Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H55A 2. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
5,5 km
 
1.   Arto Niemi Rajamäen Rykmentti  FIN  12:20:00   47:44  
2.   Esa Lehto Helsingin Suunnistajat  FIN  12:08:00   53:32  
3.   Hannu Karila Puolangan Ryhti  FIN  12:12:00   53:57  
4.   Juha Tolonen Hankasalmen Hanka  FIN  12:34:00   55:32  
5.   Seppo Keltamäki Ylä-Savon Rasti  FIN  12:52:00   56:00  
6.   Sauli Konttila Kannuksen Ura  FIN  11:32:00   57:23  
6.   Risto Airaksinen Oulun NMKY  FIN  12:46:00   57:23  
8.   Osmo Sivén Ähtärin Urheilijat  FIN  12:22:00   57:36  
9.   Peter Kronholm IF Brahe  FIN  13:00:00   57:42  
10.   Timo Koutaniemi Länsi-Rajan Rasti  FIN  12:36:00   57:59  
11.   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  11:50:00   58:02  
12.   Eero Nevalainen Pihkaniskat  FIN  11:26:00   58:37  
13.   Risto Haapakoski Kajaanin Suunnistajat  FIN  13:04:00   58:39  
14.   Esa Saarela Kokkolan Suunnistajat  FIN  12:30:00   59:02  
15.   Tapio Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  12:26:00   59:09  
16.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto  FIN  11:42:00   59:12  
17.   Eero Kiiskinen Rasti-Pielinen  FIN  12:10:00   1:01:01  
18.   Ari Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  11:46:00   1:02:12  
19.   Timo Halla-Aho Ylä-Savon Rasti  FIN  11:54:00   1:02:17  
20.   Arhi Tervo Oulun NMKY  FIN  11:20:00   1:03:13  
21.   Arto Etu-Huitti MS Parma  FIN  12:44:00   1:03:26  
22.   Jorma Koirikivi RasTiimi  FIN  11:48:00   1:03:44  
23.   Aulis Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:24:00   1:03:45  
24.   Erkki Suutarinen Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  11:40:00   1:06:20  
25.   Timo Lehtovirta Rastikarhut  FIN  12:58:00   1:08:06  
26.   Juha Tolppi Länsi-Rajan Rasti  FIN  12:54:00   1:08:16  
27.   Asko Korpijärvi Kannuksen Ura  FIN  12:38:00   1:09:10  
28.   Sauli Joki Vetelin Urheilijat  FIN  11:58:00   1:10:13  
29.   Arto Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  12:18:00   1:10:54  
30.   Esko Töykkälä Lammin Säkiä  FIN  12:48:00   1:12:27  
31.   Arto Härkönen Kajaanin Kuohu  FIN  12:50:00   1:12:31  
32.   Esko Pensas Laihian Luja  FIN  11:28:00   1:12:54  
33.   Markku Tolonen Kajaanin Kuohu  FIN  11:52:00   1:13:01  
34.   Harri Lukander RastiPiikkiö  FIN  12:42:00   1:14:34  
35.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:14:00   1:15:49  
36.   Ville Laukka Raisu Lumous  FIN  12:40:00   1:17:24  
37.   Timo Glad Rasti-Jyry  FIN  13:02:00   1:21:38  
38.   Lauri Seppänen Suomussalmen Rasti  FIN  12:24:00   1:21:46  
39.   Timo Ronkainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:18:00   1:27:15  
40.   Juha Karhunen Kuopion Suunnistajat  FIN  12:16:00   1:29:41  
41.   Tarmo Uusitalo Pellon Ponsi  FIN  11:34:00   1:39:46  
   Jarmo Juntunen Rasti-Hyry  FIN  11:12:00   ei läht.  
   Jarmo Lehto Vehkalahden Veikot  FIN  11:16:00   hylätty  
   Tauno Suominen Järvenpään Palo  FIN  11:36:00   ei läht.  
   Tore Högnäs IF Brahe  FIN  12:00:00   keskeytti  
   Pentti Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  12:02:00   ei läht.  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English