Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H18E 1. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Väliaika
3,2 km
Väliaika
7,1 km
Maali
7,6 km
 
1.   Misa Tuomala Suunta Jyväskylä  FIN  14:47:00   26:14 (3)  54:40 (1)  58:08  
2.   Vili Virkki Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  14:51:00         59:09  
3.   Markus Räsänen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:13:00         1:00:15  
4.   Konsta Vanhanen SK Pohjantähti  FIN  14:21:00   25:24 (1)  57:15 (2)  1:00:56  
5.   Aleksi Tuovinen Kuopion Suunnistajat  FIN  14:49:00   27:19 (6)  58:17 (3)  1:02:31  
6.   Juho Rahko Laitasaaren Veto  FIN  14:19:00   27:26 (8)  59:18 (4)  1:03:02  
7.   Ville Parkkinen SK Pohjantähti  FIN  13:55:00   26:19 (4)  59:28 (5)  1:03:30  
8.   Santeri Aikio Kuusamon Erä-Veikot  FIN  14:17:00   26:41 (5)  1:01:16 (6)  1:04:57  
9.   Paavo Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:11:00   25:32 (2)  1:01:32 (7)  1:05:31  
10.   Janne Kukkonen Rasti-Pielinen  FIN  14:29:00   27:20 (7)  1:02:00 (8)  1:05:32  
11.   Toni-Antti Viitasaari Kokkolan Suunnistajat  FIN  14:45:00   31:15 (13)  1:02:19 (9)  1:06:11  
12.   Ari Meriläinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  14:31:00   30:21 (12)  1:02:26 (10)  1:06:14  
13.   Atte Mäkelä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  14:15:00   31:29 (14)  1:03:17 (12)  1:07:01  
14.   Jyri Uusitalo Pellon Ponsi  FIN  13:53:00   28:14 (9)  1:03:08 (11)  1:07:14  
15.   Aleksi Koskiaho Vehkalahden Veikot  FIN  14:01:00   29:26 (10)  1:06:45 (13)  1:10:56  
16.   Niko Nissinen SK Pohjantähti  FIN  14:43:00   32:28 (15)  1:06:51 (14)  1:10:59  
17.   Atte Lahtinen Helsingin Suunnistajat  FIN  14:35:00         1:11:30  
18.   Juho Lahtinen Itä-Hämeen Rasti  FIN  14:07:00   36:21 (16)  1:11:22 (15)  1:15:03  
19.   Joonas Hirvi Raja-Karjalan Suunnistajat  FIN  13:57:00   29:55 (11)  1:11:25 (16)  1:15:53  
20.   Teemu Tauriainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  14:59:00   38:11 (18)  1:13:40 (17)  1:17:42  
21.   Pauli Viberg Turun Suunnistajat  FIN  14:53:00   38:02 (17)  1:15:55 (18)  1:20:31  
22.   Janne Holmijoki Paimion Rasti  FIN  14:23:00   39:37 (20)  1:17:19 (20)  1:22:23  
23.   Topias Peltonen Itä-Päijänteen Rasti  FIN  14:37:00   38:26 (19)  1:16:37 (19)  1:22:49  
24.   Juho Latvala Alajärven Ankkurit  FIN  14:27:00         1:24:44  
25.   Juho Saari Pohjankyrön Rasti  FIN  14:33:00   40:51 (22)  1:20:35 (21)  1:26:39  
26.   Henrik Villanen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  13:49:00   42:04 (23)  1:24:49 (22)  1:30:20  
27.   Joel Hakala Raision Kuula  FIN  14:05:00   39:52 (21)  1:27:21 (23)  1:32:50  
28.   Tomi Pitkänen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  14:39:00   50:30 (24)  1:39:30 (24)  1:45:05  
   Markus Sippo Kangasniemen Kalske  FIN  13:51:00         hylätty  
   Jussi Manninen Sotkamon Jymy  FIN  13:59:00         ei läht.  
   Peetu Mattola Haapaveden Urheilijat  FIN  14:09:00         ei läht.  
   Jonathan Åman OK Botnia  FIN  14:55:00         hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English