Kainuun Rastiviikko 3.-8.7.2011 Kuhmossa

H55A 4. päivä

Smart Follow

        Lähtöaika Maali
6,8 km
 
1.   Juha Tolonen Hankasalmen Hanka  FIN  10:54:00   56:34  
2.   Markku Piironen Kalevan Rasti  FIN  11:56:00   57:03  
3.   Esko Pensas Laihian Luja  FIN  11:14:00   57:28  
4.   Hannu Karila Puolangan Ryhti  FIN  10:52:00   58:12  
5.   Seppo Keltamäki Ylä-Savon Rasti  FIN  10:26:00   58:27  
6.   Esa Lehto Helsingin Suunnistajat  FIN  12:00:00   59:28  
7.   Sauli Konttila Kannuksen Ura  FIN  10:16:00   1:02:06  
8.   Risto Airaksinen Oulun NMKY  FIN  11:36:00   1:03:02  
9.   Osmo Sivén Ähtärin Urheilijat  FIN  11:54:00   1:03:07  
10.   Timo Ronkainen Kuusamon Erä-Veikot  FIN  11:38:00   1:04:23  
11.   Esa Saarela Kokkolan Suunnistajat  FIN  10:42:00   1:05:20  
12.   Timo Koutaniemi Länsi-Rajan Rasti  FIN  10:30:00   1:05:39  
13.   Juha Reiman Hiisirasti  FIN  11:34:00   1:05:59  
14.   Asko Korpijärvi Kannuksen Ura  FIN  11:16:00   1:06:36  
15.   Eero Kiiskinen Rasti-Pielinen  FIN  11:00:00   1:08:06  
16.   Matti Jokinen Turun Visat  FIN  11:44:00   1:08:46  
17.   Timo Lehtovirta Rastikarhut  FIN  11:26:00   1:08:57  
18.   Tapio Tahkola Kuusamon Erä-Veikot  FIN  10:40:00   1:09:11  
19.   Jorma Yli-Kaatiala Kuortaneen Kunto  FIN  11:18:00   1:09:16  
20.   Arto Etu-Huitti MS Parma  FIN  10:38:00   1:10:15  
21.   Arto Jokinen Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  11:28:00   1:10:53  
22.   Risto Haapakoski Kajaanin Suunnistajat  FIN  11:32:00   1:10:55  
23.   Juha Tolppi Länsi-Rajan Rasti  FIN  10:48:00   1:11:30  
24.   Aulis Rantala Kokkolan Suunnistajat  FIN  11:46:00   1:11:38  
25.   Peter Kronholm IF Brahe  FIN  11:10:00   1:13:00  
26.   Timo Halla-Aho Ylä-Savon Rasti  FIN  11:24:00   1:13:55  
27.   Pauli Halonen Säyneisen Salpa  FIN  12:02:00   1:15:04  
28.   Tarmo Uusitalo Pellon Ponsi  FIN  11:02:00   1:15:47  
29.   Pentti Malinen Kajaanin Suunnistajat  FIN  10:32:00   1:16:10  
30.   Arhi Tervo Oulun NMKY  FIN  10:56:00   1:16:14  
31.   Seppo Turpeinen KontiolU  FIN  10:36:00   1:17:08  
32.   Ari Nurminen Valkeakosken Haka  FIN  10:34:00   1:18:48  
33.   Markku Tolonen Kajaanin Kuohu  FIN  11:48:00   1:23:22  
34.   Martti Leppälä Hämeenlinnan Suunnistajat  FIN  10:28:00   1:24:26  
35.   Arto Härkönen Kajaanin Kuohu  FIN  10:44:00   1:25:08  
36.   Erkki Suutarinen Virtain-Ruoveden Suunnistajat  FIN  10:10:00   1:25:46  
37.   Timo Glad Rasti-Jyry  FIN  10:24:00   1:34:49  
38.   Ville Laukka Raisu Lumous  FIN  11:04:00   1:35:50  
39.   Harri Lukander RastiPiikkiö  FIN  11:22:00   1:36:02  
40.   Lauri Seppänen Suomussalmen Rasti  FIN  11:50:00   1:43:24  
41.   Juha Karhunen Kuopion Suunnistajat  FIN  11:42:00   1:45:58  
   Tore Högnäs IF Brahe  FIN  10:12:00   ei läht.  
   Sauli Joki Vetelin Urheilijat  FIN  10:22:00   ei läht.  
   Timo Rönkkö Kiimingin Urheilijat  FIN  10:50:00   ei läht.  
   Tauno Suominen Järvenpään Palo  FIN  11:06:00   ei läht.  
   Esko Töykkälä Lammin Säkiä  FIN  11:08:00   hylätty  
   Jorma Koirikivi RasTiimi  FIN  11:20:00   ei läht.  
   Jarmo Juntunen Rasti-Hyry  FIN  11:40:00   ei läht.  
   Eero Nevalainen Pihkaniskat  FIN  11:58:00   hylätty  
| Tulosten muoto:
Suomi Svenska English