)
14:52 (8)
4:21 (14)
15:17 (8)
25 (26)
15:17  Kristian Boström
9   Kasimir Niinimäki
Kyrös-Rasti
1:23 (15)
3:50 (15)
2:27 (18)
8:07 (9)
4:17 (5)
10:54 (9)
2:47 (13)
14:58 (9)
4:04 (10)
15:21 (9)
23 (14)
15:21  Kasimir Niinimäki
10   Taneli Lehtonen
Tuusulan Voima-Veikot
1:20 (11)
3:45 (13)
2:25 (17)
8:30 (10)
4:45 (9)
11:30 (12)
3:00 (16)
15:25 (10)
3:55 (9)
15:48 (10)
23 (14)
15:47  Taneli Lehtonen
11   Aaro Ojala
Kuusankosken Urheiluseura
1:08 (1)
3:32 (11)
2:24 (15)
9:21 (17)
5:49 (20)
12:02 (15)
2:41 (11)
15:31 (11)
3:29 (5)
15:53 (11)
22 (10)
15:53  Aaro Ojala
12   Valtteri Kivelä
Kangasala SK
1:23 (15)
3:50 (15)
2:27 (18)
8:50 (12)
5:00 (14)
11:38 (13)
2:48 (14)
15:48 (12)
4:10 (12)
16:07 (12)
19 (1)
16:06  Valtteri Kivelä
13   Antti Sorsa
Pihkaniskat
1:31 (22)
3:46 (14)
2:15 (11)
8:36 (11)
4:50 (12)
11:41 (14)
3:05 (17)
16:02 (13)
4:21 (14)
16:23 (13)
21 (6)
16:22  Antti Sorsa
14   Paulus Hanhijärvi
Espoon Akilles
1:48 (28)
3:57 (18)
2:09 (8)
8:52 (13)
4:55 (13)
-
-
16:03 (14)
-
16:25 (14)
22 (10)
16:24  Paulus Hanhijärvi
15   Matias Lautamäki
Hämeenlinnan Suunnistajat
1:14 (7)
3:06 (1)
1:52 (3)
8:52 (13)
5:46 (19)
11:19 (10)
2:27 (5)
16:55 (16)
5:36 (27)
17:18 (15)
23 (14)
17:18  Matias Lautamäki
16   Elliot Dannecker
OJura
1:58 (32)
4:20 (24)
2:22 (14)
9:06 (16)
4:46 (10)
12:24 (16)
3:18 (19)
16:54 (15)
4:30 (17)
17:25 (16)
31 (37)
17:25  Elliot Dannecker
17   Miska Tähtinen
Päijät-Rasti
1:33 (24)
4:12 (20)
2:39 (22)
9:56 (19)
5:44 (17)
12:46 (17)
2:50 (15)
17:05 (17)
4:19 (13)
17:30 (17)
25 (26)
17:29  Miska Tähtinen
18   Jonne Nieminen
Akilles OK
1:11 (3)
3:31 (10)
2:20 (13)
8:52 (13)
5:21 (16)
11:22 (11)
2:30 (7)
17:20 (18)
5:58 (28)
17:44 (18)
24 (21)
17:43  Jonne Nieminen
19   Vertti Myllärinen
Lappeen Riento
1:51 (29)
4:20 (24)
2:29 (20)
9:33 (18)
5:13 (15)
13:27 (18)
3:54 (25)
18:03 (19)
4:36 (20)
18:24 (19)
21 (6)
18:23  Vertti Myllärinen
20   Karim Mbembela
Lynx
1:20 (11)
4:05 (19)
2:45 (24)
10:16 (20)
6:11 (23)
13:43 (20)
3:27 (21)
18:08 (20)
4:25 (16)
18:34 (21)
26 (29)
18:33  Karim Mbembela
20   Antti Reiman
Angelniemen Ankkuri
1:27 (18)
3:51 (17)
2:24 (15)
10:32 (22)
6:41 (24)
13:38 (19)
3:06 (18)
18:12 (21)
4:34 (19)
18:33 (20)
21 (6)
18:33  Antti Reiman
22   Taavi Kelosuo
SK Vuoksi
2:37 (39)
5:24 (34)
2:47 (25)
11:09 (25)
5:45 (18)
14:39 (23)
3:30 (23)
19:12 (22)
4:33 (18)
19:34 (22)
22 (10)
19:34  Taavi Kelosuo
23   Matias Koponen
Lynx
1:58 (32)
4:36 (26)
2:38 (21)
10:28 (21)
5:52 (21)
-
-
19:28 (23)
-
19:52 (23)
24 (21)
19:51  Matias Koponen
24   Juuso Tervakangas
Espoon Suunta
1:26 (17)
4:57 (31)
3:31 (34)
10:54 (23)
5:57 (22)
14:20 (21)
3:26 (20)
19:38 (24)
5:18 (24)
20:04 (24)
26 (29)
20:03  Juuso Tervakangas
25   Elias Pelkonen
Mäntsälän Urheilijat
1:27 (18)
4:55 (30)
3:28 (33)
11:37 (27)
6:42 (25)
15:29 (24)
3:52 (24)
20:31 (26)
5:02 (23)
20:55 (25)
24 (21)
20:55  Elias Pelkonen
26   Ivan Kornev
Juventa
1:28 (20)
4:42 (27)
3:14 (31)
11:31 (26)
6:49 (27)
15:34 (25)
4:03 (27)
20:30 (25)
4:56 (22)
20:59 (26)
29 (33)
20:58  Ivan Kornev
27   Oula Pelkonen
Mäntsälän Urheilijat
1:31 (22)
4:13 (21)
2:42 (23)
10:59 (24)
6:46 (26)
14:26 (22)
3:27 (21)
20:39 (27)
6:13 (32)
21:09 (27)
30 (34)
21:08  Oula Pelkonen
28   Hannes Lervik
Solf IK
2:05 (36)
5:04 (32)
2:59 (28)
12:15 (29)
7:11 (28)
16:36 (26)
4:21 (28)
22:01 (28)
5:25 (26)
22:23 (28)
22 (10)
22:23  Hannes Lervik
29   Paavo Terä
Sippurasti
1:30 (21)
4:19 (23)
2:49 (26)
12:03 (28)
7:44 (29)
17:39 (27)
5:36 (36)
22:33 (29)
4:54 (21)
23:03 (29)
30 (34)
23:02  Paavo Terä
30   Bolotov Alexey
Orienta-Ky
1:20 (11)
3:35 (12)
2:15 (11)
16:59 (35)
13:24 (36)
19:35 (28)
2:36 (8)
23:28 (30)
3:53 (8)
23:51 (30)
23 (14)
23:51  Bolotov Alexey
31   Aatu Niskanen
Vehkalahden Veikot
1:51 (29)
6:14 (36)
4:23 (37)
16:00 (34)
9:46 (34)
20:00 (30)
4:00 (26)
26:11 (31)
6:11 (30)
26:35 (31)
24 (21)
26:35  Aatu Niskanen
32   Denis Osoblivetc
Juventa
1:33 (24)
6:30 (37)
4:57 (38)
14:29 (30)
7:59 (31)
19:57 (29)
5:28 (34)
26:19 (33)
6:22 (33)
26:42 (32)
23 (14)
26:42  Denis Osoblivetc
33   Samuel Kalenius
Lahden Suunnistajat-37
1:40 (27)
4:48 (28)
3:08 (30)
15:43 (32)
10:55 (35)
20:05 (31)
4:22 (29)
26:17 (32)
6:12 (31)
26:47 (33)
30 (34)
26:46  Samuel Kalenius
34   Aapo Hyyrynen
Kuusankosken Urheiluseura
2:28 (38)
6:46 (38)
4:18 (36)
15:46 (33)
9:00 (32)
21:19 (32)
5:33 (35)
27:28 (34)
6:09 (29)
27:49 (34)
21 (6)
27:47  Aapo Hyyrynen
35   Alexey Bakhaev
Juventa
2:01 (35)
5:21 (33)
3:20 (32)
14:32 (31)
9:11 (33)
21:25 (33)
6:53 (37)
27:52 (35)
6:27 (34)
28:20 (35)
28 (32)
28:19  Alexey Bakhaev
36   Anton Leppämäki
Viitasaaren Suunta
6:13 (40)
12:18 (40)
6:05 (40)
20:12 (36)
7:54 (30)
25:23 (34)
5:11 (31)
36:43 (36)
11:20 (37)
37:17 (36)
34 (39)
37:15  Anton Leppämäki
37   Mihkel Pais
OKWest
1:15 (8)
4:14 (22)
2:59 (28)
26:31 (38)
22:17 (38)
31:22 (36)
4:51 (30)
36:45 (37)
5:23 (25)
37:18 (37)
33 (38)
37:18  Mihkel Pais
38   Onni Siljander
Vehkalahden Veikot
2:27 (37)
7:37 (39)
5:10 (39)
21:17 (37)
13:40 (37)
29:44 (35)
8:27 (38)
38:19 (38)
8:35 (36)
38:45 (38)
26 (29)
38:45  Onni Siljander
39   Kristen Rohtla
Koeravere
1:57 (31)
6:05 (35)
4:08 (35)
28:27 (39)
22:22 (39)
33:40 (37)
5:13 (32)
40:20 (39)
6:40 (35)
40:55 (39)
35 (40)
40:54  Kristen Rohtla
40   Simo Puupponen
Espoon Suunta
1:58 (32)
4:54 (29)
2:56 (27)
28:50 (40)
23:56 (40)
34:05 (38)
5:15 (33)
47:57 (40)
13:52 (38)
48:21 (40)
24 (21)
48:20  Simo Puupponen
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English