FIN5 suunnistusviikko 2010, 12.7. - 17.7.2010

H8RR 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
1,1 km
 
1.   Topias Ahola Kangasala SK    14:16:00   8:21  
2.   Niklas Ekström MS Parma    14:31:00   9:27  
3.   Topi Laakso Suunta Jyväskylä    14:09:00   9:52  
4.   Matias Lautamäki Hämeenlinnan Suunnistajat    14:48:00   9:55  
5.   Seeti Salonen Valkeakosken Haka    14:03:00   10:06  
6.   Eetu Korhonen SK Vuoksi    14:37:00   10:10  
7.   Atte Nymalm IF Nagu IF    14:20:00   10:15  
8.   Eemeli Kivelä Kangasala SK    14:35:00   10:20  
9.   Paulus Hanhijärvi Espoon Akilles    14:29:00   10:31  
10.   Aaro Ojala Kuusankosken Urheiluseura    14:42:00   10:36  
11.   Otso Hursti Espoon Suunta    14:19:00   10:39  
12.   Taavi Kelosuo SK Vuoksi    14:13:00   11:14  
13.   Kasimir Niinimäki Kyrös-Rasti    14:10:00   11:20  
14.   Bolotov Alexey Orienta-Ky  RUS  14:25:00   11:33  
15.   Antti Reiman Angelniemen Ankkuri    14:28:00   11:48  
16.   Antti Sorsa Pihkaniskat    14:15:00   11:56  
17.   Denis Osoblivetc Juventa  RUS  14:05:00   12:09  
18.   Paavo Terä Sippurasti    14:23:00   12:20  
19.   Karim Mbembela Lynx    14:17:00   12:26  
20.   Elias Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    14:34:00   12:41  
21.   Juuso Tervakangas Espoon Suunta    14:06:00   12:57  
22.   Taneli Lehtonen Tuusulan Voima-Veikot    14:22:00   13:01  
23.   Elliot Dannecker OJura  FRA  14:32:00   13:22  
24.   Arttu Kulmala SuuntaSepo    14:26:00   13:26  
25.   Ivan Kornev Juventa  RUS  14:39:00   13:55  
26.   Valtteri Kivelä Kangasala SK    14:01:00   14:10  
27.   Oula Pelkonen Mäntsälän Urheilijat    14:11:00   14:23  
28.   Miska Tähtinen Päijät-Rasti    14:36:00   14:29  
29.   Simo Puupponen Espoon Suunta    14:40:00   14:46  
30.   Hannes Lervik Solf IK    14:30:00   15:39  
31.   Taavi Suutari Vehkalahden Veikot    14:07:00   15:54  
32.   Matias Koponen Lynx    14:38:00   15:55  
33.   Onni Siljander Vehkalahden Veikot    14:21:00   18:35  
34.   Väinö Ristimäki Kalvolan Keihäs    14:44:00   18:47  
35.   Aatu Niskanen Vehkalahden Veikot    14:41:00   19:09  
36.   Alexey Bakhaev Juventa  RUS  14:18:00   19:51  
37.   Jonne Nieminen Akilles OK    14:14:00   20:09  
38.   Kristian Boström Lynx    14:04:00   21:26  
39.   Vertti Myllärinen Lappeen Riento    14:12:00   22:06  
40.   Kristen Rohtla Koeravere  EST  14:08:00   25:53  
41.   Paavo Koskinen Hämeenlinnan Suunnistajat    14:27:00   26:20  
42.   Anton Leppämäki Viitasaaren Suunta    14:47:00   27:47  
43.   Mihkel Pais OKWest  EST  14:43:00   28:00  
   Johannes Kivistö IF Sibbo-Vargarna    14:45:00   ei läht.  
   Kalle Huttunen Olavin Rasti    14:46:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English